Еротичний гороскоп на сьогодні

Еротичний гороскоп на сьогодні, 22 лютого
Овен 21.03 — 20.04

У цей день ви виявите, що у вашого партнера куди більше сил, пристрасті та вигадки, ніж вам весь час здавалося досі. Що ж, можна привітати вас з приємним сюрпризом! Не забудьте спрямувати несподівану сексуальну силу в потрібне русло: на благо вашому тілу!

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні вам треба максимально обмежити своє словесне спілкування з ненаглядним, інакше ризикуєте ляпнути щось зайве і розсваритися в пух та порох. Набагато красномовнішими сьогодні будуть погляди. Подивіться на партнера, і він зрозуміє ваші німі прохання. І зробить все, що потрібно, аби вам було добре.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні вам не захочеться розумітися на тому, що саме відчуває ваш партнер від кожної вашої ласки. Ви будете пестити так само, як і раніше, якщо до цього дня жодних нарікань до вас як до коханця не було. Якщо ж були, із проблемою краще розібратися завтра.

Рак 22.06 — 23.07

У цей день вашому партнеру захочеться здійснити для вас якийсь сексуальний подвиг, що дасться йому насилу. Швидше за все, любовні ігри зрештою виявляться не дуже тривалими, але дуже яскравими завдяки цьому подвигу. Або тих, що безмежно запам'ятовуються, якщо нічого не вийде.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні у вас буде настрій влаштувати невеликий показ мод чи навіть стриптиз для коханого. Чудова ідея! Одягайте свою найкращу білизну, панчохи, капелюх, та й інші предмети гардеробу, що легко знімаються. Тоді сексуально-активний вечір вам просто гарантовано.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні в житті вашого партнера станеться щось важливіше, ніж секс з вами, тому йому цілком можна буде пробачити його надмірну розсіяність і неуважність до вас і вашого тіла. Однак все ж таки натякніть йому на те, що і ваше задоволення - це теж важливий аспект його буття.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні сексуальне життя Терезів розпочнеться з алкоголю. Це, звичайно, відмінний спосіб розслабитися і зняти нервову напругу, щоби повною мірою продемонструвати свої переваги, але стежте за дозами. Інакше ризикуєте випити трохи більше, і тоді на секс сили вже не залишиться.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Небесні світила вказують сьогодні на необхідність провести вечір у роздумах та пошуку нової кандидатури на роль вашого партнера з любовних ігор. Бо ваш нинішній кавалер (якщо він є) або скоро видихнеться, або взагалі зненацька зникне з горизонту. Для одружених трактування таке: погляньте на чоловіка іншими очима. Інакше ви знову ж ризикуєте якось побачити його на порозі вашої квартири зі спини і з валізою в руках.

Стрілець 23.11 — 21.12

Цього дня не варто ні про що розмовляти із вашим партнером: ще не так зрозуміє. Ви ж зустрілися в інтимній обстановці не для цього! З любовними іграми проколів не буде, все пройде на рівні, і ви будете на висоті. А ось з бесідами може статися багато неприємностей, тому їх краще не починати.

Козеріг 22.12 — 20.01

Займіться аеробікою на очах коханого. Розстеліть килимок, поставте ритмічну музику і вдавайте, ніби долучаєтесь до спорту. Напевно, вигляд ваших ніг, що піднімаються, матиме дію, і коханий напевно захоче втрутитися у ваші заняття.

Водолій 21.01 — 19.02

У Водоліїв сьогодні можливі дивовижні збіги та невипадкові випадковості. Не виключені й різні прикмети, що вказують на те, що у вашому інтимно-любовному житті незабаром станеться щось дуже приємне. Загалом, придивляйтесь, прислухайтеся і навіть принюхуйте до світу - і хто знає, що (чи кого?) Ви знайдете в кущах?

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні вам доведеться пізнати щось нове. А нове завжди цікаво та захоплююче. Загалом день пройде не дарма. Але, головне - не прогаяти момент і створити потрібний настрій, щоб це нове точно припало до смаку. Ну а як це зробити, придумайте самі.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра