Любовний гороскоп на сьогодні

Любовний гороскоп на сьогодні, 26 березня
Овен 21.03 — 20.04

Так, у цей день вам буде ліньки виконувати деякі любовні зобов'язання, які з самого початку існування вашого тандему є вашими і лише вашими. Однак є підозра, що ваша половинка неправильно витлумачить таке небажання. Порозуміння вам зараз ні до чого, тому з лінню доведеться боротися.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні з незрозумілої причини ваші близькі, рідні та кохані будуть ставитись до вас так, як ви будете одягнені. Якщо тони вашого одягу будуть глухими і похмурими - цілий день проведете у сварках, яскравими - у незабутніх відчуттях, світлими - у ласці, турботі та коханні.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні зірки рекомендують вам та вашій коханій людині присвятити вечір культурній програмі. Сходити разом у театр, на концерт чи хоча б фільм якийсь разом подивитися. А потім обов'язково обмінятися думками та враженнями! Та й поцілунками, зрозуміло.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні найкращу пораду щодо любовних справ вам дасть якийсь представник старшого покоління, який користується вашою довірою та повагою. Що ж, значить, недарма користується: якщо ви прислухаєтеся до того, що він скаже, ваші стосунки з вашою коханою людиною досить швидко покращаться!

Лев 24.07 — 23.08

Цього дня ваша кохана людина виявить по відношенню до вас дивовижні турботу та ніжність. Його бажання допомогти вам у вирішенні ваших проблем буде настільки велике, що навіть якщо проблем у вашому житті не буде, ви їх із задоволенням вигадаєте тільки щоб зробити йому приємне.

Діва 24.08 — 23.09

У цей день зірки рекомендують вам буквально заразитися ідеями вашої коханої людини, спалахнути тим, що їй цікаво, ввібрати в себе і щиро вважати їх своїми. Це допоможе вам ще більше зблизитись і стати по-справжньому єдиним цілим з єдиними інтересами.

Терези 24.09 — 23.10

Здається, ваші проблеми набагато серйозніші, ніж ви думаєте. Один чмоком у щічку і словом «вибач» тут не обійдеться, доведеться вживати більш рішучих та кардинальних заходів. Сьогодні чудовий день для їхнього спільного обмірковування. І навіть для початку застосування їх на практиці.

Скорпіон 24.10 — 22.11

На жаль, на сьогодні про особисте життя доведеться забути. Цілком. Інакше ви можете втратити або друга, або роботу, або значний прибуток. Спробуйте пояснити це вашій половинці. Тільки побоюйтеся подібної реакції: «Вони тобі важливіші, ніж я!» У разі її наступу варто замислитися над тим, а чи потрібні вам такі стосунки взагалі.

Стрілець 23.11 — 21.12

Нині вам, можливо, зізнається у своїх почуттях людина, яка вам не надто приємна. Не виключено, що він вам не любовний сонет присвятить. Намагайтеся справи до бійки не довести.

Козеріг 22.12 — 20.01

Козерогам зірки обіцяють досить сприятливий день для невеликих походів, поїздок чи пікніків у компанії чоловіка та дітей. Зірки рекомендують стати з першими променями зірки на ім'я Сонце, вмитися, випити кави і вирушити в дорогу. Постарайтеся відмовитися від турбот по дому - встигне, день дуже вже хороший для відпочинку.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні вашій коханій людині захочеться похвалитися перед вами своєю ерудицією. Тому будьте готові до того, що вечір вам доведеться провести за слуханням лекцій про корпускулярно-хвильовий дуалізм або про сублімацію лібідо за Фрейдом. І не забудьте захоплюватися!

Риби 20.02 — 20.03

Цього дня між вами та вашою коханою людиною може виникнути конфлікт через вашу безгосподарність. Наприклад, у вас в кімнаті недостатньо чисто, гудзик до вашого костюма пришитий неакуратно і взагалі вигляд у вас якийсь скуйовджений ... Постарайтеся, щоб сьогодні йому не було до чого причепитися.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра