Знаки зодіаку: Лев

Гороскоп для лева на сьогодні

Загальний

Сьогодні у вас настане різке загострення організаційних здібностей. Так що не дивуйтеся, ловлячи злісні погляди близьких, замучених нескінченним потоком цінних вказівок, що виходять від вас.

Любовний

Сьогодні вам варто задуматися про те, з якою метою ви говоритимете вашій коханій людині ті чи інші слова. Постарайтеся докопатися до суті, щоб потім не шкодувати про непередбачені і неприємні наслідки, що значно перевершили очікування.

Бізнес

Сьогодні ви можете образитися на вашого начальника, тому що, на вашу думку, він міг би врахувати деякі складності вашого життя і поставитися до вас дещо лояльніше. Проте не варто сподіватися на поблажки з його боку: насамперед йому потрібна виконана робота, а вже потім здоровий дух співробітників.

Здоров'я

Сприятливий день для занять танцями чи аеробікою під музику. Головне, щоб ви самі були захоплені тим, що ви робите, тоді ви отримаєте подвійний ефект, і тіло в тонусі підтримаєте, і гарний настрій на додачу отримаєте.

Еротичний

У зв'язку з великою завантаженістю дня вам сьогодні підуть на користь еротичний масаж, спільні ванни та інші приємні речі. До безпосередньо сексу справа може і не дійти, але за прелюдія ви отримаєте стільки задоволення, що відчуєте себе більш ніж задоволеною.

Кулінарний

Представникам вашого знаку Зодіаку сьогодні не варто вживати м'ясні, молочні і навіть рибні продукти. Тобто, за науковим висловом, є сенс влаштувати собі розвантажувальний день. Так що пийте соки, більше гуляйте на свіжому повітрі і не забувайте час від часу чогось з'їдати. Скорочку хліба, наприклад. Або пісні щі (без сметани, зрозуміло). Або навіть можете побалувати себе овочевим рагом.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good good
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good good bad bad

leo
Сузір'я
Лев
Період
24 липня — 23 серпня
Стихія
Вогонь
Впливає
Сонце
Камені-талісмани
Бурштин, алмаз, смарагд, рубін, топаз і хризоліт

leo
“Один із найбільш самовпевнених знаків. Основні риси характеру, які відрізняють Левів від решти знаків Зодіаку: енергійність, душевність, марнославство, гордість, рішучість та упертість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра