Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на сьогодні

Загальний

Оточуючі сьогодні не будуть до вас надто прихильні, виною ж цьому може стати вираз вашого обличчя. Постарайтеся не дати своїм справжнім почуттям позначитися на ньому.

Любовний

Влаштуйте собі сьогодні День Свободи від турбот. Відкладіть всі ваші проблеми особистого і не тільки життя на невизначене майбутнє: нехай самі якось вирішаться, і поживіть хоч трохи на своє задоволення. Благо в цей день ви зможете вдатися до лінощів без будь-яких трагічних наслідків.

Бізнес

Від вашого ставлення до справи сьогодні залежатиме дуже і дуже багато, так що женіть геть похмурі думки про життєву невизначеність і безвихідь! Це абсолютно не у вашому дусі. Крім цього, не у ваших інтересах пускати на самоплив справи, інакше потім ви ризикуєте втратити хороші гроші.

Здоров'я

У цей день суттєво підвищується можливість набрати зайву вагу. Намагайтеся контролювати свій апетит і не переїдати. Не забувайте, що різні борошняні продукти вам зараз протипоказані.

Еротичний

Насилу боротимуться з пристрастю до підглядання Козероги, що їх долає сьогодні. Що вдієш, якщо час від часу у вас прокидається вуайєрист і вимагає негайно приникнути до замкової свердловини або стінки, щоб підслухати сусідів. Як варіант, можна ще задивлятися в чужі вікна, благо багато хто їх нині не завішує.

Кулінарний

Якщо вас мучитимуть сумніви з приводу того, що з'їсти на сніданок, припиніть їх кардинальним шляхом - не їжте нічого. Як показує практика, це найкращий спосіб нагуляти апетит до обіднього часу. А вже в обід (може бути, що плавно переходить у вечерю) відтягуйтеся за повною програмою. Але лише алкоголем не захоплюйтесь. А краще взагалі від нього відмовитися


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good bad bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good bad bad bad

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра