Бізнес гороскоп на завтра

Бізнес гороскоп на завтра, 9 червня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні у вас може вселитися дух протиріччя. Не піддавайтеся йому! Ви точно знаєте, чого хочете, тому не допускайте сумнівів у процесі ухвалення важливого рішення. Вчиняйте саме так, як ви задумали. А вашій твердості весь час будуть супроводжувати гарний настрій та удача.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні вам, крім своїх основних обов'язків, доведеться зайнятися ще й навчанням наступників тому, чим ви так довго і вперто займаєтеся самі за помірну плату. Пояснювати йому доведеться все скрупульозно та терпляче. Що ж, вам доведеться розбудити чи екстрено виховати у собі педагога.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні вас все дратуватиме, від чого неминуче постраждають ваші стосунки з колегами та партнерами. Єдиний шанс уникнути неприємних наслідків - усамітнитися десь із книгою чи комп'ютером, відключеним від мережі.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні зірки рекомендують вам до всіх проблем, що виникають на робочому місці, ставитися суто позитивно. Тільки оптимісту буде під силу впоратися з купою проблем, які обрушаться на його ні в чому не винну голову абсолютно без будь-якої його провини.

Лев 24.07 — 23.08

Ваш успіх сьогодні залежить лише від того, наскільки продуктивним буде ваше спілкування із колегами. Тільки не слід, як ви часто робите, змушувати всіх дотримуватися вашого плану дій. Навчіться вислуховувати і думку інших, адже, крім вас, ще існують люди, здатні знаходити вихід із глухого кута.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні вам варто бути обережним у витратах: якщо у вас з'явилися гроші, це ще не привід викидати їх на вітер і робити непотрібні вам зараз покупки. Краще відкладіть свої заощадження на той день, коли вони вам реально знадобляться, і перестаньте бути марнотратом!

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні у вас можуть виникнути непередбачені проблеми, через які ви можете запізнитися кудись. Застрахуватися від цього не можна — можливо, краще звільнити цей день зовсім? Принаймні не призначайте бізнес рандеву.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні вам не варто уникати розмов про роботу та обговорення вашої трудової діяльності з близькими та друзями. Не виключено, що їм справді цікаво, чим ви займаєтеся у вільний від спілкування від сну та споживання їжі час.

Стрілець 23.11 — 21.12

На роботі в цей день складеться цілком сприятлива ситуація, але тільки ви зможете зробити її ще вигіднішою для вас, це залежить тільки від ваших зусиль і вашої винахідливості. Виявіть наполегливість і тоді вам вдасться підвищити свої заробітки.

Козеріг 22.12 — 20.01

Цього дня зірки не рекомендують вам приділяти надто багато уваги робочим дрібницям. Постарайтеся встигнути завершити головні етапи вашої трудової діяльності, і вже потім замислюватися про оформлення, презентацію та форму подачі. Було б що подавати, а вже як – знайдеться.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні вам крім ваших основних робочих обов'язків доведеться грати роль психоаналітика, бо проблеми ваших колег або навіть начальства не пройдуть повз вас. Якщо вам вдасться наставити цих людей на істинний шлях, вважайте, що день ваш вдався.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні особливо метушні день очікується у зв'язків із громадськістю, що працюють у сфері, а також комп'ютерних технологій. Доведеться докласти маси зусиль для того, щоб якось стабілізувати ситуацію, яка з кожною хвилиною ставатиме все більш і більш напруженою.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра