Любовний гороскоп на післязавтра

Любовний гороскоп на післязавтра, 2 грудня
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже непросто відмовити вам у чомусь, навіть якщо ваше бажання буде для нього нездійсненним або дуже важко здійснити. Зірки рекомендують постаратися не зловживати його безвідмовністю і бути скромнішими у бажаннях.

Телець 21.04 — 21.05

У домі Тельців у цей день може без їхнього відома статися щось, наслідками чого вони будуть не дуже задоволені. Швидше за все, до когось із членів вашої родини нагрянуть гості, і вам доведеться чи то готувати для них, чи то прибирати після їхнього відходу, чи журитися, що ця навала зовсім сплутала ваші плани.

Близнюки 22.05 — 21.06

Зірки рекомендують влаштувати сьогодні світський день: відвідати якийсь клуб, ресторан або театр, причому обов'язково разом з вашою коханою людиною: без нього ця витівка стане дійсно безглуздою і взагалі непотрібною. Нехай ваша пара буде найпрекраснішою з усіх, які зустрінуться вам під час раутів!

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні сприятливий день для спільного шопінгу з вашою коханою людиною. Навіть якщо йому це заняття не буде особливо цікавим, разом ви впораєтеся за набагато менший відрізок часу і купите набагато більше речей, однаково корисних для обох сторін.

Лев 24.07 — 23.08

У цей день ви відчуєте себе втомленим і розбитим, тому вам все буде не в радість, навіть спілкування з коханою людиною. Він, до речі, вашу небалакучість може витлумачити як небажання спілкуватися з ним у принципі і антипатію з вашого боку.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні зірки рекомендують вам захопитися зовнішнім виглядом вашої коханої людини, навіть якщо нічого особливо чудового ви знаходити в ньому і не будете. Постарайтеся однак зробити комплімент дуже яскраво, барвисто і, головне, щиро, щоб ніхто не запідозрив каверзи.

Терези 24.09 — 23.10

Сьогодні у вас поряд з вашою коханою людиною може розвинутися справжнісінький комплекс неповноцінності: він такий розумний і чудовий, а ви не розумієте логіки його дій і перебігу його міркувань. Не поспішайте засмучуватися: ваше незнання надає вам наївності в його очах.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні вам доведеться стати справжнім захисником для вашої коханої людини. Можливо, ви виступите в ролі адвоката, але зірки не відкидають ймовірність того, що й кулаками попрацювати доведеться. У будь-якому випадку, пустіть у хід усі ваші таланти, знання та вміння. Цього дня вони вам знадобляться.

Стрілець 23.11 — 21.12

Виконати обіцянку, яку ви дали вашій коханій людині зовсім недавно, зовсім не так важко, як вам здається. Навіть якщо воно здається вам нереалізованим, сьогодні вам удасться побачити цю проблему з іншого боку. В результаті вам вдасться зробити все навіть швидше, простіше і краще.

Козеріг 22.12 — 20.01

Сьогодні ви тільки ближче до ночі зможете приділити вашій коханій людині достатню кількість уваги. До того цей процес буде для вас недоречним, проблематичним, скрутним, а тому абсолютно безглуздим. Що вашу половинку, до речі, може дуже образити.

Водолій 21.01 — 19.02

Якщо у вас були якісь проблеми в особистому житті, то сьогодні вони почнуть повільно, але правильно сходити на ні. Причому процес буде абсолютно незалежно від вас і навіть, можливо, непомітно. Однак результат буде очевидний, і вам доведеться лише в радісному подиві розвести руками.

Риби 20.02 — 20.03

На вас дуже благотворно впливатиме вода. Купатися необов'язково, достатньо на неї подивитися. Краще, звичайно, у приємній вам компанії.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра