Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на вчора

Загальний

Спробуйте переконати ваших друзів і колег, що навіть цілком очевидні здавалося б речі можуть таїти в собі глибинний зміст, виявити який - завдання гідне і дуже повчальне.

Любовний

У цей день ви відчуєте якийсь смуток, від якого вас зможе врятувати лише ваша кохана людина або хоча б його наявність у вашому житті. Якщо такої наявності не виявиться, то на роль половинки зійде кожен близький друг протилежної статі. Головне – його щире бажання допомогти вам.

Бізнес

Витративши цей день на вкрай важливі справи, постарайтеся ввечері змінити атмосферу. Сходіть потанцювати, розвійтеся, а заразом, можливо, заведете нові і дуже приємні знайомства. Хто знає, можливо, саме цей вечір стане незабутнім і довгоочікуваним.

Здоров'я

Сьогодні Козерогів варто подбати про шийний відділ хребта, оскільки зараз це найвразливіше місце у вашому організмі. Не забувайте про лікувальну гімнастику і намагайтеся не напружувати м'язи шиї.

Еротичний

Козерогам швидше за все в ліжку сьогодні доведеться не так солодко, як їм хотілося б. Не виключено, що ваш коханий виявиться не в змозі задовольнити вас, оскільки для задоволення вам будуть потрібні такі відверті види ласок, на які у нього може вистачити ні внутрішньої свободи і розкутості, ні фантазії.

Кулінарний

Сьогодні вам, швидше за все, особливо багато часу витратити на їжу не вдасться, а є на бігу, всухом'ятку, давлячись і не отримуючи від процесу ніякого задоволення – це не наш метод. Краще заощадити на роботі чи сні, а якщо це неможливо - влаштувати собі розвантажувальний день. Аби фрукти якісь під рукою були, зовсім нічого не жувати - щелепам шкідливо.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good good good bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good good

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра