Знаки зодіаку: Близнюки

Гороскоп для близнюків на сьогодні

Загальний

Занадто об'єктивне ставлення може паралізувати вас сьогодні. Вам необхідно буде трохи лестощів і запевнень у тому, що ви чудово з усім впораєтеся. Якщо це нема від кого почути, займіться аутотренінгом.

Любовний

Цього дня у вашої коханої людини буде доволі єхидний та грайливий настрій. Тому навіть на ваше бажання поговорити серйозно і відверто він жартуватиметься, безмірно вас цим дратуючи. У принципі, якщо ставитись до цього простіше, від цього можна навіть задоволення отримати.

Бізнес

Нині ви на все схильні дивитися аж ніяк не через рожеві окуляри. І даремно, не так вже й погано. Однак, якщо вам потрібно справити враження людини, вимагати чогось від якої грішно і безглуздо день вдалий. У вас вийде.

Здоров'я

У цей день Близнюків переповнюватиме енергія, що незрозуміло звідки взялася. Постарайтеся витратити її з розумом - не розхлюпуйте безцінний скарб, подарунок для вашого здоров'я, через дрібниці.

Еротичний

Найбільш ерогенними зонами, ласки яких напевно приведуть до бажаного результату, виявляться сьогодні у Близнюків груди та область пахвових западин. Поводитися з ними треба наполегливо, але м'яко, уникаючи лоскіту і надмірного натискання. До речі, оральні ласки цих місць також будуть менш ефективними, ніж мануальні.

Кулінарний

А чому б вам не подарувати людині, яка вам небайдужа, чогось хорошого? Наприклад, маленька вечеря у затишному ресторанчику, де під живу музику подають страви якоїсь національної (наприклад, грузинської) кухні? Заодно і самі поласуйте. Коли ви, наприклад, востаннє їли чахохбілі? І попросіть кухаря не шкодувати прянощів. Зірки впевнені – він вам не відмовить.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good good
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good bad bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good good good bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

gemini
Сузір'я
Близнюки
Період
22 травня — 21 червня
Стихія
Повітря
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Малахіт, гірський кришталь, обсидіан, агат, місячний камінь, нефрит та амазоніт

gemini
“Один з найбільш непередбачуваних знаків. Основні характерні риси Близнюків: енергійність, незалежність, товариськість, комунікабельність, почуття гумору і допитливість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра