Знаки зодіаку: Стрілець

Гороскоп для стрільця на вчора

Загальний

Сьогодні вам варто присвятити фізичним роботам. Від розумової роботи іноді треба й відпочити, бо думач зламається.

Любовний

Нехай сьогодні ваші очі розширюються в радісному здивуванні, як у першокласника, що вперше побачив школу! А привід, повірте, буде. Поведінка вашої коханої людини, наприклад. Воно буде більш ніж святковим та несподіваним. Втім, щоб воно було несподіваним, його не треба чекати.

Бізнес

Сьогодні постарайтеся ні в кого не просити допомоги у дорученій вам справі. Може статися так, що людина, яка погодилася вам допомогти, за непередбаченими обставинами не зможе прийти до вас на допомогу, і, таким чином, ви ризикуєте не встигнути зробити задумане.

Здоров'я

Не найкращий день, щоб спілкуватися з братами нашими меншими, особливо, якщо той чи інший братик наділений від природи зубами та кігтями значних розмірів. Нині ви можете опинитися в роді точилки для них. Віддайте перевагу неживим іграшкам.

Еротичний

Сьогодні прозвучить мільйон компліментів на вашу адресу. А все тому, що світила цього дня насичують Вас сексуальною привабливістю. Постарайтеся просто та щиро відповідати на знаки уваги від колег та знайомих, а вже вдома відірвіться на повну. Нові пози, безсоромні слова, а можливо навіть щось, що ви давно хотіли спробувати, але соромилися запропонувати своєму партнеру... Не соромтеся: сьогодні партнер прийме будь-яку вашу активність.

Кулінарний

Ви зараз будете так зайняті, що якщо і знайдете час для їжі, то навряд чи встигнете звернути увагу на те, що саме ви з'їли. Рекомендуємо подбати про те, щоб страви не таїли в собі небезпеки для їжака, що поспішає - не містили кісток (особливо це стосується риби) і не вимагали ретельного пережовування - раптом, ви і на цьому вирішите заощадити?


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

sagittarius
Сузір'я
Стрілець
Період
23 листопада — 21 грудня
Стихія
Вогонь
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Гранат, рубін і сапфір

sagittarius
“Прикметними рисами характеру, які відрізняють його від інших, є волелюбність і чесність. Найбільше Стрілець цінує незалежність. Він енергійний та відвертий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра