Знаки зодіаку: Близнюки

Гороскоп для близнюків на завтра

Загальний

Сьогодні сувора життєва необхідність змусить вас спуститися з надхмарних висот абстрактних роздумів. Втім, можете особливо не засмучуватись, це ненадовго.

Любовний

Сьогодні вам варто задуматися про те, кого саме ви любите: живу людину або її образ, створений вашою багатою уявою. Якщо останнє, то чи можна ваші почуття називати коханням? Може, варто почекати з гучними словами та палкими зізнаннями, хоча б трохи?

Бізнес

Для секретарів та офіс-менеджерів наступають спекотні дні. Якщо ви належите до цього розряду, готуйтеся — вас ганятимуть у хвіст та гриву. Якщо бог милував – проявіть милосердя, не мучте секретарів та офіс-менеджерів без потреби.

Здоров'я

Близнюки будуть схильні знаходити ознаки нездужання там, де їх, начебто, і немає. І обов'язково знайдеться людина, яка вам про це скаже. Не слухайте - просто нині ви чутливіші, ніж зазвичай. Можливо, проблема стане помітною пізніше – і немає нічого поганого у тому, щоб виявити її прямо зараз.

Еротичний

Сьогодні вам буде неспокійно під час любовних ігор, навіть якщо ваш партнер завжди був більш ніж надійний і жодного разу не підводив вас. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб не образити його своєю недовірою. А додатковий контроль за ситуацією у сексі ніколи не завадить.

Кулінарний

Сьогодні вам слід з'їсти щось велике. Ну, або якщо ви сумніваєтеся у власних можливостях і не страждаєте невгамовним апетитом, частина чогось великого. Підійде смажений на рожні цілком звір, розміром не менше кабана. Яке-небудь там ягня або порося - це несерйозно. У випадку, якщо з великою дичиною проблеми можна обмежитися яловичиною або навіть телятиною.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good bad bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good good good bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good good bad bad

gemini
Сузір'я
Близнюки
Період
22 травня — 21 червня
Стихія
Повітря
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Малахіт, гірський кришталь, обсидіан, агат, місячний камінь, нефрит та амазоніт

gemini
“Один з найбільш непередбачуваних знаків. Основні характерні риси Близнюків: енергійність, незалежність, товариськість, комунікабельність, почуття гумору і допитливість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра