Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на сьогодні

Загальний

Вплив місяця налаштує вас на не зовсім властивий вам ліричний лад. Назавтра вам може бути важко зрозуміти причини тих чи інших сьогоднішніх вчинків.

Любовний

Сьогодні численних зустрічей із іншими представниками вашого знаку Зодіаку вам не уникнути. Можливо, серед них виявиться і ваша друга половинка: яких чудес у світі не буває! Однак у вашій сумісності з людьми, схожими на вас характером, зірки дуже сумніваються. Втім, головне, щоб ви не сумнівалися.

Бізнес

Сьогодні зірки не рекомендують вам нагадувати вашому начальнику про дану їм колись обіцянку. Все одно навряд це подіє на нього і простимулює його до усунення наслідків забудькуватості. А ось недоброзичливця ви можете знайти досить легко.

Здоров'я

У Скорпіонів сьогодні буде найуспішнішою розумова діяльність, тому жодних проблем із концентрацією уваги у вас виникнути не повинно. Можете сміливо планувати сьогодні вирішення важких питань.

Еротичний

Швидше за все, у вас сьогодні підвищена спостережливість і логіка, що раптово загострилася, разом з посиленою інтуїцією. Все це означає, що у вас є можливість добре обстежити телефонну книгу вашого коханого, перевірити його кишені, поставити йому кілька «правильних» питань і на їх підставі зробити абсолютно однозначний висновок: він любить тільки вас!

Кулінарний

Сьогоднішній день обіцяє бути досить вдалим і насичений подіями, ймовірно велике застілля. Бережіть свою сукню від надміру активних у розмові співтрапезників, якщо вам за столом потрапиться сусід, який любить супроводжувати свою емоційну промову жестами, на вас цілком може бути перекинуто щось важко.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good bad bad bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good bad bad bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра