Знаки зодіаку: Стрілець

Гороскоп для стрільця на післязавтра

Загальний

Завжди приємно порадувати ближнього. Сьогодні вам представиться така можливість. Крім того, сьогоднішній день найкраще присвятити спілкуванню із прекрасним. Якщо в особистому розпорядженні нічого прекрасного у вас немає, доведеться сходити в музей.

Любовний

Виконати обіцянку, яку ви дали вашій коханій людині зовсім недавно, зовсім не так важко, як вам здається. Навіть якщо воно здається вам нереалізованим, сьогодні вам удасться побачити цю проблему з іншого боку. В результаті вам вдасться зробити все навіть швидше, простіше і краще.

Бізнес

Сьогодні вам не доведеться довго розмірковувати на тему того, як би краще провести цей чудовий вихідний день, бо з високою ймовірністю він виявиться не таким вже й чудовим і зовсім не вихідним. Робота іноді потребує уваги до себе в найневідповідніші моменти...

Здоров'я

Сьогодні Стрільцям варто хоча б годинку приділити прибирання у вашому будинку. Витріть пил, помітіть кути, очистіть килим. Навряд чи це займе у вас багато часу і сил, а дихатися вам буде безперечно легше і вільніше.

Еротичний

Сьогодні Стрільцям дуже подобається, як вони виглядають, та й почуваються вони чудово. Саме тому Стрільці сьогодні не проти покрутитися перед дзеркалом, камерою чи носом свого коханого. День дуже підходить для того, щоби влаштувати еротичну фотосесію, можливо – з продовженням…

Кулінарний

За бажання ви зможете виготовити справжній шедевр, але горе тому, хто набере тим часом ваш телефонний номер або, того гірше, вломиться на кухню з питанням "а що у нас на вечерю?". Якщо ж власноручні кулінарні екзерсиси до ваших планів не входять, просто йдіть з їжею в найдальший і темний кут. Інакше неодмінно знайдеться бажаючий підсісти поряд і довести вас до нетрів шлунка світською бесідою.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good good
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good bad bad bad bad
 • Друзі
  good good good good good

sagittarius
Сузір'я
Стрілець
Період
23 листопада — 21 грудня
Стихія
Вогонь
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Гранат, рубін і сапфір

sagittarius
“Прикметними рисами характеру, які відрізняють його від інших, є волелюбність і чесність. Найбільше Стрілець цінує незалежність. Він енергійний та відвертий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра