Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на сьогодні

Загальний

Сьогодні найвищий ступінь задоволення вам зможе доставити лише свідомість успішно завершеної справи. Можливості для цього у вас, безумовно, є, отже дерзайте.

Любовний

Сьогодні ваше особисте життя стрімко зміниться на краще, навіть якщо спочатку вам здаватиметься, що нічого не відбувається або що змінюється, але в бік гіршу. Не поспішайте з висновками: вже за кілька днів вони виявляться значно точнішими, ніж зараз.

Бізнес

Можливо, ви отримаєте приємну звістку, яка цього похмурого дня дуже сильно підніме вам настрій. Тоді і тонусу для роботи побільшає, і бажання підкорювати нові вершини. І намагайтеся сьогодні не спізнюватись на важливу зустріч.

Здоров'я

У цей день не варто відмовляти своєму організму у заслуженій релаксації, особливо якщо він подає вам сигнали у вигляді неуважності та неуважності. Прислухайтеся до себе і ви зрозумієте, що вам зараз необхідно.

Еротичний

Зважаючи на все, сьогодні настав той момент, якого найбільше боялися ваші партнери: ви схильні порахувати, що цілком і повністю їх «розкусили». А це означає, що і як сексуальний об'єкт ваш обранець тепер хвилює вас мало… Нехай тепер намагається довести, що ви помиляєтесь, і він, як і раніше, «темний конячок»!

Кулінарний

Чи не зловживайте сьогодні спиртними напоями. Тобто. взагалі не беріть до рота ні краплі. Зрештою, навіть серед безалкогольного пива зустрічаються помірковано огидні екземпляри. І не вірте злим пліткарям, які стверджують, що цей напій шкідливий для здоров'я. Не. Хоча, звичайно, злегка погладшати від нього можна. Але, зрештою, для цього й пиво не потрібно - було б бажання.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good good
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good bad bad bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good bad bad

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра