Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на вчора

Загальний

Сьогодні вам нарешті представиться чудова можливість винести на широкий огляд результат своєї праці. Врахуйте, що якщо ви нею не скористаєтеся, то він виповзе туди сам.

Любовний

Сьогодні виявиться, що у ваших стосунках з вашою коханою людиною все аж ніяк не так радісно, ​​світло і легко, як вам здавалося весь цей час. Втім, у ваших силах змінити ситуацію на краще, направити в корисне вам русло і зробити з неї те, що потрібно саме вам.

Бізнес

Сьогодні вам представиться чудовий шанс, щоб продемонструвати все, на що ви здатні. Ваш начальник неодмінно оцінить таку запопадливість. Так що цілком можливо, що скоро на службі відбудуться якісь приємні зміни, і вас це обов'язково порадує.

Здоров'я

Сьогодні ви можете надто емоційно реагувати на те, що відбувається, тому підвищується ризик сильних головних болів та швидкої стомлюваності. Вам було б краще знайти час для усамітнення та самовідновлення.

Еротичний

Сьогодні ви з партнером будете в повній бойовій готовності, але до чого конкретно приступати, не зрозумієте. Начебто б усе вже перепробовано, а оригінальне на думку не спадає. Спробуйте пограти в слова: просто навперебій один одному називайте слова, пов'язані з сексом. Напевно, підсвідомість сама видасть, що хоче.

Кулінарний

Снідайте сьогодні найтривіальнішим йогуртом. Кажуть, він не тільки смачний, але навіть трохи корисний для здоров'я. А на обід... Ніщо так славно не впокоїться нині вдень у глибині вашого шлунка, як картопляні котлети з фореллю. Головне, щоб у них кількість картоплі, якщо і перевищувала б кількість форелі, то не надто сильно. І не скромничайте. Зайва котлетка вам не зашкодить.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good good
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good good good good bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра