Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на сьогодні

Загальний

Сьогодні у вас може створитися враження, що всі навколо просто збожеволіли. Зрозуміти, а тим більше передбачити ту чи іншу дію іншої людини може виявитися дуже непросто. У такій ситуації краще постаратися відсторонитися від того, що відбувається.

Любовний

А ви впевнені, що поряд з вами саме та людина, яка вам потрібна? Сьогодні найкращий день для того, щоб переглянути все, що між вами було, є і буде - і прийняти рішення, наскільки вам все це дорого і потрібно. Від зроблених сьогодні висновків значною мірою залежатиме ваше подальше життя!

Бізнес

Сьогодні вам випадає такий рідкісний шанс, коли ви можете спланувати свої плани на майбутнє, і вони, диво, не зустрінуть перешкод до здійснення. Вибираючи тактику подальшого професійного шляху, обміркуйте всі можливі наслідки - так ви уникнете потрясінь.

Здоров'я

Зірки не рекомендують вам сьогодні піддавати ваш організм серйозним стресам та навантаженням. Жодного екстриму, жодних випробувань на міцність. Бережіть себе цього дня як найдорожчий скарб.

Еротичний

Займіться аеробікою на очах коханого. Розстеліть килимок, поставте ритмічну музику і вдавайте, ніби долучаєтесь до спорту. Напевно, вигляд ваших ніг, що піднімаються, матиме дію, і коханий напевно захоче втрутитися у ваші заняття.

Кулінарний

Було б бажання їсти, а можливість облаштувати трапезу максимально комфортним для себе чином і забезпечити гідними стравами у вас знайдеться. Доведеться терміново почати працювати над своїм апетитом, нині його потрібно добре роздратувати, інакше він може вас покинути. Сходіть там, де готують щось смачне, принюхайтеся. Картинки у кулінарній книзі теж корисно подивитися гарні.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good bad bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good good good good

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра