Любовний гороскоп на післязавтра

Любовний гороскоп на післязавтра, 22 квітня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні вам непросто буде зважитися на відверту розмову з вашою коханою людиною. Однак зробити це буде необхідно, щоб уникнути деяких взаєморозумінь і непорозумінь надалі. Найскладніше сказати перше слово, а далі мова сама піде. Успіхів!

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні вам варто нарешті розібратися у своїх почуттях і вирішити напевно, любите ви цю людину чи ні. І що вам робити згодом і з почуттями, і з людиною - теж не найпростіше питання і не однозначне рішення. Втім, за невеликого зусилля волі у вас це вийде.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вам пояснювати ті чи інші очевидні істини, оскільки вони будуть очевидними і для вас теж. А значить, у вас залишиться більше часу на спілкування, що ні до чого не зобов'язує, яке не обтяжує мозок і просто приносить задоволення.

Рак 22.06 — 23.07

Цього дня вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що ви самостійні і маєте право не лише на власну думку з будь-якого питання, а й на власне життя. Втім, амплуа кішки, яка гуляє сама по собі, не зробить ваші стосунки теплішими та довірливішими.

Лев 24.07 — 23.08

Можливо, сьогодні ввечері чоловік (коханий) поділиться з вами інформацією, вислуховування якої не принесе вам особливої ​​радості. Ваше головне завдання – впоратися з собою і не показати виду. Близькій людині потрібна ваша підтримка, а не повчання, ось її і зробіть. Тільки не треба думати, що ви приносите себе в жертву – нічого особливого вас ніхто робити не змусить.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні у вашому житті неодмінно станеться подія. Не факт, що приємне, але – переживете! Станете розумнішими і розбірливішими. А наступного разу просто частіше згадуйте, що себе треба любити все-таки більше, ніж партнера. І повагу до себе сприймати як належне, а не як подарунок на Новий рік.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде трохи тягар ваше суспільство. Втім, все залежатиме від того, наскільки цікавим співрозмовником ви будете і наскільки ваша поведінка співпадатиме з очікуваннями вашої коханої людини. Якщо не буде зовсім – вечір прожитиме даремно.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні невдалий день для того, щоб з'ясовувати стосунки, переводити їх на інший рівень, починати їх чи закінчувати. Тому постарайтеся все це відкласти до більш сприятливих часів, а поки що просто жити і радіти з того, що все найцікавіше у вас ще попереду.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні вашій коханій людині буде важливо просто поговорити з вами про щось. Нехай навіть не принциповому та не дуже глибокому. Головне. Щоб ви слухали його, ділилися з ним своєю думкою чи хоча б просто вимовляли якісь слова, фрази, буквосполучення найдорожчим для нього голосом.

Козеріг 22.12 — 20.01

Сьогодні сприятливий день для того, щоб разом вирушити за покупками. Постарайтеся не тільки купити все те, що вам і вашій коханій людині потрібно для душі і тіла, але й отримати задоволення від цього захоплюючого, але дуже стомлюючого марафону. Головне – захотіти.

Водолій 21.01 — 19.02

Чудовий день для спільних поїздок та подорожей. До того ж бажано, щоб ці подорожі були не за хлібом у магазин навпроти, а кудись за місто, на природу. Влаштуйте собі невелику пригоду: автомобільну, велосипедну чи поїзну.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні Риба чекає вкрай напружений день - чи мама другої половини в гості нагряне, чи діти піднесуть якийсь малоприємний сюрприз. Небеса радять не розпорошуватись по дрібницях, а зосередитися на чомусь одному, наприклад, на тому, як спекти для чоловіка пиріг його мрії. Або сколотити для коханої давно виклянчується нею поличку.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра