Знаки зодіаку: Рак

Гороскоп для рака на післязавтра

Загальний

Сьогоднішній день не підходить для активних дій, проте ідеальний для роздумів. Надвечір на вас може чекати сюрприз.

Любовний

Не соромтеся цього дня надавати своїй коханій людині невигадливі знаки уваги. Усміхніться ще раз, щиро поцікавтеся його справами, поцілуйте або обійміть. Вам не важко, а як йому буде приємно - словами не передати! Та ви й самі це відчуєте.

Бізнес

Сьогодні не шкодуйте часу для того, щоб попрацювати над своїм звітом, якщо, звичайно, ви взагалі повинні комусь звітувати. Якщо не можете зробити його достовірним, попрацюйте хоча б щоб він виявився логічним. Як би вас за руку на невідповідності не спіймали.

Здоров'я

Ваша любов до монументальних рішень нині може виявитися для вас небезпечною - щось велике і важке цілком може впасти вам на ногу. Або ще кудись. Отже, не рухайте сьогодні меблі, не переставляйте акваріум і не намагайтеся витерти пил за телевізором. Здоров'я дорожче.

Еротичний

Якщо Раки починають дивитися на всі боки, як сьогодні – це вірна ознака, що будинки їх обігріли, приголубили, але зацікавити не зуміли. У будь-якому випадку, вам ніхто не забороняє як слід розважитися – і навіть дозволити собі легкий петтінг та поцілунки. Далі вам вже самій стане нудно, і ви з радістю повернетесь додому.

Кулінарний

Сьогодні вам доведеться взятися за те, чим ви колись уже займалися, та згодом відклали. Не варто втілювати той самий принцип і в їжі, їжа все ж таки повинна бути більш-менш свіжою. Якщо будете їсти поза домом, зверніть на цей момент особливу увагу, чи мало, що з цього приводу спаде на думку кухареві ресторану, куди вас занесе з метою взяти пообідати.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good good good good

cancer
Сузір'я
Рак
Період
22 червня — 23 липня
Стихія
Вода
Впливає
Місяць
Камені-талісмани
Перли, рубін, смарагд, кальцит, котяче око, місячний камінь, кришталь, целестин

cancer
“Це один із найбільш проникливих знаків. Основні риси характеру, які відрізняють Раків від інших знаків Зодіаку: проникливість, емпатія, сором'язливість, вразливість, благородство, обережність і далекоглядність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра