Знаки зодіаку: Лев

Гороскоп для лева на сьогодні

Загальний

Сьогодні ви можете відчути себе Алісою, яка розмовляє з Березневим Зайцем. Надто складним завданням може виявитися вичленування осмисленої частини з розмови, яку вам доведеться підтримувати.

Любовний

Сьогодні постарайтеся не піддатися нападам чорної меланхолії та не дати розчаруванню завоювати ваше серце. На жаль, з цими підступними ворогами доведеться справлятися поодинці, бо вашій коханій людині буде не допомога вам. У нього і своїх проблем буде достатньо, зокрема й душевних.

Бізнес

Сьогоднішній день буде для вас дуже плідним, але вам доведеться попрацювати над собою. Педантизм – штука непогана, але не дозволяйте йому переходити у дріб'язковість. Постарайтеся бачити картину того, що відбувається в цілому.

Здоров'я

У цей день у Львові може виявитися дещо більше проблем, ніж ви очікували, проте це не вміщує вам радіти життю та насолоджуватися вашим здоровим станом. Однак пам'ятайте, що з будь-якого правила є винятки.

Еротичний

Наслідуючи свою власну логіку, Леви сьогодні вважатимуть привабливими всіх тих особин протилежної статі, хто носить краватку. Якщо до нього додаються ще й очищені до блиску черевики, то це взагалі шик-блиск-краса! Загалом, якщо у вас є чоловік, то в його інтересах постати перед вами при повному параді, інакше ...

Кулінарний

Нині основна роль у кулінарній картині дня має бути віддана спеціям та травам. Чим більша кількість усіляких приправ буде використана при приготуванні тієї страви, яка вам належить їсти, тим вдалішою буде вона на смак і тим успішнішим будете ви особисто після її з'їдання. За умови, що приправи будуть використані як слід, очевидно. Супи і гарніри дуже бажано також приправляти свіжою зеленню.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good bad

leo
Сузір'я
Лев
Період
24 липня — 23 серпня
Стихія
Вогонь
Впливає
Сонце
Камені-талісмани
Бурштин, алмаз, смарагд, рубін, топаз і хризоліт

leo
“Один із найбільш самовпевнених знаків. Основні риси характеру, які відрізняють Левів від решти знаків Зодіаку: енергійність, душевність, марнославство, гордість, рішучість та упертість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра