Бізнес гороскоп на сьогодні

business
Овен 21.03 — 20.04

Якщо ви розтратили більшу частину накопичених заощаджень, то сьогодні з'явиться можливість виправити свої справи. Ви можете отримати пропозицію, яка дозволить вам заробити, не надто перенапружуючись - треба лише швидко зорієнтуватися в ситуації.

Телець 21.04 — 21.05

Ви схильні всі питання вирішувати граючи, але сьогоднішній день буде зовсім непридатним для такого підходу. Доведеться ґрунтовно поламати голову, намагаючись врахувати всі деталі, нічого не проґавити.

Близнюки 22.05 — 21.06

Ви вже залагодили, хай і насилу, всі недомовленості між вами і вашим і начальством, проте в повітрі все одно ще пахне грозою. Тепер вам просто необхідно спокійно прийняти те, до чого ви прийшли з шефом під час вашої розмови і залишити всі конфлікти позаду.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні вам не слід завдавати незручностей будь-кому і, відповідно, вступати в конфлікти з вашими друзями, колегами, партнерами та начальниками. Постарайтеся бути нижче води, тихіше трави, навіть якщо це виявиться дуже непростим завданням.

Лев 24.07 — 23.08

Навіть якщо вам здається, що оточуючі не гідно оцінюють вас, не помічають ваших заслуг, не хвилюйтеся - це не більше ніж ілюзія. Акуратно нагадайте про себе, але в жодному разі не зривайтеся і не ображайтеся - образа буде невиправданою.

Діва 24.08 — 23.09

Вдалий день для інновацій. Вигадувати самому необов'язково, можна звернутися до розумної літератури та знаючих людей. Дійте рішуче - зараз перешкод буде набагато менше, ніж завтра!

Терези 24.09 — 23.10

Постійна напруга, в якій ви перебуваєте, загрожує вилитися у справжній емоційний вибух. Сьогодні настав час випустити пару і не так завзято братися за будь-яку справу, тим більше якщо до вас вона побічно ставиться. Дозвольте собі трішки полінуватися, адже ліньки – чудовий захист від перевтоми.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні зірка радять вам бути більш поблажливим до оточуючих, бо всі люди мають свої мінуси, і вам уже настав час пристосуватися до цього. У суперечці поступіться начальнику чи колезі, не протиставляйте свою позицію думці інших ваших товаришів по службі.

Стрілець 23.11 — 21.12

Не варто захоплюватися азартними іграми. Зірки не обіцяють вам у цьому успіху. Найкращий спосіб збільшити свій добробут – чесно заробити все необхідне. У вихідний день це зробити, звичайно, дуже проблематично, але продумати всі шляхи та способи – більш ніж можливо.

Козеріг 22.12 — 20.01

Можливо, ви отримаєте приємну звістку, яка цього похмурого дня дуже сильно підніме вам настрій. Тоді і тонусу для роботи побільшає, і бажання підкорювати нові вершини. І намагайтеся сьогодні не спізнюватись на важливу зустріч.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні ви будете надто прискіпливі і до себе, і до оточуючих вас людей. Декому така ваша поведінка не сподобається, навіть якщо ви будете цілком і цілком праві у всіх зауваженнях, що зробите. Будьте ввічливішими, акуратніше підбирайте слова, якщо хочете зробити комусь зауваження. А краще взагалі не чіпляйтеся.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні вам доведеться вичавити максимум зі своїх дипломатичних здібностей, щоб у конфліктній ситуації примудритися домогтися того, щоб і вовки були ситі та вівці цілі. Ніяких інших варіантів вам не залишиться - всі інші виходи зі становища будуть свідомо неправильні.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра