Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на вчора

Загальний

Уникайте спонтанних дій, вони не принесуть вам нічого, крім неприємностей. Нехай краще вас вважатимуть нерішучою, ніж дурною.

Любовний

Сьогоднішня зустріч з коханою чи колись коханою людиною принесе вам цілу гаму приємних відчуттів, порівнянних хіба що з келихом глінтвейну посеред суворої зими. Ви відчуєте себе найкращим із представників вашої статі і всіляко це доводитимете вашому співрозмовнику. І вам навіть вдасться переконати його в цьому!

Бізнес

Не помічаючи нічого довкола та оцінюючи життя лише через призму вашої роботи, ви ризикуєте серйозно підірвати своє здоров'я. Так що навчитеся дивитися на все простіше: так ви зможете відкрити для себе та інші області, які також можуть і мають наповнювати життя кожного.

Здоров'я

Сьогодні Скорпіонам буде потрібно трохи більше кальцію, ніж зазвичай. Втім, це зовсім не означає, що цілий день варто їсти лише сир або жувати зубну пасту. Просто нехай сиру у вашому раціоні буде трохи більше.

Еротичний

Найкращий спосіб для вас сьогодні зняти напругу – це помастурбувати. Якщо ж ви не бажаєте поодинці любити себе, то готуйтеся до того, що віддавати вам доведеться більше, ніж отримувати. З іншого боку, ніщо у природі не зникає безвісти. Дивишся, і вам колись хтось приголубить абсолютно безкорисливо.

Кулінарний

Сьогоднішній день обіцяє великий захід, який передбачає застілля. Цілком ймовірно вам навряд чи доведеться їсти до того, як воно почнеться, а потрапивши, нарешті, за стіл, намагайтеся віддавати перевагу тим стравам, що будуть праворуч від вас руку. На жаль, що робити у тому випадку, якщо стіл виявиться шведським, зірки не уточнюють.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра