Еротичний гороскоп на вчора

Еротичний гороскоп на вчора, 19 липня
Овен 21.03 — 20.04

Овнам сьогодні просто пощастить – а в чому саме вони так і не помітять. Адже вони вже так звикли до ролі жертв, що перестали приймати подарунки долі, а тим більше звертати увагу на щось добре. Загалом, кидайте цю справу - кукситися на вашого благовірного, краще хапайте його за рукав і тягніть кудись у затишне містечко!

Телець 21.04 — 21.05

Тільці можуть сьогодні знову відпускати свого коханого на «канікули» – їм знову буде зовсім не дозвілля і не до інтиму. Більше того, якщо раптом ваш обранець почне недалекоглядно скаржитися на вашу холодність, ви здатні зневажливо (і зовсім незаслужено) відповісти, що справа не у вашій втомі, а в тому, що він вас більше не збуджує.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні навколо вас буде багато радників та експертів у сексуальних справах. Ви, звичайно, можете вислухати цих досвідченіших, знаючих і тих, що пожили, але у власному ліжку постарайтеся не орієнтуватися на їхню думку. Довіряйте своїм відчуттям та емоціям ненаглядного, якщо він не посоромиться їх продемонструвати.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні зірки не рекомендують вам розслаблятися і втрачати пильність хоч би на хвилину. За хвилину, як ви знаєте. Може статися дуже і дуже багато неприємних подій, які вас тільки засмутять. Не кажучи вже про вашого партнера, якого всі наслідки торкнуться безпосередньо.

Лев 24.07 — 23.08

Цього дня постарайтеся бути більш стриманим на слова та менш закутим у діях. Більше вигадки в еротичних діях, більше руху та пристрасті! Полум'яні промови можете залишити на потім: коли ви будете втомлено обійматися і відпочивати після пережитого чаклунства єднання.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні ваш партнер із задоволенням підтримає будь-яку вашу ініціативу, якою б божевільною вона не була. Тому якщо ви давно виношували якусь божевільну еротичну фантазію, у цей день можете сміливо втілювати її в життя. Головне, щоби від її реалізації ніхто не постраждав.

Терези 24.09 — 23.10

Терези сьогодні просто мріють про подарунки та свята, а життя, як на зло, підсовує їм прозу замість віршів та землю під ногами замість водоспаду емоцій. Дозвольте собі ввечері трішки похуліганити – не має значення, як саме. Це звільнить вашу сексуальну енергетику та дозволить розвантажитися основним чакрам.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні ваш партнер буде особливо сексуально активний, тому навіть не думайте, що у вас вийде займатися домашнім господарством. Неминуче ви будете опинятися на кухонному столі, пральній машинці, дошці для прасування або на комп'ютерному столі. І навіть не думайте скаржитися, адже це буде просто приголомшливо.

Стрілець 23.11 — 21.12

За розмовами ви сьогодні можете забути про головне: заради чого ви, власне, прийшли до партнера. В принципі, це непогано: такий шанс дізнатися більше про душу людини. Це й у тілесних відносинах допомогти може. З іншого боку, ваш партнер може бути незадоволений: він не розмовляти налаштувався.

Козеріг 22.12 — 20.01

Козерогам є про що задуматися – можливо, не всі схильні сприймати секс так прозаїчно та приземлено, як ви. Сьогоднішні ситуації вам це доведуть. Якщо ви зможете відчути стан іншої людини і вникнути в її переживання – то і ваше інтимне дозвілля не постраждає.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні на шляху здійснення ваших сексуальних бажань може стати улюблений вихованець вашого партнера. Спробуй попросити ненаглядного віднести котика (собачку чи іншу живність) подалі, якщо він продовжить притискати тварину до своїх грудей, відмовляючись виконати прохання, то просто йдіть – безнадійний випадок, зоофілія.

Риби 20.02 — 20.03

Рибам сьогодні зірки приготували невелику пастку і спостерігають: чи трапляться до неї представники найшаленішого знаку зодіаку? Йдеться про вельми спокусливі пропозиції та пригоди, які будуть виходити від спокусника роду людського. Що ви виберете: спокуса чи вірність собі?


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра