Знаки зодіаку: Стрілець

Гороскоп для стрільця на сьогодні

Загальний

Сьогодні ваш оптимізм буде настільки сильним, що ви зможете впоратися практично з будь-якою справою. Відсутність страху зазнати невдачі дуже допомагає у роботі.

Любовний

Сьогодні ви будете зачаровані тим світом, який вам представить ваша кохана людина. Він здасться вам настільки правильним, гармонійним і затишним, що захочеться залишитися в ньому назавжди. Втім, перш ніж приймати такі радикальні рішення, подумайте: реальність та рекламна кампанія часто різняться, причому суттєво.

Бізнес

Не намагайтеся тримати у собі негативні емоції. Поки що забудьте про самоконтроль і знайдіть час і місце, щоб виплеснути всі переживання, які ви зберігаєте в собі. Головне, не потрапіть у шефа — він може не зовсім адекватно оцінити ваші дії.

Здоров'я

Нині будьте уважні до ваших очей під час роботи з комп'ютером. Краще було б робити перерви, щоб дати очам відпочити, а для цього вам підійде спеціальний набір вправ.

Еротичний

Сьогодні вас можуть публічно звинуватити у зв'язку із представником своєї статі. Що найцікавіше, ви напевно при цьому ні сном, ні духом, і в плітки звідки ростуть ноги - уявлення не маєте. Можливо, декого це змусить замислитися: а чи не пора тим самим співробітникам чи приятелям офіційно представити свого коханця – хоча б одноразового?

Кулінарний

Сьогодні вам належить найтісніше спілкування з локшиною. З найбільшою ймовірністю - розвішаною у вас на вухах. Однак ви цілком можете обдурити долю, обравши цю страву на обід, тоді, можливо, без інших, менш їстівних видів локшини вдасться обійтися. Замість локшини також непогано підійдуть і будь-які інші макаронні вироби, починаючи від різних виробів швидкого приготування та закінчуючи справжніми італійськими спагетті з якимось хитромудрим соусом.


Вдалість дня
 • Особистість
  good bad bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good good good bad

sagittarius
Сузір'я
Стрілець
Період
23 листопада — 21 грудня
Стихія
Вогонь
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Гранат, рубін і сапфір

sagittarius
“Прикметними рисами характеру, які відрізняють його від інших, є волелюбність і чесність. Найбільше Стрілець цінує незалежність. Він енергійний та відвертий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра