Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на сьогодні

Загальний

Сьогодні вам варто відвідати якесь багатолюдне і, бажано, ненудне місце. Провівши цей день у гордій самоті, ви позбавите себе та інших чудової розваги.

Любовний

Сьогодні ви зрозумієте, наскільки добре знаєте вашу кохану людину, всі її бажання, уподобання та уподобання. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ці знання пішли тільки на користь вашим з ним відносинам, інакше навіщо вони вам потрібні?

Бізнес

Сьогоднішній день для вас буде багатий на різноманітні сюрпризи, у тому числі і в галузі вашої професійної діяльності. Постарайтеся передбачити всі несподіванки, бо у ваших силах вийти переможцем із неприємної ситуації, що склалася – було б бажання.

Здоров'я

Перевірте, чи є у вас аптечці все необхідне. Якщо чогось немає – поповніть запас. Воно вам зараз не знадобиться, але нині такий день, коли треба все впорядкувати. Чому б не розпочати з цього?

Еротичний

Козероги сьогодні схильні до підвищеного ризику венеричних захворювань, тому їм з подвоєною обережністю слід ставитися до інтимної близькості і при можливості користуватися знезаражуючими засобами. Краще, звичайно, зовсім виключити надто тісні контакти (принаймні сам коїтус) і обмежитися важким фліртом і легким петтингом.

Кулінарний

Широко застосовується при вихованні підростаючого покоління приказка "коли я їм, я глухий і німий" сьогодні буде дуже і дуже для вас актуальна. Підвищена вербальна активність може призвести до того, що ви просто подавитеся кісточкою (до речі, їсти нині краще рибу). Крім того, поки ви розмовляєте, все смачне просто з'їдять. Або воно охолоне.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good good good
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good good bad bad

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра