Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на вчора

Загальний

Сьогоднішній день може здатися вашій діяльній натурі відчайдушно нудним. Але перш ніж починати нити або, того гірше, голосно скаржитися на злу долю, подумайте, чи не краще сидіти спокійно, ніж бігати як ошпареному від однієї неприємності до іншої.

Любовний

Сьогодні ви можете зробити неприємне відкриття щодо вашої половинки. А ви й не знали, що вона насправді така. Втім, це на краще: однією ілюзією у вас буде менше, а дорогу вам людину ви зможете оцінювати вельми адекватно.

Бізнес

Сьогодні не найкращий час для жартів на адресу начальства. Ваш гумор керівництво може не оцінити, і потім будете плакати ви. Тому постарайтеся тримати себе сьогодні в руках і не висловлювати свої міркування першому зустрічному. Зараз вам краще причаїтися.

Здоров'я

Нині Скорпіони будуть дуже метеочутливі. Не важливо, чи є на що реагувати, чи ні – якою буде погода, такий і настрій. І самопочуття.

Еротичний

Згідно з астрологічним прогнозом, сьогодні вас цілком імовірно можуть очікувати різного роду потрясіння, причому як у переносному та буквальному значенні. Офісна шафа з секретними документами - річ, чи знаєте, хвилююча уява, але при неправильному до неї підході дуже нестійка ... Так що стримайте свій запал і постарайтеся не винаходити сьогодні велосипедів і особливо божевільних поз. І тим більше, уникайте нестандартних місць для «усамітнення».

Кулінарний

Хочете здійснити диво? Зовсім невелике, домашнього масштабу? Спробуйте спекти пиріг. Або вийде щось видатне, гідне пера поета, кисті художника, а може бути - і різця скульптора заодно (але ми сподіваємося, що він все ж таки не буде настільки черствим, щоб знадобився різець), або непогано проведете час і з почуттям виконаного обов'язку зможете вирушити до найближчого кафе їсти тамтешню випічку. Можливо, вона виявиться вдалішою.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good good good bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good bad bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра