Еротичний гороскоп на завтра

Еротичний гороскоп на завтра, 4 жовтня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні якісь примари минулого заважатиму Овнам розслабитися, отримати задоволення від сексу і вдихнути всю красу інтимного життя на повні груди. Постарайтеся цих привидів прогнати якнайдалі, щоб не псували вам романтичний вечір у суспільстві близької людини.

Телець 21.04 — 21.05

Рівень самооцінки у Тельців сьогодні досить високий, так що вони цілком можуть забивати інтелектом усіх рідних і близьких, що їх оточують, у тому числі і свій «дорогоцінний скарб». А між іншим, щоб чоловік хотів вас зігріти і обаяти, вам достатньо хоча б на годинку прикинутися безпорадною дурницею.

Близнюки 22.05 — 21.06

Цього дня важливим елементом ваших інтимних стосунків із вашим партнером буде ревнощі. Якщо її буде недостатньо, навряд любовні ігри вам сподобаються, проте надлишок її теж не порадує вас сексуальними задоволеннями. Постарайтеся знайти рішення, що задовольняє всіх.

Рак 22.06 — 23.07

Ракам сьогодні хочеться все ускладнювати та вдосконалювати – торкнеться це і сексуальної близькості. Не виключено, що вам захочеться зайнятися сексом в якихось неймовірних позах або використовувати крутий еротичний інструментарій. Головне, щоб сполучення не перетворилося на читання інструкцій та посібників та спроби розібратися у роботі складних механізмів…

Лев 24.07 — 23.08

Сьогоднішній Левам принесе безліч розчарувань – те, на що ви так довго сподівалися, швидше за все, не станеться. А якщо й станеться, то зовсім не під тим шоколадно-карамельним соусом, як ви припускали, а в кращому разі під солоденьким сиропчиком – начебто і солодко, але й післясмак ніякого не залишається.

Діва 24.08 — 23.09

У цей день вам складно буде вгадати еротичні бажання вашого партнера та мотиви його сексуальних дій, бо все це виявиться для вас таємницею за сімома печатками, а то й більше, ніж за сім'ю. Втім, таємничість має збудливу властивість, яка повинна вам сподобатися.

Терези 24.09 — 23.10

У цей день Терезам не вистачатиме тих тепла, ласки та ніжності, до яких ви так звикли у виконанні вашого партнера. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він зрозумів: вам тільки сексу з його енергійними рухами та пристрасними зітханнями категорично мало.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Якщо сьогодні ви зобразите холодність і неприступність, навряд ваш партнер зрозуміє вас правильно. Швидше за все, він не включиться в гру і поїде спати засмучений. Тому, якщо ви хочете, щоб ніч була спекотною, повідомте про це безпосередньо.

Стрілець 23.11 — 21.12

У Стрільців сьогодні не виключені розчарування у коханні і, як наслідок, зітхання жалю під місяцем з приводу власної непривабливості/дурості/недалекоглядності (потрібне підкреслити). Якщо вони зможуть сконцентруватися, то обов'язково знайдуть спосіб навіть від цього настрою отримати насолоду.

Козеріг 22.12 — 20.01

Автомобіль сьогодні не розкіш, а місце злягання. Адреналін від поїздки на великих швидкостях, переросте у стихійне заняття коханням, після якого ви забудете, де саме перебуваєте і куди, власне, їхали.

Водолій 21.01 — 19.02

Красиві чоловіки сьогодні напевно привернуть увагу Водоліїв, але за презентабельним фасадом вони, на жаль, навряд чи розглянуть усю порожнечу та невмілість потенційного коханця. Адже розфуфиренним франтам потрібно, щоб ними безперервно захоплювалися, і точно вони не будуть викладатися заради вашого задоволення ...

Риби 20.02 — 20.03

Не намагайтеся сьогодні будь-кому щось довести. Навіть якщо ви в корж розіб'єтеся, намагаючись запевнити вашого «опонента», що ви незрівнянно гарні в ліжку, якщо він не має наміру цього визнавати спочатку, то нічого хорошого з ваших намірів не вийде. Хіба що мозоль на причинному місці на третій…


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра