Знаки зодіаку: Стрілець

Гороскоп для стрільця на завтра

Загальний

Сьогодні вам варто відволіктися від думок егоцентричного характеру та подумати про рідних, близьких та інших представників роду людського. Може статися, що останнім часом ви стали надто вимогливими до них, і надто м'якими до себе.

Любовний

Сьогодні всі, хто буде присутній при будь-якому вашому діалозі з вашою коханою людиною, щиро віритимуть у те, що ви сваритеся і лаєтеся. Насправді це просто у вас стиль спілкування нині такий: легке єхидне покусування. Головне, не вкусіть серйозно.

Бізнес

В цілому, день очікується дуже гармонійним і продуктивним, ви зможете вирішити питання, над яким довго билися, намагаючись знайти найвигідніше рішення. Ваш начальник відзначить ваші старання, тому можете порадіти: ви знову доведете, що ви чудовий співробітник.

Здоров'я

Цього дня прислухайтеся не лише до рекомендацій лікаря, а й до власної інтуїції. Якщо щось викликає у вас недовіру, краще проконсультуйтеся ще раз, ви зможете уникнути проблем.

Еротичний

Стрільцям посилити їхню статеву функцію допоможуть сьогодні різні ароматичні суміші ефірних олій. Найбільший ефект вони дають, якщо одночасно окропити олією спальню і додати три-чотири краплі в ванну, що приймається заздалегідь (ще краще - разом з коханим. Найкраще підійдуть масла лепехи, анісу та ірису.

Кулінарний

День вдалий для харчування дієтичного характеру. Не варто особливо налягати на жирне, гостре, пряне та алкогольне. Ви гадаєте, що решта неїстівна? Ви матимете шанс переконатися, що це не так. Спробуйте дотримуватися суто овочевого меню, виключивши з нього картоплю та бобові. Особливу увагу рекомендується приділити капусті броколі, смаженої в панірувальних сухарях. За відсутністю такої зійде кольорова, тушкована у вершках.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good bad bad bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

sagittarius
Сузір'я
Стрілець
Період
23 листопада — 21 грудня
Стихія
Вогонь
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Гранат, рубін і сапфір

sagittarius
“Прикметними рисами характеру, які відрізняють його від інших, є волелюбність і чесність. Найбільше Стрілець цінує незалежність. Він енергійний та відвертий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра