Загальний гороскоп на сьогодні

Загальний гороскоп на сьогодні, 20 червня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні ви можете зіткнутися з такою проблемою, як власна впертість. Перебороти його допоможе свідомість того факту, що воно може дуже здорово зіпсувати вам стосунки з оточуючими.

Телець 21.04 — 21.05

Остерігайтеся службових романів – дуже шкідливі для здоров'я. Якщо ж рада запізнилася, спробуйте принаймні постаратися зберегти її в відносному секреті.

Близнюки 22.05 — 21.06

Вам приносить задоволення прийняття на себе великої відповідальності. Труди ваші хоч і будуть тяжкі, але принесуть задоволення, бо вам дістане сил довести їх до кінця.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні вам доведеться ховати справжні почуття за старанно намальованою посмішкою. Все, що думаєте про ту чи іншу людину зможете сказати вголос дещо пізніше.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні ваші можливості будуть дуже великі, але ви їх не побачите і, відповідно, не зможете скористатися ними доти, доки не зумієте звільнитися від впливу найближчого оточення. Найкращий засіб у подібних випадках – відстань.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні вам, можливо, доведеться займатися тим, що робити просто ненавидите. Самі винні – не було чого погоджуватися. Наступного разу краще чемно, але твердо відмовити.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні ви особливо легко піддаватиметеся на провокації, що може вилитися в перманентну сварку з усіма разом і з кожним окремо. Постарайтеся поставитися до гумору, що відбувається з часткою, це, мабуть, найкращий засіб від поганого настрою.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні ви, можливо, надмірно довго роздумуватимете, намагаючись прийняти абсолютно вірне рішення. Бестолку - логіка теж всесильна, практично всяке рішення включає елемент інтуїції.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні ви ляпнете щось не подумавши, проте не поспішайте шкодувати про свої слова. Як не дивно, ви будете абсолютно праві.

Козеріг 22.12 — 20.01

Сьогодні ви можете відчути себе втраченим. Постарайтеся провести вечір у компанії людей, які добре до вас ставляться, це допоможе трохи прикрасити неприємне враження від дня, що минув.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні вам здаватимуться цілком реальними найнеймовірніші речі. Збудовані вами нині пісочні замки простоять досить довго.

Риби 20.02 — 20.03

Ви потребуєте певної кількості змін. Якщо зміниться погода - можете не смикатися, якщо вона змінюватися не побажає, доведеться щось змінити самому.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра