Знаки зодіаку: Стрілець

Гороскоп для стрільця на завтра

Загальний

Сьогодні, зазирнувши кудись без особливої ​​потреби, і побачивши там страшний безлад і відчайдушно мечущихся серед нього людей, ви не зможете не взяти участь у його усуненні. Це може зайняти більшу частину дня. Може, краще не варто виявляти зайву цікавість?

Любовний

У цей день ви захочете добитися від вашої коханої людини дуже багато, а не досягнете майже нічого. Просто ваші бажання не співпадатимуть з вашими можливостями. Скоро така напасть закінчиться – і тоді можна буде сміливо будувати грандіозні плани та втілювати їх у життя.

Бізнес

Сьогодні особливо доведеться багато попрацювати юриспруденції, що присвятила себе. Для того щоб утримати вже зайняті вами позиції і не зробити жодного кроку назад, вам у цей день треба буде продемонструвати воістину гору завзятості та працьовитості.

Здоров'я

Сьогодні багато Стрільців зможуть відчути приплив сил та бадьорості. Тільки постарайтеся не переоцінити свої можливості, зараз вам все одно було б корисніше дотримуватися золотої середини.

Еротичний

У Стрільців сьогодні чудовий день для еротичних прогулянок і легкого флірту, що ні до чого не зобов'язує. Якщо ж ви зможете витягнути вашу незаміжню подругу на вечірній променад, то шанси зустріти свою половинку збільшаться у вас обох, звичайно, за умови, що ви не будете висувати завищених вимог до майбутнього партнера.

Кулінарний

Сьогодні вам доведеться досить багато напружувати м'язи, які відповідають за промову. Оскільки вони заодно задіяні і в процесі жування, вправляйте їх пережовуванням м'яса. Відкушувати краще від великого шматка, котлети або гуляш не підійдуть, краще ціла бараняча, наприклад, нога. Ногу телячю вам, мабуть, цілком з'їсти не вдасться, а тільки наїсти це, якось неестетично.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good bad bad bad bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good good

sagittarius
Сузір'я
Стрілець
Період
23 листопада — 21 грудня
Стихія
Вогонь
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Гранат, рубін і сапфір

sagittarius
“Прикметними рисами характеру, які відрізняють його від інших, є волелюбність і чесність. Найбільше Стрілець цінує незалежність. Він енергійний та відвертий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра