Знаки зодіаку: Овен

Гороскоп для овна на вчора

Загальний

Сьогодні вам може здатися, що до моменту, коли здійсниться ваше бажання, залишилося всього кілька годин, і ви намагатиметеся швидше їх вбити. Не варто цього робити - мало того, що на вас чекатиме жорстоке розчарування, ви ще й час втратите.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже непросто зрозуміти, чого саме ви прагнете у ваших відносинах. А знання це буде йому життєво необхідне, інакше він перестане почуватися поруч із вами впевнено. Може, підкинете йому пару-трійку версій?

Бізнес

Сьогодні можливі труднощі у діловому та світському спілкуванні. З'явиться бажання залишити свою думку при собі – це не варто робити. Можливо, саме в цей день усі чекають іменної такої вашої поведінки. Не варто бентежитись і забиватися в кут. Ви - людина, що відбулася, до ваших слів будуть прислухатися!

Здоров'я

Сьогодні вам буде корисно прочитати перед дзеркалом мантру, чий короткий зміст зводиться до спірного, але часом корисного для психіки твердження, що обов'язково варто вірити в те, що все, що з вами відбувається – на краще. Постарайтеся налаштуватись на позитивний лад – тоді і ваш організм на нього налаштується.

Еротичний

Цього дня навіть найбурхливіший секс не врятує вас від почуття самотності і нікому не потрібно. Однак він все ж таки дозволить вам згадати про те, що у світі є і щось прекрасне, а значить, вам варто зайнятися його примноженням у вашому житті та в житті вашого партнера.

Кулінарний

Зранку багато не їжте. Обмежтеся чимось типу йогурту чи пляшечки кефіру. А ось на обід побалуйте себе сьогодні чимось із італійської кухні. Наприклад, кульками з крабового м'яса та цукіні з соусом Тартар. Спиртне сьогодні краще зовсім не пити – особливо це стосується міцних напоїв та пива. Якщо вже зовсім не можна - дозвольте собі стаканчик червоного вина.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good good good bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good bad bad bad bad

aries
Сузір'я
Овен
Період
21 березня — 20 квітня
Стихія
Вогонь
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Рубін і діамант, а також циркон та цитри

aries
“Це один із найбільш запальних знаків. Основні притаманні Овну риси характеру: харизма, ініціатива, цілеспрямованість, енергійність, впевненість у собі, сміливість, сильна воля і незалежність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра