Загальний гороскоп на вчора

Загальний гороскоп на вчора, 7 червня
Овен 21.03 — 20.04

Не дуже вдалий день для святкувань і розваг. На жаль, краще впритул зайнятися роботою і сподіватися, що вона в результаті виявиться цікавою, корисною і добре оплачуваною.

Телець 21.04 — 21.05

Чим більше народу сьогодні буде довкола вас, тим краще. Сьогоднішній день ідеально підходить для спілкування як дружнього, так і з ділових питань.

Близнюки 22.05 — 21.06

Останнім, що ви сьогодні подумаєте, будуть питання, пов'язані з правилами поведінки. Однак тут теж непогано б знати міру, Пристойності не повинні заважати, але повне їхнє ігнорування може призвести до зайвих проблем.

Рак 22.06 — 23.07

Проведіть сьогодні з людьми, яких вам приємно бачити. Нехтуючи цією простою потребою організму, ви ризикуєте впасти в мізантропію.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні вам доведеться зіткнутися із проблемою постійної наявності глядача. Важко, звичайно, жити під чиїмось пильним оком. Якщо у вас немає можливості прикрити його, покажіть йому таке, щоб воно розхотіло за вами спостерігати добровільно.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогоднішній день буде для вас надзвичайно вдалим у сенсі придбання корисних знайомств. Можливо, з першого погляду вони такими і не здаються, але в майбутньому неодмінно себе виправдають.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні вам не варто покладатися на інтуїцію, а також надіятися на криву, яка, дасть бог, вивезе. Не вивезе, за необдумані вчинки, здійснені нині, ви отримаєте за повною програмою.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні ви будете напрочуд нетерплячі. Це може викликати масу нікому не потрібних питань про причини його стану, так що є сенс постаратися нетерпіння приховати.

Стрілець 23.11 — 21.12

Відчуття вічного цейтноту у будь-якій сфері діяльності – ситуація постійна та абсолютно нормальна. І це ще не причина відмовляти собі у відпочинку.

Козеріг 22.12 — 20.01

Сьогодні вам, можливо, доведеться зіткнутися з таким неприємним явищем як плітки. На жаль, у них доведеться добряче покопатися, якщо хочете дізнатися, як все було насправді.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні терпіння буде не просто гідністю. Воно буде потрібне вам як повітря. Надто вже багато підводних каменів чекатиме на вашу надто емоційну натуру.

Риби 20.02 — 20.03

Вам сьогодні дано побачити те, що приховано від інших. Але не варто використовувати власне знання, якщо воно може завдати неприємностей оточуючим.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра