Знаки зодіаку: Близнюки

Гороскоп для близнюків на вчора

Загальний

Сьогодні вам не доведеться кидатися в пошуках чогось нового. Все кардинальним чином змінить лише один телефонний дзвінок. Вам залишається лише дочекатися його.

Любовний

Близнюки, будьте обережні сьогодні з домашніми тваринами, особливо з собаками - їх характер нині вкрай непередбачуваний! Не гладьте проти вовни і виводьте вчасно на прогулянку - інакше, не рівна година, їх зуби вп'ються вам в м'яке місце, і ваш улюблений звір вже не буде таким бажаним членом вашої родини.

Бізнес

У цей день вам доведеться попрацювати, але зовсім трішки: буквально вирішити дві-три невеликі проблеми, що накопичилися за тиждень. З цим ви впораєтеся буквально за кілька годин, а весь час, що залишився, сміливо можете розкладати пасьянси, пити чай і читати улюблені книжки.

Здоров'я

Нині Близнюки будуть у піднесеному настрої духу, що позитивно вплине на самопочуття. Однак намагайтеся бути акуратнішими з фізичними навантаженнями, особливо, якщо у вас є проблеми із серцем.

Еротичний

Сьогодні вашого партнера може потягнути на екзотику, у зв'язку з цим він запропонує вам, наприклад, вимазатись автозагаром для того, щоб відчути себе в обіймах темношкірої красуні, ну або що-небудь. Тут все залежить від вас, на що ви здатні заради нього?

Кулінарний

На сьогоднішньому дні зірки побачили пляму. Мабуть – від соусу, можливо – від чаю кави, соку або ще якогось напою. Оскільки ймовірність вляпатися в цю неприємність досить велика, і рекомендації ретельно стежити за координацією власних рухів і рухів оточуючих - в міру безглузді, постарайтеся підібрати такий одяг, для якого контакт із їстівним не закінчився б катастрофою. Або уникайте їжі та пиття зовсім.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

gemini
Сузір'я
Близнюки
Період
22 травня — 21 червня
Стихія
Повітря
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Малахіт, гірський кришталь, обсидіан, агат, місячний камінь, нефрит та амазоніт

gemini
“Один з найбільш непередбачуваних знаків. Основні характерні риси Близнюків: енергійність, незалежність, товариськість, комунікабельність, почуття гумору і допитливість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра