Загальний гороскоп на завтра

Загальний гороскоп на завтра, 9 червня
Овен 21.03 — 20.04

В останні дні ви здорово смикалися, настав час відпочити. Заспокойтеся, розслабтеся. Найкраще провести цей день на свіжому повітрі.

Телець 21.04 — 21.05

Постарайтеся сьогодні поводитися так, щоб вам не було в чому дорікнути. Навколишні сьогодні будуть налаштовані дуже негативно по відношенню до вас і постараються повісити на вас максимальну кількість собак.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні успіх ховатиметься у правильному розподілі обов'язків. Вам, мабуть, доведеться взяти на себе роль координатора.

Рак 22.06 — 23.07

Будьте сьогодні обережнішими з жартами. Вас можуть не зрозуміти, причому справа аж ніяк не у відсутності почуття гумору у співрозмовника, а в туманності та двозначності ваших зауважень.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні ви, як і зазвичай, будете домінуючою в суспільстві особистістю. Для тих, хто займається продажами, цей день має принести чималий прибуток, зворотних дій нині краще не робити.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні вам варто прислухатися до порад оточуючих. Серед них може бути досить несподівана ідея.

Терези 24.09 — 23.10

Довіряйте думкам та почуттям інших навіть якщо це зачіпає ваше самолюбство і не дає відчути власну значущість. Якщо займатиметеся саморекламою, постарайтеся утримати свою фантазію в рамках пристойності.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Навколишні з радістю скористаються вашою жилеткою як носовичок. Співчуття, але скільки ж можна?! Не будьте надто м'яким у подібних питаннях.

Стрілець 23.11 — 21.12

Чи причетні ви до цього чи ні, але події різко поміняють і темп і напрямок. Для отримання простого та зрозумілого результату доведеться зробити не зовсім тривіальну послідовність дій.

Козеріг 22.12 — 20.01

Зараз зірки не надто благоволять до вас, і це неподобство триватиме доти, доки Місяць, чий примхливий вплив так псує вам життя, не змінить свого становища. Намагайтеся уникати суперечок та інших конфліктних ситуацій.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні ні мелодійний голос, ні виразні жести вам не допоможуть нікого переконати. Краще й не намагатися, бо потім буде незручно поводитися з тим самим питанням.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогоднішній день буде наповнений працями. Купа господарських справ, яку ви так довго збирали, ось-ось розвалиться, і вам доведеться якщо не приступити до вирішення цих питань, то принаймні перекласти їх в іншому порядку.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра