Еротичний гороскоп на завтра

Еротичний гороскоп на завтра, 21 квітня
Овен 21.03 — 20.04

Овни сьогодні можуть отримати несподівані звістки з минулого або «розкопати» у себе в столі якісь старі листи чи фотографії, які можуть дуже здивувати їх і торкнутися глибини душі. Можливо, вони будуть ставитись до періоду вашого першого сексуального досвіду, ну чи другого – загалом, до часу, коли ви були такі зелені, чуттєві та переповнені еротикою та новизною…

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні ви відчуватимете потребу в інтимному контакті з вашим партнером практично постійно, тому йому непросто буде відлучитися з ваших обіймів хоча б ненадовго. Може, варто побороти свої власницькі інстинкти і дати йому можливість хоча б раз вдихнути на повні груди?

Близнюки 22.05 — 21.06

У цей день еротична поведінка вашого партнера виявиться більш ніж непередбачуваною для вас. Це буде досить збуджуючим фактором, якщо вам вдасться розслабитися і змусити себе отримувати задоволення від процесу, яким би він не був. А якщо ні, то сенсу в сексі не буде ніякого.

Рак 22.06 — 23.07

Змініть інтер'єр вашої спальні, додайте м'якості та романтики, а також змініть постільну білизну. Ваше завдання сьогодні – це відчути тіло вашого партнера зовсім новим, невідомим, бажаним та неповторним. Саме ця унікальність і вас збуджуватиме найсильніше…

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні вам піде стримана сексуальність. Так що відмовтеся від яскравого макіяжу і одягу, що викликає. А якщо ви ще й почнете читати при ненаглядному (тільки, що-небудь із класики), то він точно буде вражений наповал вашою скромністю, і йому дуже захочеться вас трохи розбестити.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні ваш партнер буде виключно чуйний, добрий, ніжний і лагідний. Протягом дня ви будете оточені любов'ю та турботою, але не думайте, що все це так. Вночі він сподівається отримати від вас винагороду у відповідь. Тож готуйтеся, адже від того, наскільки йому добре з вами залежить, настільки вам буде добре з ним.

Терези 24.09 — 23.10

Терези напевно спробують сьогодні впливати на совість свого коханого, щоб не миттям, так катанням спонукати його на тілесні втіхи. Адже у вас дуже сильна потреба у фізичному контакті, яку ніякими рятівними розмовами не вгамувати.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Зірки віщують Скорпіонам особливу чутливість до запахів і, відповідно, підвищену на них реакцію. Вас здивує, наскільки сильно вас залучатимуть мужні чоловіки, що розповсюджують навколо себе флюїди сексу практично в буквальному значенні. І не здумайте відправляти партнера в душ перед близькістю, інакше вся краса зникне.

Стрілець 23.11 — 21.12

Намагайтеся сьогодні під час любовних ігор не думати про майбутнє, навіть про найближче. Напевно в ті моменти, коли ваш партнер пестить вас, вам добре. А потім буде потім і не треба їм отруювати собі солодке відчуття від того, що ви бажані і, можливо, навіть кохані.

Козеріг 22.12 — 20.01

У цей день вашому партнеру захочеться з'ясувати, що ви ще вмієте, крім того, щоб приносити йому еротичне задоволення. Можливо, для того, щоб потрапити у омріяну постіль у омріяні обійми, вам доведеться пройти невеликий тест на перевірку ваших інтелектуальних здібностей.

Водолій 21.01 — 19.02

Не чекайте так сьогоднішнього вечора. Вашому партнеру буде дещо не до вас. Швидше за все, звалившись у ліжко, він миттєво відвернеться до стінки і засне сном праведника, так що ви не зможете його розбудити. Тому замість комплекту еротичної білизни приготуйте краще пару дисків із цікавими фільмами – проводити одинокий вечір.

Риби 20.02 — 20.03

Рибам сьогодні не варто захоплюватися думками про секс, хоча напевно безтілесні мрії плотського характеру переслідуватимуть їх усюди. Постарайтеся одну, найнав'язливішу еротичну думку, додумати до кінця, а решту залишити на потім – на солодке…


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра