Знаки зодіаку: Овен

Гороскоп для овна на сьогодні

Загальний

Сьогодні вам доведеться забути про гордість і попросити про допомогу або хоча б про продовження терміну, інакше вам не впоратися. Краще вчинити так, ніж продемонструвати повну нездатність упоратися із завданням.

Любовний

Навіть якщо ви вже давно не дитина, щось дитяче у вас лишилося. І сьогодні воно прокинеться у вас і заявить про себе на всю міць свого дитячого, але не тихого голосу. Прийдеться приділити йому належну увагу - як вам, так і вашій коханій людині, інакше може піднятися справжнісінький бунт.

Бізнес

Сьогодні вам рекомендується якомога більше часу приділити водним процедурам та прогулянкам на свіжому повітрі. Або пробіжкам. Чим більше ви розімнете цього дня ваші м'язи, тим краще і оригінальніше назавтра заробить ваш мозок. Чого вам, власне, треба.

Здоров'я

Цього дня ваш настрій та загальний життєвий тонус, швидше за все, будуть помітно зниженими. Однак не слід відразу вдаватися до допомоги антидепресантів, постарайтеся подолати проблеми без допомоги лікарських засобів.

Еротичний

Зачарованість людьми старшого віку позначиться сьогодні і на вас: у питанні переваги партнерів ви підсвідомо оберете досвідченішого і навченішого. І не помилитеся: вже він-то, на відміну від молодшого ловеласа (заклопотаного більше власними відчуттями), постарається задовольнити всі ваші запити і врахувати всі побажання ...

Кулінарний

Якщо ви ще пам'ятаєте, що таке каша на сніданок, обов'язково приготуйте собі зранку тарілку манки. Тільки засипайте крупу над гаряче, а холодне молоко. І не забувайте інтенсивно помішувати. На обід варто з'їсти здоровий шматок риби в клярі з великою кількістю якоїсь зелені. Суп – на ваш розсуд. А ввечері варто побалувати себе склянкою гарного десертного вина.


Вдалість дня
 • Особистість
  good bad bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good good good good good
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good good

aries
Сузір'я
Овен
Період
21 березня — 20 квітня
Стихія
Вогонь
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Рубін і діамант, а також циркон та цитри

aries
“Це один із найбільш запальних знаків. Основні притаманні Овну риси характеру: харизма, ініціатива, цілеспрямованість, енергійність, впевненість у собі, сміливість, сильна воля і незалежність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра