Бізнес гороскоп на вчора

Бізнес гороскоп на вчора, 30 травня
Овен 21.03 — 20.04

Цього дня вам не слід переоцінювати свої можливості. Так, ви людина сильна і талановита, проте навіть ваші сили та таланти небезмежні. У той чи інший момент вони можуть підвести – і тоді проблеми на роботі неминучі. Той чи інший момент може настати сьогодні!

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні не варто зав'язувати з вашим начальником будь-які неофіційні відносини. Вони, напевно, завадять вам надалі просуватися по службі, та й йому непросто буде з вами співпрацювати. Намагайтеся залишитися в рамках формальності.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні ваші ділові здібності будуть особливо значними., хоча деяким буде важко в це повірити. Постарайтеся використати це вам згори, не варто проводити цей день на дивані зі збіркою анекдотів в руках.

Рак 22.06 — 23.07

Не поспішайте сьогодні робити поспішні та передчасні висновки. Вони можуть пошкодити вашого подальшого професійного і не тільки професійного життя. Постарайтеся сприймати навколишнє таким, яке воно є, не більше і не менше. Обміркувати встигнете завтра.

Лев 24.07 — 23.08

Навіть якщо цей робочий день здасться вам нескінченним, він також рано чи пізно закінчиться. Постарайтеся, проте, протягом робочих 8 годин не нудьгувати, не позіхати, а зробити все те, чого від вас очікує ваше начальство і навіть трохи більше: щоб завтра піти з роботи раніше.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні ви зрозумієте, що саме вас дратує у робочому процесі. Чи можете ви це виправити — питання інше. Можливо, це завдання доведеться відкласти.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні саме час для навчання! Вам не заважає записатися на якісь курси підвищення кваліфікації, подумати про другу (третю і т.п.) вищу освіту, нарешті, розумну книжку почитати!

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні не найкращий час для жартів на адресу начальства. Ваш гумор керівництво може не оцінити, і потім будете плакати ви. Тому постарайтеся тримати себе сьогодні в руках і не висловлювати свої міркування першому зустрічному. Зараз вам краще причаїтися.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні постарайтеся ні в кого не просити допомоги у дорученій вам справі. Може статися так, що людина, яка погодилася вам допомогти, за непередбаченими обставинами не зможе прийти до вас на допомогу, і, таким чином, ви ризикуєте не встигнути зробити задумане.

Козеріг 22.12 — 20.01

Зараз для Козерогів настає пора змін, так що ви зможете скористатися тим, що зараз будь-які починання будуть успішними, і розпочати пошуки нової роботи, якщо нинішня посада вас перестала влаштовувати. У своїх пошуках будьте терплячі: можливо вам не відразу вдасться знайти бажаний варіант.

Водолій 21.01 — 19.02

Не бійтеся сьогодні ставити запитання. Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що таким чином ви виглядатимете дурнішим. Навпаки, вашу зацікавленість та бажання попрацювати високо оцінять.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні вам не вдасться розслабитись ні на хвилину. Вам доведеться постійно шукати вирішення нових проблем, розбиратися зі старими та намагатися не стати джерелом майбутніх. Втім, до 5-ї вечора все навколо вас заспокоїться, і ви зможете спокійно попити каву з колегами або в гордій самоті.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра