Знаки зодіаку: Скорпіон

Гороскоп для скорпіона на післязавтра

Загальний

Сьогодні час поверне назад, дозволяючи вам кинути тужливий погляд на власні молоді роки. Не забувайте тільки, що все у цьому світі є відносно. Навіть час.

Любовний

Сьогодні ваша кохана людина буде від вас дуже залежною у всьому. Можливо, на карту буде тією чи іншою мірою навіть поставлене його життя, хоч би як пафосно це звучало. Постарайтеся поставитися до цього факту з усією відповідальністю і зробити все, що від вас залежить.

Бізнес

Цього дня вам не варто гнатися за великими грошима. Ризикнувши сьогодні, завтра ви можете легко залишитися без гроша в кишені, адже зараз не вдалий період для сумнівних угод. Поки що краще обмежитися тим, що ви маєте, а решту лише планувати.

Здоров'я

Зараз вам не варто зупиняти лікування або припиняти працювати над собою, навіть якщо вам здається, що ваші дії не дають бажаних результатів, судити ви зможете тільки через деякий час.

Еротичний

Терезам сьогодні слід одягнутися якось по-особливому, оскільки не виключено, що за вашим повсякденним стилем оточуючі перестали вас помічати. Як варіант, можете кардинально підстригтися або яскраво пофарбуватися. У будь-якому випадку, ваш стиль безперечно вимагає оновлення – тоді можливий і новий еротичний виток у вашому житті…

Кулінарний

Сьогоднішній день пройде спіраллю. Ця оригінальна лінія простежуватиметься у всьому, і кулінарна частина дня – не виняток. Віддайте перевагу стравам, при приготуванні яких кухареві доводилося скручувати, загвинчувати, загортати. Вам підійдуть м'ясні рулети з будь-якою ласою для вас начинкою, роль-мопс із оселедця або іншої солоної риби, кренделя, рогалики тощо.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good bad bad
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good bad bad bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

scorpio
Сузір'я
Скорпіон
Період
24 жовтня — 22 листопада
Стихія
Вода
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Турмалін, олександрит, гранат, опал, сапфір, перли, топаз, корал та смарагд.

scorpio
“Людина, народжена під знаком Скорпіона, – це воїн, причому нерідко він кидається в бій, навіть не попередивши про це оточуючих. Скорпіон не любить пустопорожніх слів, є дуже правдивим та об'єктивним в оцінюванні.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра