Еротичний гороскоп на сьогодні

erotic
Овен 21.03 — 20.04

У цей день нагальні справи будуть для вас неактуальні. Набагато важливіше буде приділити якнайбільше часу вашому партнеру та інтимним ласкам з ним. Благо він швидше за все відповідатиме вам повною взаємністю, прагнучи досягти повного єднання під час любовних ігор.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні ви дуже тонко відчуватимете настрої та душевні інтонації оточуючих вас людей, що допоможе вам відгукуватися на їхні емоції. Не секрет, що чуйність та душевне тепло прив'язує людей, тому можете сміливо використати цей день для «притягування» бажаного об'єкту. Проте будьте обережні, бо так можна довести справу до того, що найпривабливішим для нього у вас стане жилет, а не те, що під нею...

Близнюки 22.05 — 21.06

Ваша безпосередність у проявах сексуальності сьогодні послужить вам добру службу. Завдяки їй, вам вдасться уникнути неприємного пояснення з того чи іншого приводу. Швидше за все, це передбачення пов'язане з вашою роботою, хоча не виключено і «розбори польотів» усередині сім'ї.

Рак 22.06 — 23.07

Ракам дозволяється сьогодні побалувати себе і свого благовірного чимось жорстким і недвозначним - чи то дуже відверті і навіть хльосткі епітети в ліжку або ж швидкий і грубий секс. А що робити тим, у кого благовірний відсутній? Насолоджуватися сильними видовищами на екрані, зрозуміло.

Лев 24.07 — 23.08

Левам належить сьогодні справляти враження скромних і безневинних осіб, навіть не підозрюють, яке враження вони справляють на оточуючих своїм пишним бюстом/розкішними формами сідниць/довгими ногами (треба підкреслити). Нехай вони ковтають слинки, дивлячись на те, як гордо ви дефілюєте повз них…

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні не варто бути надто відвертим з вашим партнером, підпускати його до себе занадто близько і розповідати йому зовсім інтимні історії зі свого життя. Він може відреагувати неправильно. Тож як розмови, так і секс повинні бути якомога нейтральнішими.

Терези 24.09 — 23.10

Терези сьогодні багато чого від партнера не вимагають, та й взагалі воліють більшу частину сексуальних рухів тіла здійснювати самостійно. При цьому в них говорить зовсім не полум'яна пристрасть, а потреба активно рухатися і відчути свої м'язи, у тому числі м'язи піхви.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні вашому партнеру захочеться дізнатися, яким ви його уявляєте, яким бачите його ідеальний сексуальний образ, чого взагалі від нього очікуєте. Можливо, навпростець він про це не запитає, але поволі натяками вивідає все, що ви дозволите йому довідатися. Будьте напоготові!

Стрілець 23.11 — 21.12

У Стрільців сьогодні справжнє сексуальне натхнення можуть спричинити люди аскетичного типу. Причому найсильніший потяг вони зазнають найбільш виснажених осіб, тобто особистостей, сильним духом, але слабким тілом. На жаль, але особливим темпераментом у ліжку, всупереч вашим надіям, вони вас все ж так і не потішать.

Козеріг 22.12 — 20.01

Зважаючи на все, сьогодні настав той момент, якого найбільше боялися ваші партнери: ви схильні порахувати, що цілком і повністю їх «розкусили». А це означає, що і як сексуальний об'єкт ваш обранець тепер хвилює вас мало… Нехай тепер намагається довести, що ви помиляєтесь, і він, як і раніше, «темний конячок»!

Водолій 21.01 — 19.02

Можливо, тіло вашого партнера не є бездоганним. Сьогодні вам, на жаль, доведеться в цьому ще раз переконатися. Однак чи так важливий розмір грудей або наявність родимки в інтимному місці, якщо вам в його обіймах дійсно добре?

Риби 20.02 — 20.03

У Риб сьогодні з'явиться непогана можливість присвятити себе цілковито і повністю м'яко в обіймах свого ненаглядного. Якщо зможете це собі дозволити - збігайте обоє з роботи під будь-яким приводом і насолоджуйтесь прогулянкою, немов школярі. Секс заохочується відповідний - бешкетний і навіть вредний!


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра