Знаки зодіаку: Рак

Гороскоп для рака на завтра

Загальний

Сьогодні вам краще не вступати у суперечки та не брати участь у змаганнях. Якщо ви не будете єдиним претендентом на щось, це щось вам не дістанеться. Прийде визнати, що перемога належить не вам.

Любовний

Не чекайте від цього дня надто багато. Особливо в плані кохання і всього, що стосується вашої коханої людини. Швидше за все, розчарувань у цій галузі вам сьогодні не уникнути, тому зірки радять готуватися до гіршого, і якщо це найгірше не настане, це буде для вас дуже приємним сюрпризом!

Бізнес

Постарайтеся сьогодні не брати з собою багато грошей - ви витратите їх усі, або втратите. У будь-якому випадку це негативно позначиться на вашому матеріальному стані, а додатків до заробітної плати найближчим часом, на жаль, не передбачається. Будьте економнішими!

Здоров'я

Не пийте будь-що. З рідиною малозрозумілого походження нині в організм може потрапити щось зайве. Чи не простіше купити пляшечку водички, ніж уподібнюватися братику Іванушці, що так невдало випив з копитця.

Еротичний

Не варто сьогодні покладати особливих надій на любовну близькість – нехай усе йде своєю чергою, і чим менше ви будете відчувати інтим, тим краще. Краще займіть свою голову плануванням спільної відпустки - адже вже зараз настав час купувати ті секс-іграшки, що вам обов'язково треба взяти з собою в Рим або в Єгипет!

Кулінарний

У тому, що ви будете їсти сьогодні, має бути присутня деяка кількість алкоголю. Це зовсім не означає потреби випивати за обідом. Йдеться про спосіб приготування їжі. Якщо яловичина – то тушкована у пиві, риба – маринована у вині. Торт - просочений коньяком чи лікером. Навіть шоколадні цукерки краще вибрати відповідні. Тільки не захоплюйтесь, чи мало, які справи чекають на вас далі.


Вдалість дня
 • Особистість
  good bad bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good good good good

cancer
Сузір'я
Рак
Період
22 червня — 23 липня
Стихія
Вода
Впливає
Місяць
Камені-талісмани
Перли, рубін, смарагд, кальцит, котяче око, місячний камінь, кришталь, целестин

cancer
“Це один із найбільш проникливих знаків. Основні риси характеру, які відрізняють Раків від інших знаків Зодіаку: проникливість, емпатія, сором'язливість, вразливість, благородство, обережність і далекоглядність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра