Любовний гороскоп на сьогодні

Любовний гороскоп на сьогодні, 20 травня
Овен 21.03 — 20.04

Ви можете знайти джерело ніжних почуттів там, де ніяк не очікували його виявити. Досліджуйте це дивне явище — воно, безумовно, варте уваги.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні хороший день для того, щоб поставити нарешті крапку в незрозумілих відносинах і зробити їх більш зрозумілими, або розірвати зовсім, без жалю. Так, забути важче, ніж розлучитися. Але найважчі завдання завжди виконувати цікавіше. Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішим.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні вашій коханій людині захочеться поділитися з вами якимись потаємними думками, які її дуже займатимуть, захоплюватимуть чи хвилюватимуть. Ваше завдання – з цікавістю вислухати все те, що вам буде казатись і дати якусь цінну пораду.

Рак 22.06 — 23.07

Для Раків сьогодні може дещо затьмаритися через взаємне нерозуміння. У вас із чоловіком, очевидно, намітиться низка розбіжностей. Зірки не радять надто активно відстоювати свою позицію, швидше за все, в результаті вам все одно доведеться поступитися. Хоча б тому, що ви будете мудрішими.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні – гарний день для того, щоб підбити підсумки, зрозуміти, що зроблено, що не зроблено і що ще не потрібно зробити. Коли ви відповісте на ці запитання для себе, задайте їх і вашій половинці. Вона напевно додасть до вашого списку щось нове, важливе та цікаве.

Діва 24.08 — 23.09

Діви можуть дізнатися про кохану людину щось нове, якщо сьогодні виявлять увагу до дрібниць. Варто спробувати, якщо, звичайно, ви не вважаєте коханого повною досконалістю і не боїтеся зруйнувати цю ідеальну картину якимось нюансом, що не зовсім вписується в неї.

Терези 24.09 — 23.10

У цей день для Терезів, особливо для молодих жінок 24-36 років, в моді буде жовтий колір - колір радості, веселощів і щастя. Цей колір забезпечить вам успіх у суспільстві молодих джентльменів приємної зовнішності. Сонячні промінчики так і гратимуть на вашому обличчі! Шанс на перспективне знайомство надзвичайно високий!

Скорпіон 24.10 — 22.11

У цей день ви зненацька виявите, що світ тісний. А значить, ви напевно знайомі з кимось із друзів, знайомих чи родичів вашої коханої людини. Що ж, можливо, доля так хоче вам щось сказати. Чи не затикайте вуха, прислухайтеся!

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні ви будете зачаровані тим світом, який вам представить ваша кохана людина. Він здасться вам настільки правильним, гармонійним і затишним, що захочеться залишитися в ньому назавжди. Втім, перш ніж приймати такі радикальні рішення, подумайте: реальність та рекламна кампанія часто різняться, причому суттєво.

Козеріг 22.12 — 20.01

Сьогодні якесь важке завдання, відповідальність за вирішення якого ви так довго не могли взяти на себе, вирішиться досить швидко і просто завдяки тому, що вирішувати її ви будете разом із вашою коханою людиною. Разом завжди все робиться простіше, швидше та веселіше.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні ви будете розчаровані у вашій коханій людині. Не дуже серйозно, проте дуже відчутно для того, щоб задуматися, а чи варто вам і надалі розвивати ваші стосунки так, як вони розвиваються зараз – чи краще пошукати якусь іншу дорогу?

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні постарайтеся максимально адекватно поставитися до тих слів, які вам скаже ваша кохана людина. Можливо, вони будуть не найприємнішими або насправді означатимуть не те, що ви хотіли б у них почути, проте чим краще ви зрозумієте їхній зміст, тим простіше вам буде надалі розвивати ваші стосунки з вашою половинкою.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра