Бізнес гороскоп на завтра

Бізнес гороскоп на завтра, 4 жовтня
Овен 21.03 — 20.04

Можливо, що ви довго мучили себе, намагаючись знайти відповідь на одне дуже важливе для вас питання. Сьогодні ви, нарешті, зможете знайти те рішення, яке було настільки необхідне. Причому, знайдете ви його, працюючи над рутинною справою, і потім ще ви побачите, наскільки корисною може бути ваша робота.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні зірки рекомендують вам все перевіряти і перевіряти ще раз. Чим менше ви довірятимете собі, своїй інтуїції та своїй непогрішності, тим менше неприємних наслідків утворюється для вас, для вашої кар'єри та для вашої фірми.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні вам доведеться дуже довго дивуватися з того, як змінився напрямок діяльності вашої фірми. Можливо, аж до політики, статуту та філософії компанії. Однак дуже ймовірний той факт, що все це ненадовго і що масштабність подій вам не більше, ніж здалася.

Рак 22.06 — 23.07

Завдання хорошого начальника - зовсім не зробити все самому, а правильно розподілити обов'язки між своїми підлеглими, пам'ятайте про це, коли сьогодні ви керуватимете своїми колегами при підготовці нового проекту. Тільки не зазнавайтеся, будьте таким, як завжди!

Лев 24.07 — 23.08

Не поспішайте сьогодні щось кардинально змінювати у вашому робочому порядку дня. Навряд ці зміни підуть на користь вашої безпосередньої професійної діяльності. Якщо твердо вирішили щось модернізувати, робіть це плавно, поступово, поетапно, нікуди не поспішаючи.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні ви маєте чудовий шанс розширити сферу свого впливу. Потрібні знайомства та додаткові інвестиції зробили свою справу, і ваша роль у підготовці підвищення вашої компанії не була останньою. Ви можете пишатися собою та чекати заслуженої винагороди.

Терези 24.09 — 23.10

Цього дня лише критичне ставлення до себе та своєї роботи дозволить вам якнайкраще впоратися з вашими безпосередніми трудовими обов'язками. Постарайтеся не тішитися своїми трудовими успіхами і лаяти себе трохи більше звичайного.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні вам належить зробити непростий вибір, який докорінно змінить ваше ставлення до вашої професійної діяльності чи місця роботи. Втім, можливо, вже завтра воно зміниться у зворотному напрямку і так само стрімко, але про це вам поки що ніхто не повідомляв.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні ви можете часто відволікатися на сторонні шуми, які заважатимуть вам зосередитися на робочому процесі. Тому постарайтеся по можливості їх виключити або надягніть навушники з приємною музикою – вона заглушить все інше.

Козеріг 22.12 — 20.01

Не дозволяйте сідати вам на шию – нині на те знайдеться надто багато охочих. Швидше вам слід просити допомоги - не факт, що ви зумієте впоратися зі своєю безпосередньою роботою.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні кожен пункт нового договору обговоріть із юристом, не пошкодуйте на цю важливу справу ні сил, ні часу. Не залишайте жодної неточності: краще ви зараз приділите цьому кілька годин, ніж потім зазнаєте збитків і намагатиметеся знову залагодити всі помилки.

Риби 20.02 — 20.03

Якщо торгівля є вашою сферою діяльності, то у вас є непогані шанси, щоб у цей день отримати добрий прибуток. Зірки гарантують вам збільшення кількості продажів, а також нових та перспективних клієнтів. Вам тепер треба взяти справу у свої руки і не прогаяти свій шанс.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра