Любовний гороскоп на завтра

Любовний гороскоп на завтра, 9 червня
Овен 21.03 — 20.04

Для Овнів сьогодні не найкращий день, особливо в галузі самоствердження в сім'ї та близьких відносинах. Зірки застерігають вас від відкритого вираження своєї думки. Покірно погоджуватися з чужою для вас позицією теж, звичайно, не потрібно. Виявіть гнучкість і побачите, що човникова дипломатія принесе відчутні плоди!

Телець 21.04 — 21.05

Цей день нагадуватиме казку, а от яку - страшну чи щасливу - залежить цілком і повністю від вас та вашої коханої людини. У будь-якому разі, ви сьогодні дізнаєтесь, що відчуває письменник, герої якого сходять зі сторінок його книг і починають робити те, що він задумав... Побудьте сьогодні казкарями та головними героями в одній особі!

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні ви знищуватимете на своєму шляху все, від дорогого посуду та недорогого шибки до відмінного настрою вашої коханої людини. Якнайменше спілкуйтеся з людьми, бо спілкування з вами їх травмуватиме. На щастя, така напасть з вами відбувається не так часто.

Рак 22.06 — 23.07

Ваш чоловік, очевидно, прийде сьогодні додому стомлений і сумний. Мабуть, якісь неприємності у роботі. Наша зоряна порада - не тисніть на неї розпитуваннями, все одно нічого ділового не досягнете. Відкладіть допит із пристрастю до завтра. Зірки вам рекомендують його нагодувати та укласти спати. І лягти поряд.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні розум із серцем у вас будуть явно не в ладу, бо якщо говоритиме одне, другому доведеться відійти в благоговінні убік: домовитися їм буде практично неможливо, навіть якщо ваша кохана людина спробує допомогти вам у цій нелегкій справі.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто впоратися з собою і вирішити, чого їй не вистачає в цьому житті для повного і абсолютного щастя. Можливо, результатом таких роздумів стане досить серйозний конфлікт з вами, проте його потрібно просто пережити, не зациклюючись.

Терези 24.09 — 23.10

Якщо вже ви вирішили тримати щось у секреті від вашої коханої людини, то докладіть максимум зусиль для того, щоб вона про наявність цього секрету навіть не здогадувалася. В іншому випадку ваші стосунки можуть піти під укіс, а вам це зараз ні до чого. Особливо сьогодні.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Якщо у вас кілька зітхачів, сьогодні доведеться вибрати з них когось одного, а іншим ласкаво сказати «до побачення». Або постаратися зробити так, щоб відвідати цього дня кожного з них і дати всім зрозуміти, що він у вас єдиний і неповторний. Важко, але в принципі реалізовано.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні у вас буде дуже уїдливий і єхидний настрій, що якимось чином позначиться на вашому особистому житті. Вашій коханій людині буде непросто спіймати вашу хвилю і тим більше на неї налаштуватися, проте якщо їй це вдасться - вечір буде незабутнім.

Козеріг 22.12 — 20.01

Сьогодні все в цьому світі вас радуватиме: від погоди до погляду вашої коханої людини. Ваше завдання – зробити так, щоб і вашу половинку все тішило. Уявляєте, як вам здорово і цікаво радітиме разом?.. Тільки зробити це буде не так просто, доведеться докласти максимум моральних і, можливо, навіть фізичних зусиль.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні вашій коханій людині захочеться щось виправити у вас і у вашому житті, проте навряд чи вона зі своїми бажаннями досягне справді позитивних результатів. Скоріше, вас розлютить не в міру. Краще розсердитися превентивно, інакше подібні акти залякування вже не допоможуть.

Риби 20.02 — 20.03

Скільки б друзів у вас не було, ваша кохана людина – це найдорожче, що у вас є, тому берегти її треба як зіницю ока, а стосунки охороняти як золоте яєчко від пустотливої ​​мишки. В цей день будьте особливо трепетні та уважні: ваш скарб більш тендітний, ніж ви думаєте.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра