Бізнес гороскоп на вчора

Бізнес гороскоп на вчора, 29 листопада
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні ваше особисте життя вступатиме в конфлікт із громадським. Можливо, навіть у прямому розумінні: люди від яких ви залежите вдома та на роботі, можуть зустрітися та поговорити про вас. Навряд чи це вам потрібно.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні ваш начальник захоче перевірити, наскільки якісно та правильно ви виконуєте ваші безпосередні обов'язки. Це виявиться не найприємнішим випробуванням за цей місяць, проте у вас є всі шанси для того, щоб витримати його якнайкраще і без втрат.

Близнюки 22.05 — 21.06

У цей день вам доведеться попрацювати, але зовсім трішки: буквально вирішити дві-три невеликі проблеми, що накопичилися за тиждень. З цим ви впораєтеся буквально за кілька годин, а весь час, що залишився, сміливо можете розкладати пасьянси, пити чай і читати улюблені книжки.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні вам буде непросто зважитися на якийсь відповідальний крок, який докорінно змінить як ваш трудовий процес зокрема, так і напрямок руху вашої фірми в цілому. Однак зміна це лише у ваших руках, тому від вашої рішучості залежатиме багато.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогоднішній день дасть нагоду продемонструвати свою лояльність. Ваше завдання — вирішити, чому ви бажаєте бути лояльним — своїй справі та людям, які в ньому беруть участь, або нікому дядькові збоку.

Діва 24.08 — 23.09

Тож знову ви на бойовому коні! Сьогодні у вас хороший день для капіталовкладень та роботи, пов'язаної з фінансами. Ваші конкуренти зараз просто не в змозі випередити вас, такий темп ви візьмете. Головне залиште сили, щоб і завтра ви так само випромінювали ентузіазм.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні вам не вдасться уникнути серйозного обговорення робочих питань. Вони будуть переслідувати вас протягом усього цього дня і навіть трохи довше, як би вам не хотілося перевести розмову на якусь веселішу тему.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні вам представиться чудовий шанс, щоб продемонструвати все, на що ви здатні. Ваш начальник неодмінно оцінить таку запопадливість. Так що цілком можливо, що скоро на службі відбудуться якісь приємні зміни, і вас це обов'язково порадує.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні зірки рекомендують вам звернути увагу на те, що вам каже ваш начальник, яким голосом та якими формулюваннями. Це буде важливо для того, щоб краще його зрозуміти і зробити все так, як йому того хотілося б. Інакше ваша кар'єра може опинитися під загрозою.

Козеріг 22.12 — 20.01

Постарайтеся сьогодні взяти до уваги все те, що вам скаже ваша кохана людина. Навіть якщо він зовсім не розуміється на тому, чим ви на роботі займаєтеся, він напевно дасть вам дуже цінну і цікаву пораду, яку ви ще не раз згадаєте в майбутньому.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні будь-яка справа у ваших руках буде доведена до кінця, і ви виявите при цьому чимало завзяття та працьовитості. Така запопадливість ваше начальство не може не оцінити, а значить, у вас незабаром з'явиться перспектива кар'єрного зростання, що вас дуже порадує!

Риби 20.02 — 20.03

Бачачи, як вам нелегко, хтось вам близький вирішить зробити вам невеликий сюрприз. Не виключено, що сьогодні вам весь день доведеться виправляти наслідки люб'язності цієї людини. Запобігти цьому не можна, просто будьте готові до випробувань.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра