Знаки зодіаку: Стрілець

Гороскоп для стрільця на сьогодні

Загальний

Впертість - прекрасна розвага, але користі від цього зазвичай небагато. У справах любовних, принаймні його практикувати слід у дуже обмежених кількостях, особливо сьогодні.

Любовний

Сьогодні без довіри вам не обійтись. Навіть якщо ваша кохана людина вам розповідатиме небилиці про те, як він провів день або чому не зробив те, що обіцяв, доведеться вірити. Тому що перевірити його слова ви все одно не зможете, якщо ви не Шерлок Холмс і не міс Марпл, зрозуміло.

Бізнес

Сьогодні особливо успішний день чекає на тих Стрільців, хто працює у сфері точних наук та комп'ютерних технологій. Ваше фінансове благополуччя буде пов'язане з тим, як добре ви зумієте налагодити потрібні контакти, так що будьте привітні і вмійте сподобатися.

Здоров'я

У цей день вам рекомендовано долучитися до активного відпочинку, спробуйте зібрати друзів та організувати захоплюючу подорож. Це не тільки підніме вам настрій, але стане прекрасною можливістю потренувати свої м'язи.

Еротичний

Цього дня не варто ні про що розмовляти із вашим партнером: ще не так зрозуміє. Ви ж зустрілися в інтимній обстановці не для цього! З любовними іграми проколів не буде, все пройде на рівні, і ви будете на висоті. А ось з бесідами може статися багато неприємностей, тому їх краще не починати.

Кулінарний

Не піддавайтеся першому бажанню, яке вас сьогодні відвідає. Поривчасті, недостатньо продумані рішення успіху не принесуть, тим більше, що одумаєте ви швидко, а відступати буде вже нікуди. Тому у виборі їжі треба бути обережним, спокійним та неквапливим. Замовляйте щось на зразок супу мілі-джулі сабджика (якщо ви не в курсі, це такий індійський овочевий суп-пюре). Таке з гарячої не попросиш, бо не вимовити.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good good good
 • Здоров'я
  good good good bad bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good bad bad bad bad

sagittarius
Сузір'я
Стрілець
Період
23 листопада — 21 грудня
Стихія
Вогонь
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Гранат, рубін і сапфір

sagittarius
“Прикметними рисами характеру, які відрізняють його від інших, є волелюбність і чесність. Найбільше Стрілець цінує незалежність. Він енергійний та відвертий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра