Знаки зодіаку: Козеріг

Гороскоп для козерога на вчора

Загальний

Будьте підозрілі сьогодні. Вас не надто важко обдурити, а нині такий день, коли це може статися.

Любовний

Не варто нервувати - ваша доля нікуди від вас не втече. Більше того, ви її й захочете не проженете. Нині вам якраз доведеться замислитися над тим, за що ви боролися, і на що в результаті напоролися.

Бізнес

Зараз для Козерогів настає пора змін, так що ви зможете скористатися тим, що зараз будь-які починання будуть успішними, і розпочати пошуки нової роботи, якщо нинішня посада вас перестала влаштовувати. У своїх пошуках будьте терплячі: можливо вам не відразу вдасться знайти бажаний варіант.

Здоров'я

Нині особливо варто стежити за собою людям та проблемними венами. Про всяк випадок профілактичні заходи можна вжити і тим Козерогам, які таких проблем не мають. Використовуйте спеціальні креми в комплексі з масажем і поки що відмовтеся від стомлюючих для ніг занять.

Еротичний

Порада зірок для вас така: «Не поспішайте – і у вас вийде сьогодні практично все, навіть понад задумане». Любителям же поспішати і підганяти партнера небесні світила рекомендують спочатку як слід розслабитися в теплій ванні, а тільки потім вирушати в ліжко, що пахне нею.

Кулінарний

Сьогодні ваш організм варто забезпечити деякою кількістю кальцію, тому має сенс подбати про наявність у меню на день якогось молочного продукту. Бажано – не одного. А щоб вжитий цінний елемент не вийшов назад, так і не затримавшись у кістках і зубах, потрібно їсти рибу. Бажано - ту, що жирніша. Або, ще краще – тріскову печінку. Тим більше, що з неї виходять дивовижні салати.


Вдалість дня
 • Особистість
  good bad bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good good good good good
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good good good bad
 • Поїздки
  good bad bad bad bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

capricorn
Сузір'я
Козеріг
Період
22 грудня — 20 січня
Стихія
Земля
Впливає
Сатурн
Камені-талісмани
Гірський кришталь, синій аквамарин, гагат чорний, сапфір чорного або темного синього кольору, онікс.

capricorn
“Козерогу притаманні такі основні риси характеру: практичність, цілеспрямованість і завзятість. Цей знак Зодіаку приймає рішення повільно, але завжди обдумано. Він прекрасний стратег, дуже обережний і передбачливий.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра