Бізнес гороскоп на післязавтра

Бізнес гороскоп на післязавтра, 2 грудня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні успіх повернеться до вас обличчям, тому не упускайте свій шанс! Спробуйте взяти участь у якомусь конкурсі чи лотереї. А якщо ви все ж таки не до кінця довіряєте фортуні, залиште область ігор і зверніться до занедбаної справи, над вирішенням якої ви б'єтеся вже довгий час. Будьте певні, зараз все вийде.

Телець 21.04 — 21.05

Від того, наскільки продуктивно ви сьогодні працюватимете, залежить дуже і дуже багато у вашому подальшому житті. Отже, сьогоднішній день стане своєрідним переломним для вашої кар'єри. Варто постаратися, щоб потім ви змогли пишатися собою.

Близнюки 22.05 — 21.06

Ви, схоже, вирішили набрати неймовірного темпу роботи. Даремно, бігати попереду паровоза безглуздо та не надто корисно для здоров'я. Та й іншим учасникам процесу такий поспіх не до вподоби. Пригальмуйте.

Рак 22.06 — 23.07

Ви давно плекали мрію про відпустку? Ваші надії скоро здійсняться, тому непогано б сьогодні подумати про те, як ви проведете цей золотий час. Сплануйте передбачувану подорож або просто оцініть свої можливості. Приготуйтеся до розмови з начальством.

Лев 24.07 — 23.08

Не обговорюйте когось із своїх колег із іншими. Ваші надії, що хтось розділить ваше обурення і прийме ваш бік у конфлікті, швидше за все, так і не виправдаються, а ви лише отримаєте репутацію інтригану та пліткаря. Хіба це вам потрібно в і так непростій ситуації?

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні зірки категорично забороняють вам згадувати у вашій промові слово «робота» і будь-які синоніми до неї. Нехай день ваш буде суто відпочивальним як для душі, так і для тіла, а страшні слова забудуться хоча б на невеликий період часу. Вони вам право зараз ні до чого.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні зірки не рекомендують вам вступати в дискусію з будь-ким, бо будь-яка суперечка може закінчитися куди серйознішими наслідками для вашої справи, ніж можна було припустити, виходячи з предмета суперечки. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб день пройшов максимально спокійно і безконфліктно.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Не варто псувати собі день, поринаючи в роздуми про свої трудові проблеми. Краще поділіться ними зі своїми найближчими людьми, і, подолавши себе, ви побачите, як легко все вирішується, коли ділишся своїми почуттями і думками з людиною, що тобі співпереживає.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні вам не доведеться довго розмірковувати на тему того, як би краще провести цей чудовий вихідний день, бо з високою ймовірністю він виявиться не таким вже й чудовим і зовсім не вихідним. Робота іноді потребує уваги до себе в найневідповідніші моменти...

Козеріг 22.12 — 20.01

Зараз ви надто перевтомилися, щоб адекватно сприймати те, що відбувається. Саме тому багато проблем здаються вам набагато суттєвішими, ніж вони є насправді. Найгірше, ви можете придумати собі нові. Найкраще проведіть день перед телевізором.

Водолій 21.01 — 19.02

Вам спало на думку щось особливе? Це не найкращий день для реалізації нестандартних ідей. Навіть їхню презентацію краще поки що відкласти. Однак це не означає, що не можна до неї готуватись — ось цим і займіться.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні на вас чекає досить дивний день. У першій половині - одна тиша та гладь, а от у другій термінові справи посиплються просто, як з рогу достатку. Причому незалежно від того, чи впораєтеся ви з ними, чи вони залишаться в стані недоробленості, вам все одно буде чим пишатися.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра