Еротичний гороскоп на сьогодні

Еротичний гороскоп на сьогодні, 3 жовтня
Овен 21.03 — 20.04

Зачарованість людьми старшого віку позначиться сьогодні і на вас: у питанні переваги партнерів ви підсвідомо оберете досвідченішого і навченішого. І не помилитеся: вже він-то, на відміну від молодшого ловеласа (заклопотаного більше власними відчуттями), постарається задовольнити всі ваші запити і врахувати всі побажання ...

Телець 21.04 — 21.05

Не варто використовувати секс як зброю, а сексуальний шантаж – взагалі остання справа. Ви й самі ризикуєте опинитися як жертва. Тож менше агресії, і якщо вже погоджуєтеся на сексуальний контакт, то й поводьтеся відповідно. А якщо не хочете, то краще відмовитись.

Близнюки 22.05 — 21.06

Вам часто спадають на думку незвичайні ідеї, так що ви навряд чи здивувалися б раптовому бажанню зайнятися коханням на дереві або у водолазних костюмах. Але сьогодні, як не дивно, вам захочеться тиші, спокою та еротичного контакту у власній спальні. З вимкненим світлом, під ковдрою і в стандартній позі. Що з вами?

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні вами в черговий раз опанує бажання розпочати нове життя та зайнятися спортом. Спорт - це похвально, але якщо зайнятися ним із коханим, то справа піде і краще, і швидше. А почати краще із боротьби. Тому що програш ненаглядному надзвичайно стимулюватиме його сексуальну активність.

Лев 24.07 — 23.08

Уникайте сьогодні великої кількості рюшечок, бантиків та кружальців на вашій інтимній білизні. Вони, звичайно, викличуть посмішки і навіть сміх, але бажаної мети – збудження партнера – досягти не допоможуть. Нехай стиль вашого еротичного вбрання буде суворим та вишуканим.

Діва 24.08 — 23.09

У цей день еротична поведінка вашого партнера виявиться більш ніж непередбачуваною для вас. Це буде досить збуджуючим фактором, якщо вам вдасться розслабитися і змусити себе отримувати задоволення від процесу, яким би він не був. А якщо ні, то сенсу в сексі не буде ніякого.

Терези 24.09 — 23.10

Терезам сьогодні планети твердять у голос: не приймайте нічого близько до серця, а тим більше, серйозно! Легше треба бути, шановні, тоді й райську насолоду ловити навчитеся. А допоможуть вам нині в цьому повітряні знаки: майстер-клас із полегшення – і оргазм за вищим розрядом гарантований!

Скорпіон 24.10 — 22.11

Скорпіони сьогодні можуть отримати несподівані звістки з минулого або «розкопати» у себе в столі якісь старі листи чи фотографії, які можуть дуже здивувати їх і торкнутися глибини душі. Можливо, вони будуть ставитись до періоду вашого першого сексуального досвіду, ну чи другого – загалом, до часу, коли ви були такі зелені, чуттєві та переповнені еротикою та новизною…

Стрілець 23.11 — 21.12

До Стрільців удача сьогодні досить прихильна: спробуйте сьогодні зробити те, що давно мали намір - у вас все вийде! Навіть якщо ви опинитеся лише у ліжку з вашим же власним чоловіком замість відомого кіноактора – все одно ви досягли бажаного: він тане у ваших руках…

Козеріг 22.12 — 20.01

Насилу боротимуться з пристрастю до підглядання Козероги, що їх долає сьогодні. Що вдієш, якщо час від часу у вас прокидається вуайєрист і вимагає негайно приникнути до замкової свердловини або стінки, щоб підслухати сусідів. Як варіант, можна ще задивлятися в чужі вікна, благо багато хто їх нині не завішує.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні ваша друга половинка буде трохи вередувати, так що вам доведеться деякий час бути схожим навколо нього навшпиньки. Але не хвилюйтеся, так він намагається привернути до себе увагу, і домігшись свого, з радістю стане колишнім - ласкавим, ніжним і пристрасним.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні виявиться, що ваш партнер зовсім не такий романтичний, як вам здавалося весь цей час. Виявляється, він пестить вас таким чином тому що точно знає, що саме так ви дійдете до потрібного стану в потрібний йому час. Втім, чи не однаково, навіщо. Головне – як.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра