Бізнес гороскоп на післязавтра

Бізнес гороскоп на післязавтра, 22 липня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні якесь важливе питання, яке безпосередньо стосується ваших інтересів, можуть спробувати вирішити без вашої участі. Навряд чи варто дозволяти будь-кому чинити так — тримайте ситуацію під контролем.

Телець 21.04 — 21.05

Допомогти у вирішенні важкого питання вам допоможе людина "з боку", можливо, це буде ваш знайомий із Мережі. У будь-якому випадку, не бійтеся запитати поради, це аж ніяк не визнання слабкості, а показник вашої відданості справі та готовності вчитися та йти на контакт.

Близнюки 22.05 — 21.06

Не лякайтеся труднощів, беручись за нову справу: якщо начальство доручило його вам, значить, у нього є вагомі причини, щоб довіряти вам таке серйозне питання. Ви і справді не впадете в очах шефа, виконавши всі його рекомендації, ви блискуче виправдаєте надану вам довіру.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні ви будете досить уїдливі, що швидко зробить вас ізгоєм. Люди навколо вас, звичайно, заслуговують на критику, але часом її потік слід перекривати — хоча б в ім'я збереження ефективності команди.

Лев 24.07 — 23.08

Цього дня намагайтеся, щоб між вами та вашим начальством не виникло нерозуміння, а також спробуйте не звертати уваги на дрібні неприємності та сварки у колективі. Займіться давнім проектом, який ви довго відкладали. Нині все вийде.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні доведеться докласти чимало зусиль, щоб вирішити всі питання на роботі, а також залишити сили для налагодження стосунків із членами сім'ї. На потім відкладати вирішення проблем не рекомендується, інакше ви ризикуєте втратити ту рівновагу, яка надає вам сил.

Терези 24.09 — 23.10

Ви помітили, що, як тільки настає хоч найменша перепочинок на роботі, ви одразу ніби падаете духом? Зараз для вас дуже важливо постійно відчувати рух уперед, не стояти на місці, тому можете опрацьовувати відразу кілька варіантів просування кар'єрними сходами.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Дотримуючись своїх досить консервативних поглядів на багато речей, які вже давно зазнали змін, ви ризикуєте залишитися позаду, тоді як ваші суперники обійдуть вас легко і просто. Впустіть свіжий вітер у ваші думки та переконання: можливо, ви увійдете у смак.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні вам не доведеться довго вмовляти себе попрацювати: бажання працювати з'явиться у вас несподівано, спонтанно і несподівано як для вас, так і для оточуючих. Можливо, воно стане наслідком якоїсь події, і не факт, що вона вас потішить.

Козеріг 22.12 — 20.01

Чим менше ви сьогодні зустрічатиметеся з вашим начальником, тим краще. Постарайтеся обходити його кабінет і ті місця, де часто з'являється, за три поверхи або за п'ять коридорів, якщо є така можливість. Втім, якщо зустріч відбулася, зберігайте спокій. Підстав для паніки немає.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні у вас планується дуже продуктивний робочий день. З раннього ранку на вас чекають екстрені наради та термінові справи, які не терплять зволікань. Але не панікуйте, зберігайте холоднокровність і успіх вам гарантований. У найскладнішій ситуації ви зумієте не розгубитися і заслужите похвалу від начальства.

Риби 20.02 — 20.03

Цей день дозволить вам розслабитися. Робочі питання не докучатимуть, при необхідності щось зробити ви легко і швидко вирішите проблему. Головне — постаратися не викликати своїм не надто обтяженим виглядом заздрість та обурення оточуючих.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра