Бізнес гороскоп на сьогодні

Бізнес гороскоп на сьогодні, 20 травня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні вам доведеться дуже багато спілкуватися та домовлятися з людьми. Ведення дипломатичних розмов, листування з клієнтами, з'ясування стосунків із колегами та ще багато інших функцій такого змісту ляжуть на ваші стомлені плечі. Постарайтеся впоратися з вантажем відповідальності, що навалився.

Телець 21.04 — 21.05

Якщо ви поставили собі за мету бути поміченим керівництвом, настав час згадати про всі свої таланти і достоїнства і показати себе у всій красі. Ваші зусилля будуть відзначені. Особливого успіху чекають ті Тельці, для яких стали покликанням творчі професії.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні найменша помилка може спричинити неприємні для вас розмови про ваші здібності. Краще не робіть нічого, бо відомо, хто застрахований від помилок.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні не варто вимагати від ваших колег та співробітників швидкого результату. Чим швидше вони виконають свою роботу, тим нижча якість виявиться у цієї роботи. Постарайтеся це зрозуміти та врахувати – і в результаті спланувати правильний розпорядок дій та графік здавання плодів вашої невтомної праці.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні вам не варто брати до уваги той факт, що ваш начальник, швидше за все, не має рації в тому чи іншому питанні. Він ваш начальник, а тому правий завжди і за умовчанням. А якщо раптом не правий, то це необхідно від нього ретельно приховати: навряд чи ваша критика виявиться ближчою до істини, ніж її помилки.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні, хоч би що трапилося, не втрачайте самовладання і холоднокровності. Ваша впевненість у собі та тверезий погляд на саму критичну ситуацію – ось ваш ключ до успіху. Не підвищуйте голос і не виходьте з себе навіть у момент сильної емоційної напруги.

Терези 24.09 — 23.10

Нікому не заздріть. Нині це почуття буде особливо руйнівним, воно може внести серйозний розбрат до лав найзгуртованіших однодумців. Якщо вважаєте, що комусь щастить більше, ніж вам, краще спробуйте розібратися, чого це щастя людині коштувало.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні ви трохи по-новому подивіться на тих людей, які вас оточують. Можливо, що ваші колеги зовсім не такі чуйні та відкриті люди, як ви вважали раніше. Що ж, не завжди вам ходити в рожевих окулярах, а такий тверезий погляд на світ допоможе вам вибрати правильну поведінку в товаристві товаришів по службі.

Стрілець 23.11 — 21.12

Не намагайтеся тримати у собі негативні емоції. Поки що забудьте про самоконтроль і знайдіть час і місце, щоб виплеснути всі переживання, які ви зберігаєте в собі. Головне, не потрапіть у шефа — він може не зовсім адекватно оцінити ваші дії.

Козеріг 22.12 — 20.01

Вам доведеться чимало попрацювати, щоб досягти того рівня, на який ви орієнтуєтесь. Можливо, слід опрацьовувати відразу кілька варіантів, бо ваші шанси на успіх збільшаться. Також сьогодні покращаться стосунки з начальством, чому ви будете дуже раді.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні на робочому місці вам захочеться відіспатися після довгої та стомливої ​​ночі. Постарайтеся, однак, зробити це непомітно для начальства, колег і клієнтів, інакше у вас можуть виникнути значні проблеми у відносинах із товаришами по службі, та й кар'єра постраждає.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні терпіння стане вам у нагоді як ніколи. Якщо ви не стримаєтеся і зірветесь на близьку вам людину або ненароком зателефонувавши колегі або клієнта, робочий тиждень вийде важче, ніж поки що передбачають зірки. Що ж, пізнавати Будду іноді буває корисно та захоплююче.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра