Еротичний гороскоп на сьогодні

Еротичний гороскоп на сьогодні, 8 червня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні виконанню ваших сексуальних фантазій може заважати горезвісне квартирне питання, а також екстремальна кількість близьких. Загалом проблема буде, де це зробити так, щоб окрім вас там нікого не було. Проблема, слід сказати, вічна. Тут можна скористатися платними приміщеннями типу номер у готелі або просто вигнати всіх родичів зі своєї законної території.

Телець 21.04 — 21.05

Тільці нині й не зможуть остаточно забути про роботу, подумки продовжуючи складати графіки, підбивати підсумки тощо. Чи до сексу їм буде? Хіба що їхній партнер підкрадеться потай і прямо-таки насильно змусить їх відірватися від «трудових мрій».

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні настав час освоїти нову позу. Можете покластися на свою фантазію, а можете звернутись до спеціалізованої літератури. Головне не здаватись! До того ж самі пошуки напевно ще сильніше розіграють ваш апетит, так що пробувати захочеться все більше і більше.

Рак 22.06 — 23.07

Раки сьогодні віддають перевагу відокремленим містечкам, напівтемним барам, затишнім кафе, в яких приємно насолоджуватися бесідою тет-а-тет, відчуваючи тепло долоні коханого на колінці, ну чи десь ще… Ну а чим цікавішим здасться їм розмова, тим більше сексуального бажання вони виявлять, повернувшись додому.

Лев 24.07 — 23.08

Наслідуючи свою власну логіку, Леви сьогодні вважатимуть привабливими всіх тих особин протилежної статі, хто носить краватку. Якщо до нього додаються ще й очищені до блиску черевики, то це взагалі шик-блиск-краса! Загалом, якщо у вас є чоловік, то в його інтересах постати перед вами при повному параді, інакше ...

Діва 24.08 — 23.09

Навіть вулканам іноді потрібен спокій та відпочинок. Постарайтеся сьогодні максимально очистити свої думки від фізіології та заглушити поклик плоті. Дуже добре допомагає у цьому строга овочева дієта та прослуховування класики. І не ухиляйтеся, інакше пропустіть відмінну можливість почистити свою сексуальну карму…

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні ваше задоволення повністю і повністю залежатиме від задоволення вашого партнера. Ви фізично відчуватимете, подобаються йому ваші ласки та вибори поз або він їх лише терпить. Тож цього дня йому можна буде позаздрити: ви виявитеся ідеальним коханцем – хоча б із чистого егоїзму.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Швидше за все, у вас сьогодні підвищена спостережливість і логіка, що раптово загострилася, разом з посиленою інтуїцією. Все це означає, що у вас є можливість добре обстежити телефонну книгу вашого коханого, перевірити його кишені, поставити йому кілька «правильних» питань і на їх підставі зробити абсолютно однозначний висновок: він любить тільки вас!

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні ви можете застати партнера за якоюсь потаємною і не дуже вам приємною справою. Можливо, вас це шокує, але не рубайте з плеча. Зрештою, ми всі люди, і всі маємо право на помилку. Ще б не погано подумати про причини такої поведінки. У крайньому випадку примиритися він захоче за допомогою еротичних ласк, так не проганяйте його.

Козеріг 22.12 — 20.01

Козероги сьогодні схильні до підвищеного ризику венеричних захворювань, тому їм з подвоєною обережністю слід ставитися до інтимної близькості і при можливості користуватися знезаражуючими засобами. Краще, звичайно, зовсім виключити надто тісні контакти (принаймні сам коїтус) і обмежитися важким фліртом і легким петтингом.

Водолій 21.01 — 19.02

Вирішити протиріччя у своєму інтимному житті Водоліям виявиться не під силу, так що вони, мабуть, сьогодні просто миють руки і спокійно підуть спати. І зовсім не помиляються - все одно зірки не обіцяють вам особливих вершин блаженства і райських кущів. А ось у сні ви можете куди гостріше відчути насолоду.

Риби 20.02 — 20.03

Масаж, звичайно, одна з найтривіальніших форм прелюдій, але й одна з найдієвіших. Отже якщо сумніваєтеся, що партнер досить збуджений, то просто почніть м'якими довгими рухами погладжувати його тіло. Через кілька хвилин можна перейти до більш інтимних місць, а там і до сексу вже не далеко.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра