Знаки зодіаку: Рак

Гороскоп для рака на післязавтра

Загальний

Будьте відкриті для різних альянсів - спільні дії сьогодні легко координуються і просто повинні бути успішними. Однак не дозволяйте своєму партнерові забути про ваші особисті інтереси, бо він може захопитися власними.

Любовний

Не будьте категоричними і не поспішайте сьогодні висловлювати своє задоволення чи невдоволення з того чи іншого приводу. Ваша думка дуже багато означає для вашої коханої людини, тому постарайтеся її висловити максимально коректно та точно. В іншому випадку між вами стане ще на одну чорну кішку більше.

Бізнес

Перерви на чай і каву під час робочого процесу дуже плідно позначаться на його якості. Тому не соромтеся хоча б раз на дві години відриватися від ваших безпосередніх обов'язків з метою випити міцної гарячої та, по можливості, солодкої рідини.

Здоров'я

Якщо сьогодні ви зібралися в косметичний кабінет, не полінуйтеся переконатися, що фахівці, до яких ви звертаєтеся, висококваліфіковані і знають, що роблять. А краще взагалі нікуди не ходіть – ризик нарватися на безрукого самозванця великий як ніколи.

Еротичний

Всі ваші хитромудрі плани щодо швидкісного затягування «в кущі» того чи іншого симпатичного «звірятка» сьогодні, швидше за все, зірвуться – причому за незалежними від вас обставинами. Втім, не поспішайте засмучуватися: ці обставини виявляться не менш приємними для вас, ніж планований вечір у стилі «лямурр».

Кулінарний

Хочете чогось вишуканого? Як щодо французької кухні – і навіть не обов'язково розоряти найближчу водойму на предмет равликів та жаб, можна спробувати і чогось менш екзотичного. Наприклад, фаршированого кукурудзою та солодким перцем гусака. Страви просте, сільське, але ситне та смачне. І вина, вино не забудьте замовити французького ж.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

cancer
Сузір'я
Рак
Період
22 червня — 23 липня
Стихія
Вода
Впливає
Місяць
Камені-талісмани
Перли, рубін, смарагд, кальцит, котяче око, місячний камінь, кришталь, целестин

cancer
“Це один із найбільш проникливих знаків. Основні риси характеру, які відрізняють Раків від інших знаків Зодіаку: проникливість, емпатія, сором'язливість, вразливість, благородство, обережність і далекоглядність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра