Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на післязавтра

Загальний

Вам здається, що ви змогли відсунути рамки дозволеного, але це не так. Вони можуть лише зімкнутися навколо вас ще більш щільним кільцем. Сьогодні вам не варто йти на ризик, навіть найменший.

Любовний

Сьогодні вам належить дуже багато їздити, переміщатися у просторі. Велику кількість часу ви проведете у дорозі. Постарайтеся використати цей час з користю: ​​подумайте про ваші стосунки і ухваліть рішення, на обдумування яких у вас не вистачало часу в нерухомий період.

Бізнес

На якийсь час вам доведеться забути, що означає диктувати свої умови. Ви сьогодні буде явно не серед тих, кого фортуна нагородила своєю увагою, а, отже, ви втратите можливість бути серед лідерів. Терпляче перечекайте цей період, нарощуючи сили, і потім з вами знову зважатимуть.

Здоров'я

Сьогодні зірки категорично забороняють вам займатися самолікуванням, навіть якщо ви абсолютно впевнені, що діагноз ви собі поставили правильний. Все ж порадьтеся з вашим лікарем - хоча б для самозаспокоєння.

Еротичний

У цей день вам доведеться мало не насильно переконати себе в тому, що вашому партнеру теж хочеться отримати задоволення від любовних ігор, причому не меншою мірою, ніж вам. Нехай сьогодні ця думка стане основною та пройде лейтмотивом через ваші любовні ігри. Гірше від цього точно не буде.

Кулінарний

Сьогодні вам доведеться витратити трохи більше часу і сил, ніж ви розраховували, щоб організувати кулінарну складову дня саме так, як би вам того хотілося. Та нічого, впорайтеся, тим більше, що справа того варта. Як ви не збираєтеся влаштовувати нічого особливого? А ось це дарма, цей день призначений для серйозних застіль із численними змінами вишуканих страв.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good bad bad bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра