Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на завтра

Загальний

Сьогодні всі навколо вас сміятимуться. Не треба ображатись, вони сміються не над вами, а з вами. У вас з'являться нові друзі.

Любовний

У цей день вам дуже важливо буде знати, що ваша кохана людина поряд з вами, нікуди від вас не дінеться і підтримає будь-яке ваше починання. Буде краще, якщо він скаже вам про це особисто, тому точніше сформулюйте питання, щоб отримати найнеобхіднішу вам відповідь.

Бізнес

Цього дня на ура підуть будь-які фінансові справи. У вас чудово виходитиме знаходити вирішення важких і заплутаних питань, не виникне жодних проблем і в оформленні документів. Зробивши все в стислий термін, ви зможете отримати подяку від начальства.

Здоров'я

Якщо у цей день ви вирішили відвідати спа-салон або побалувати себе якими-небудь водними процедурами, то вам слід вжити особливих запобіжних заходів, оскільки зараз велика ймовірність підхопити інфекцію.

Еротичний

Навіть якщо прослуховування класичної музики не входить до списку ваших улюблених занять, саме класика принесе вам любовну удачу та заряд сексуальної активності на кілька днів уперед. До речі, розумні та серйозні чоловіки нині в бібліотеках не трапляються. А ось на концертах-імпровізаціях на тему Рахманінова, Прокоф'єва та Ліста – цілком! Заради такого «рідкого улову» можна цілком на пару годин зобразити із себе любительку мистецтва.

Кулінарний

Весь сьогоднішній день, з раннього ранку і до пізнього вечора, їсти вам краще виключно на самоті. Бо будь-який співтрапезник тільки й робитиме, що відволікатиме вас від цього найважливішого процесу, що вимагає повної зосередженості. Ну скажіть, чи можна отримати задоволення від французького цибульного супу, якщо самі намагатимуться вести світську бесіду?


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good bad bad bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good bad bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра