Знаки зодіаку: Овен

Гороскоп для овна на завтра

Загальний

Сьогодні не час бути егоцентристом. Вам знадобиться допомога оточуючих, і відмовлятися від неї з будь-яких причин нерозумно. Крім того, непогано було б не забути подякувати помічникам.

Любовний

Сьогодні Овнов може відвідати щось глобальне - чи вас чекає візит натовпу далеких (або близьких) родичів з провінції, чи вашу голову відвідає чудова ідея про те, як було б непогано буквально із завтрашнього дня почати щось велике і серйозне. Але не поспішайте лякатися – трохи зачекайте, і привід для занепокоєння пройде сам собою. Родня довго не затримається, та й ідея піде.

Бізнес

Ви надто зациклились на вашій вузькій сфері діяльності? Тоді настала довгоочікувана пора, щоб почати більше уваги приділяти іншим її аспектам і намагатися тримати думки в тонусі, вигадуючи нові та нові завдання, відмінні від попередніх. Розвивайте свої логічні можливості.

Здоров'я

Можливо вам варто переглянути свій погляд на деякі речі. Якщо ви знаєте, що, наприклад, бажання скинути вагу стало вже не метою, а мало не манією, то, швидше за все, дієта вам не допоможе. Пошукайте інший засіб.

Еротичний

У цей день ви з ностальгією згадуватимете про те, як починалися ваші інтимні стосунки з вашим партнером і навіть захочете щось повернути. Однак зробити це буде, природно, неможливо, тому зірки рекомендують вже сьогодні приступити до чогось кардинально нового та в сексі ще вами не випробуваного.

Кулінарний

Нині не варто поспішати, причому настільки, що краще здатися оточуючим до неподобства повільним, ніж змусити себе ворушитися хоч трохи швидше за равлика. Тому не варто замовляти відразу багато гарячих (або охолоджених) страв. Їхня температура наблизиться до кімнатної, поки у вас дійдуть до них руки та зуби, що, безумовно, позначиться на смакових якостях, а цього не хотілося б, чи не так?


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good bad

aries
Сузір'я
Овен
Період
21 березня — 20 квітня
Стихія
Вогонь
Впливає
Марс
Камені-талісмани
Рубін і діамант, а також циркон та цитри

aries
“Це один із найбільш запальних знаків. Основні притаманні Овну риси характеру: харизма, ініціатива, цілеспрямованість, енергійність, впевненість у собі, сміливість, сильна воля і незалежність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра