Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на завтра

Загальний

Сьогодні вам доведеться зайнятися пошуками. Можливо, ви навіть не знатимете, що саме шукаєте, і будете змушені продовжувати це заняття доти, доки, знайшовши щось, не зрозумієте, що воно і є шуканим.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині не подобатиметься щось у вашій поведінці, проте вона цілком може посоромитися зробити вам зауваження або просто повідомити про своє невдоволення. Намагайтеся нічим не спровокувати його невдоволення або хоча б дізнатися про його причини.

Бізнес

Сьогодні вам належить зробити непростий вибір, який докорінно змінить ваше ставлення до вашої професійної діяльності чи місця роботи. Втім, можливо, вже завтра воно зміниться у зворотному напрямку і так само стрімко, але про це вам поки що ніхто не повідомляв.

Здоров'я

Сьогодні вам слід особливо уважно поставитися до їжі, можливо, що зараз вам буде корисно роздільне харчування. Також було б добре на якийсь час відмовитися від надмірної кількості вуглеводів.

Еротичний

Якщо сьогодні ви зобразите холодність і неприступність, навряд ваш партнер зрозуміє вас правильно. Швидше за все, він не включиться в гру і поїде спати засмучений. Тому, якщо ви хочете, щоб ніч була спекотною, повідомте про це безпосередньо.

Кулінарний

Ви знаєте існування таких дивних і вже майже забутих у світлі ресторанних вивісок місць, як пиріжкові? Якщо не в курсі, радимо дізнатися, де можна знайти найближчу. Сьогоднішній день якнайкраще підходить для поїдання пиріжків, особливо - з капустяною начинкою. Але за відсутністю такої (або в тому випадку, якщо ви просто не любите капусту) зійде і будь-яка інша несолодка. Скажімо, рис з яйцем та зеленою цибулею.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good good
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good bad bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра