Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на сьогодні

Загальний

Не надто заглядайтеся на свій відбиток сьогодні, ви можете бути засліплені власним сяйвом. Залишається лише поспівчувати людям, що вас оточують.

Любовний

Очевидно, цього дня Скорпіонам доведеться багато і плідно спілкуватися поза домом, але спілкування матиме сімейно-прикладний характер. Зірки не рекомендують відволікатися на сторонні теми – навряд чи обговорення нафтової ціни наповнить ваш сімейний бюджет нафтодоларами. Навіщо марнувати дорогоцінний час?

Бізнес

Сьогодні зірка радять вам бути більш поблажливим до оточуючих, бо всі люди мають свої мінуси, і вам уже настав час пристосуватися до цього. У суперечці поступіться начальнику чи колезі, не протиставляйте свою позицію думці інших ваших товаришів по службі.

Здоров'я

Нині ідеальний варіант відпочинку для вас – це активне проведення часу. Але якщо сил немає і хочеться просто повалятися на дивані, не відмовляйте собі так: можливо, це те, що вам найбільше потрібно. Іти проти потреби буде набагато гірше, ніж проти думки світил.

Еротичний

Сьогодні вашому партнеру захочеться дізнатися, яким ви його уявляєте, яким бачите його ідеальний сексуальний образ, чого взагалі від нього очікуєте. Можливо, навпростець він про це не запитає, але поволі натяками вивідає все, що ви дозволите йому довідатися. Будьте напоготові!

Кулінарний

Сьогодні ви будете в змозі з'їсти пару невеликих мамонтів - аби просмажені були гарненько і, бажано, подані з хроном. Остерігайтеся ходити в особливо дорогі ресторани - ви просто розоритеся, намагаючись насититися. Намагатися харчуватися овочами та фруктами нині марно, така дієта може зробити з вас звіра. Дуже голодного та злого.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good good bad
 • Друзі
  good good good bad bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра