Еротичний гороскоп на післязавтра

Еротичний гороскоп на післязавтра, 10 червня
Овен 21.03 — 20.04

Цього дня для вас головне – дуже захотіти якоїсь пози чи ласки. Причому настільки сильно, щоб ваше еротичне бажання збулося, бо в іншому випадку йому не стане дуже соромно за те, що воно не виправдало ваші надії. І вашому партнерові заразом.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні особливо настрою для постільних вправ у Тельців не буде, загалом, просто поспати вам захочеться більше. Ось і не треба себе змушувати, просто скажіть своєму партнеру, що сьогодні поцілунок у щічку – це максимум, на що ви готові. Але якщо поцілунок вас підбадьорить, то негайно повідомите партнера про зміну планів, він не засмутиться.

Близнюки 22.05 — 21.06

Зірки пророкують сьогодні Близнюкам підвищену чутливість тих ерогенних зон, які зазвичай залишаються осторонь: це внутрішні сторони долонь та ліктів, проміжки між пальцями рук та ніг, а також шкіра голови. Скористайтеся цим, щоб попросити коханого зробити вам розслаблюючий масаж із задіянням вищезгаданих областей – і вашому блаженству не буде межі…

Рак 22.06 — 23.07

Ракам сьогодні потрібна наполегливість і твердий намір йти до кінця. Цілком можливо, що у питаннях, пов'язаних із фізичною близькістю, вашого супутника життя сьогодні переможуть сумніви і коливання. Ось тут і знадобиться ваша безапеляційна впевненість, що далі вам «направо», а не «наліво», і що ви збираєтеся провести ніч разом, а не розійтися по хатах вже за півгодини…

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні ваш партнер нарешті потоваришує з вашим найкращим другом. Однак слідкуйте за тим, щоб розмова не супроводжувалася підморгуванням і прозорими натяками на далекосяжні наслідки. А якщо після закінчення зустрічі ваш партнер захоче проводити вашого друга або навпаки, пишіть пропало. Будьте певні, що біля під'їзду вони не розлучаться.

Діва 24.08 — 23.09

Вам не варто витрачати нині таку дорогоцінну творчу енергію на переливання з порожнього в порожнє, наприклад, на чергові корпоративні плітки чи обговорення останніх новин. У ваших силах сьогодні створити чудеса - так сміливіше ж змахуйте чарівною паличкою і бажайте, бажайте!

Терези 24.09 — 23.10

Денні турботи, що несподівано звалилися на вас, не дозволять вам виділити час для денного сексу. Однак ближче до вечора все залишиться позаду і не буде приводу не зайнятися з коханим партнером. Зробити це найкраще до настання темряви - якраз до приходу ночі зірки будуть найбільш прихильні до вашої чудової парочки.

Скорпіон 24.10 — 22.11

У цей день вашому партнеру будуть цікаві мотиви вашої сексуальної поведінки та причини вибору тієї чи іншої його тактики. Можливо, він копатиме навіть глибше, ніж це потрібно, що відволікатиме його від безпосередньо сексуальної діяльності. Це не може не засмучувати.

Стрілець 23.11 — 21.12

У цей день ваш партнер отримуватиме справжню сексуальну насолоду від перегляду улюбленої передачі або приготування екзотичної страви. Так чи інакше, на вас його фізичних сил та душевного запалу може й не вистачити. Тому шкідливе їх витрачання варто припинити відразу, як тільки ви це помітите.

Козеріг 22.12 — 20.01

Не шукайте винного там, де його немає – небажання вашого супутника життя займатися сьогодні з вами коханням може пояснюватися зовсім не наявністю у нього коханки, а навіть біоритмами. Присвятіть вечір розробці стратегічних планів пожвавлення еротичного інтересу до вас – і нудьгувати не доведеться.

Водолій 21.01 — 19.02

Цього дня Водолії зможуть зробити деякі висновки про інтимне життя вашого партнера поза вашим ліжком завдяки вашій спостережливості та логіці. Втім. викривати його у всіх смертних гріхах не варто. Можете лише трохи натякнути, що вам тепер багато що відомо.

Риби 20.02 — 20.03

Риб розпирає енергія, того й дивися з вух ллється. Не витрачайте її даремно, витрачайте її виключно в ліжку. Тоді вона повністю переросте в позитивні емоції, до того ж такий поворот подій набагато більше порадує вашу близьку людину. Йому це буде набагато приємніше, ніж нескінченно слухати вашу балаканину.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра