Любовний гороскоп на завтра

Любовний гороскоп на завтра, 23 лютого
Овен 21.03 — 20.04

Що б не сталося – зберігайте спокій. Воно вам знадобиться. Далеко не все сьогодні піде за наміченим вами планом, але якщо ви почнете дратуватися з цього приводу – нічого хорошого з цього не вийде, ви лише посилите ситуацію. Як казав Карлсон, «Спокій, тільки спокій!»

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно вгадувати ваші бажання, хоча на ваш погляд вони будуть більш ніж очевидними. Постарайтеся зрозуміти, що він не екстрасенс і підказувати йому в міру потреби. Можливо, навіть не раз і не по два.

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні вашій коханій людині захочеться почути від вас якесь одне, найголовніше слово, яке ви, напевно, знаєте, але чомусь при ньому повторюєте досить рідко. Ваше завдання – це слово згадати та в потрібний момент вжити. Ефект буде приголомшливий!

Рак 22.06 — 23.07

Навколишні сьогодні вас дратуватимуть. Навіть найулюбленіші оточуючі. Тому щоб не зривати на них свою злість і таким чином не посваритися з ними всерйоз і надовго, краще десь усамітнитися чи сховатися. Та так, щоб вас ніхто не знайшов, поки ви знову не станете життєрадісною людиною, що сприяє собі.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні вам варто зізнатися вашій коханій людині в коханні, навіть якщо ви вже робили це неодноразово. В іншому випадку, він зробить який-небудь далекосяжний висновок про те, що зовсім ви його не любите і зовсім він вам не потрібен, що спричинить жахливу депресію.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні вам слід прислухатися до думки вашої коханої людини. Він, швидше за все, даватиме вам дуже слушні поради і вигадуватиме нетривіальні вирішення ваших проблем. Кажуть, дві голови краще за одну. Згадати хоча б двоголового орла та Змія Горинича.

Терези 24.09 — 23.10

Навіть якщо ви вважаєте, що особа, яка вам сподобалася, значно молодша або набагато старша за вас, а значить, нічого хорошого з вашого знайомства вийти не може, все-таки спробуйте підійти і привітатися. По-перше, зовнішність буває оманлива, а по-друге, біологічний вік далеко не завжди відповідає духовному.

Скорпіон 24.10 — 22.11

У цей день вам дуже важливо буде знати, що ваша кохана людина поряд з вами, нікуди від вас не дінеться і підтримає будь-яке ваше починання. Буде краще, якщо він скаже вам про це особисто, тому точніше сформулюйте питання, щоб отримати найнеобхіднішу вам відповідь.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні всі, хто буде присутній при будь-якому вашому діалозі з вашою коханою людиною, щиро віритимуть у те, що ви сваритеся і лаєтеся. Насправді це просто у вас стиль спілкування нині такий: легке єхидне покусування. Головне, не вкусіть серйозно.

Козеріг 22.12 — 20.01

Сьогодні природа виступить проти ваших стосунків. Погода аж ніяк не сприятиме романтичним прогулянкам і пристрасним освідченням у коханні, бо не дасть сконцентруватися вам один на одному: щось обов'язково відволікатиме. Тому якщо є можливість з дому не виходити – краще не виходьте.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні ваша кохана людина буде від вас дуже залежною у всьому. Можливо, на карту буде тією чи іншою мірою навіть поставлене його життя, хоч би як пафосно це звучало. Постарайтеся поставитися до цього факту з усією відповідальністю і зробити все, що від вас залежить.

Риби 20.02 — 20.03

Нехай сьогодні ваші очі розширюються в радісному здивуванні, як у першокласника, що вперше побачив школу! А привід, повірте, буде. Поведінка вашої коханої людини, наприклад. Воно буде більш ніж святковим та несподіваним. Втім, щоб воно було несподіваним, його не треба чекати.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра