Знаки зодіаку: Рак

Гороскоп для рака на сьогодні

Загальний

Сьогодні ви будете напрочуд нетерплячі. Це може викликати масу нікому не потрібних питань про причини його стану, так що є сенс постаратися нетерпіння приховати.

Любовний

На жаль, сьогоднішній день не готує вам сюрпризів чи змін. Все залишиться як раніше, чи добре, чи це погано для вас. Тому про модернізацію ваших відносин із вашою коханою людиною залишається лише мріяти з собою наодинці. Може, колись, можливо, навіть до початку наступного місяця...

Бізнес

Сьогодні ваша робота не дасть вам про себе забути, навіть якщо ви докладете всіх зусиль для того, щоб досягти зворотного ефекту. Постарайтеся розквитатися з нею якнайшвидше, щоб вона не дуже відволікала вас від процесу насолоди життям або хоча б не засмучувала сильно.

Здоров'я

Цього дня зірки рекомендують вам якомога раніше лягти спати: це напевно позитивно позначиться на вашому настрої та на працездатності. Однак надто великих надій на сон покладати все ж таки не варто, всіх проблем він, на жаль, не вирішить.

Еротичний

У цей день вашому партнеру захочеться здійснити для вас якийсь сексуальний подвиг, що дасться йому насилу. Швидше за все, любовні ігри зрештою виявляться не дуже тривалими, але дуже яскравими завдяки цьому подвигу. Або тих, що безмежно запам'ятовуються, якщо нічого не вийде.

Кулінарний

Сьогодні ви можете виявитися дещо неакуратними. Будьте максимально обачними за столом, було б зовсім ні до чого вивернути на себе тарілку з супом. Можна, звичайно, відмовитися від першого і вибрати в якості обіду щось, що легко відпирається, але все ж простіше буде постаратися не розмахувати руками і бути готовим вчасно ухилитися.


Вдалість дня
 • Особистість
  good bad bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good bad

cancer
Сузір'я
Рак
Період
22 червня — 23 липня
Стихія
Вода
Впливає
Місяць
Камені-талісмани
Перли, рубін, смарагд, кальцит, котяче око, місячний камінь, кришталь, целестин

cancer
“Це один із найбільш проникливих знаків. Основні риси характеру, які відрізняють Раків від інших знаків Зодіаку: проникливість, емпатія, сором'язливість, вразливість, благородство, обережність і далекоглядність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра