Бізнес гороскоп на післязавтра

Бізнес гороскоп на післязавтра, 22 квітня
Овен 21.03 — 20.04

Постарайтеся сьогодні якнайшвидше виконати всі найнудніші та найскладніші справи і залишити якнайбільше часу на те, що вам дійсно цікаво. Тільки в цьому випадку ви згодом зможете сміливо заявити про те, що цей день був прожитий зовсім не дарма.

Телець 21.04 — 21.05

Бачачи, як вам нелегко, хтось вам близький вирішить зробити вам невеликий сюрприз. Не виключено, що сьогодні вам весь день доведеться виправляти наслідки люб'язності цієї людини. Запобігти цьому не можна, просто будьте готові до випробувань.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні ви можете образитися на вашого начальника, тому що, на вашу думку, він міг би врахувати деякі складності вашого життя і поставитися до вас дещо лояльніше. Однак не варто сподіватися на поблажки з його боку: насамперед йому потрібна виконана робота, а вже потім здоровий дух співробітників.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні ви перебуватимете під пильним наглядом начальства, тому постарайтеся робити все за першим розрядом і ніде не допускати помилок. Можливо, така поведінка - тільки швидкоплинна забаганка вашого шефа, але, швидше за все, у нього на вас якісь види, так що працюєте старанніше.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні все вас відволікатиме від вашої безпосередньої трудової діяльності: пташки за вікном, цікава людина в ICQ, ароматний запах кави з сусіднього кабінету. Зосередьтеся на роботі: чим швидше ви з нею покінчите, тим краще буде і для вас, і для вашої компанії.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні зірки не рекомендують вам ризикувати вашою кар'єрою та репутацією. Якщо якась ваша дія, на вашу думку, становить загрозу і для того, і для іншого, то краще її зовсім не робити. Будьте трохи перестраховиком – і все у вас буде не так погано, як це могло б.

Терези 24.09 — 23.10

Ваш успіх сьогодні залежить лише від того, наскільки продуктивним буде ваше спілкування із колегами. Тільки не слід, як ви часто робите, змушувати всіх дотримуватися вашого плану дій. Навчіться вислуховувати і думку інших, адже, крім вас, ще існують люди, здатні знаходити вихід із глухого кута.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні зірки обіцяють вам величезний успіх у справах ваших трудових. Ви досягнете успіху настільки, що ваші колеги та конкуренти будуть тихо вам заздрити чорною та білою заздрістю, та ви й самі вірити не будете в те, що все, що відбувається з вами, – не сон.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні вам належить зробити значний внесок у історію вашої фірми. Можливо, те чи інше ваше слово чи справа виявляться настільки значними, що перевернуть із ніг на голову весь бізнес-план і змусять ваше керівництво крокувати в іншому напрямку.

Козеріг 22.12 — 20.01

І знову на вас навалився вантаж роботи, а у вас, як навмисне, зараз виявилася маса важливих справ поза службою. Прийде якось викручуватися. Можливо, вдасться попросити у начальства піти раніше або вмовити колегу трохи розвантажити вас.

Водолій 21.01 — 19.02

Якщо начальник вам благоволіє, не варто відмовлятися від його уваги до вас і протиставляти себе йому, дотримуючись погляду вашого колективу. Він може розцінити це як невдячність вже з вашого боку. Намагайтеся поводитися так, щоб нікого не образити: ні шефа, ні товаришів по службі.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні вам у голову лізтиме всяка нісенітниця. Не поспішайте озвучувати свої думки: зовсім не факт, що їх приймуть за жарт — доведеться пояснюватись... Навіщо вам це потрібно?


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра