Любовний гороскоп на сьогодні

Любовний гороскоп на сьогодні, 3 жовтня
Овен 21.03 — 20.04

Навіть якщо ви вже давно не дитина, щось дитяче у вас лишилося. І сьогодні воно прокинеться у вас і заявить про себе на всю міць свого дитячого, але не тихого голосу. Прийдеться приділити йому належну увагу - як вам, так і вашій коханій людині, інакше може піднятися справжнісінький бунт.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні зірки рекомендують вам бути кришталево чесним з вашою коханою людиною, бо інакше ваші стосунки не матимуть жодного сенсу. Якщо довіра цього дня залишить ваш тандем, то і про сам тандем варто забути, як про приємний ранковий сон.

Близнюки 22.05 — 21.06

Ваша кохана людина сьогодні поводитиметься непередбачувано і нетривіально. Тому забудьте про логіку: вона вам зрозуміти не допоможе. Краще постарайтеся відчути себе ним, стати на його місце та подивитися на світ його очима. Це дасть значно відчутніший результат!

Рак 22.06 — 23.07

Цього дня багато подій у вашому особистому житті відбуватимуться у самий невідповідний момент. Телефонний дзвінок, необхідність порозумітися, прохання поговорити серйозно врешті-решт і навіть зустріч Людини Вашої Мрії - все буде дуже і дуже не вчасно.

Лев 24.07 — 23.08

У цей день вам захочеться постійно поспішати. Робити все максимально швидко і досягати потрібного результату за максимально стислий термін. Однак швидкість – це, на жаль, зовсім не той молоточок, за допомогою якого можна достукатися у двері внутрішнього світу вашої коханої людини. Краще поспішати повільно...

Діва 24.08 — 23.09

Цього дня зірки не рекомендують виходити з дому або хоч відходити від нього далеко. Якщо таке станеться, постарайтеся не порушувати звичного маршруту, не розвідувати нових земель. Подібні дослідження можуть несприятливо позначитися на особистому житті.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам, який він розумний і самостійний і тим самим змусити вас ним пишатися. Однак подібна його дія може викликати у вас і зворотну реакцію, яку ви все ж таки постарайтеся тримати при собі.

Скорпіон 24.10 — 22.11

У цей день вам доведеться змушувати себе надавати знаки уваги вашій коханій людині. Незрозуміле небажання це робити активно заважатиме вам, але ви все-таки виявитеся сильнішим за нього. Подолати цей несподіваний бар'єр необхідно, інакше згодом можуть виникнути труднощі.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні вам знадобиться підтримка вашої коханої людини, причому як моральна, так і фізична. Тобто без нього вам досить важко буде ухвалити важливе рішення та вийти з автобуса, причому невідомо, що викличе найбільшу складність. Тож нехай він весь час буде поряд! Так, про всяк випадок.

Козеріг 22.12 — 20.01

Влаштуйте собі сьогодні День Свободи від турбот. Відкладіть всі ваші проблеми особистого і не тільки життя на невизначене майбутнє: нехай самі якось вирішаться, і поживіть хоч трохи на своє задоволення. Благо в цей день ви зможете вдатися до лінощів без будь-яких трагічних наслідків.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні що б ви не робили, вам дуже потрібно буде схвалення вашої коханої людини. Навіть якщо він у цьому питанні взагалі нічого не розуміє. зіркам складно пояснити причину такої незрозумілої залежності, проте те, що вона буде – це факт. Вашій половинці доведеться з цим упокоритися.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні ви всерйоз задумаєтеся про цінність сім'ї і про те, яку роль ця цінність відіграє у вашому житті та в житті вашої коханої людини. Зірки рекомендують подумати над цими питаннями разом – мабуть, і плани на майбутнє якісь вишикуються, більш-менш визначені.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра