Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на післязавтра

Загальний

Сьогодні ви не соромлячись можете експлуатувати ближніх, вони будуть просто щасливі вам догодити. Необхідно тільки дати кожному з них зрозуміти, що він, мовляв, і є найбільш незамінною з усіх осіб, що є в наявності. І людина – ваша, причому з тельбухами.

Любовний

Сьогодні ви тільки ближче до ночі зможете приділити вашій коханій людині достатню кількість уваги. До того цей процес буде для вас недоречним, проблематичним, скрутним, а тому абсолютно безглуздим. Що вашу половинку, до речі, може дуже образити.

Бізнес

Зараз ви надто перевтомилися, щоб адекватно сприймати те, що відбувається. Саме тому багато проблем здаються вам набагато суттєвішими, ніж вони є насправді. Найгірше, ви можете придумати собі нові. Найкраще проведіть день перед телевізором.

Здоров'я

Сьогодні Козерогам не завадило б зайнятися спортом - але винятково собі насолоду. В іншому випадку, ваш організм може сприйняти спортивні заходи неправильно, в багнети - і рішуче протистояти тому, що відбувається.

Еротичний

У цей день вашому партнеру захочеться дізнатися якнайбільше про ваші сексуальні уподобання та інтереси, тому він докладе всіх можливих і неможливих зусиль для того, щоб отримати від вас максимум інформації, не так вербальної, як невербальної.

Кулінарний

Куди б ви не з'явилися в пошуках їжі, вас усюди від щирого серця і з кращих спонукань запропонують рішення, для вас абсолютно неприйнятні. Щоб не тиснути на те, чого ви не хочете, не любите або не можете собі дозволити, краще замовте собі їжу з доставкою на місце вашого перебування. Принаймні вам привезуть саме те, чого ви попросите. А якщо помиляться, то неодмінно запропонують компенсацію за промах.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good good
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good bad bad bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good good good good
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра