Любовний гороскоп на вчора

Любовний гороскоп на вчора, 21 лютого
Овен 21.03 — 20.04

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже непросто зрозуміти, чого саме ви прагнете у ваших відносинах. А знання це буде йому життєво необхідне, інакше він перестане почуватися поруч із вами впевнено. Може, підкинете йому пару-трійку версій?

Телець 21.04 — 21.05

Надайте вашій половинці посильну допомогу. Почистіть картоплю або помітіть тирсу після стругання чергової дощечки. Обов'язково похваліть його творчий порив та бажання зробити щось хороше та корисне. Вам нескладно – а як їй буде приємно: Словами не передати!

Близнюки 22.05 — 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко уявити собі, що ви її більше не любите і вона вам більше не цікава. Тому ви можете поводитися як завгодно, бо ваші дії не будуть витрачені як спроба припинити стосунки, звести їх нанівець.

Рак 22.06 — 23.07

У жодному разі не відмовляйте сьогодні вашій коханій людині у допомозі. Інакше можете злетіти з того високого п'єдесталу, на якому стоїте серед інших близьких йому людей. Навіть якщо вам у цей день допомога буде в тягар – зробіть все можливе і навіть трохи неможливого.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною вирушити за корисними та не дуже покупками. Краще, якщо це буде не прозовий похід за чимось їстівним на зразок картоплі чи макаронів, а щось справді радісне: за дисками, книгами, одягом, іграшками...

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні головне для вас – бачити мету, вірити в себе та не помічати перешкод. Починайте осягати цю науку прямо сьогодні, як тільки навчитеся, у вас одразу все піде на лад. А те, що навчання займе сьогоднішній вечір – не біда. Все одно для прогулянок під місяцем він непридатний.

Терези 24.09 — 23.10

Цього дня вам захочеться постійно відволікатися на щось неважливо важливе, забуваючи про свою головну мету у стосунках із вашою коханою людиною. Звичайно, йдучи дорогою, дуже здорово збирати квіти і милуватися пейзажами, проте до мети все ж таки дійти теж варто в результаті.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні дуже сприятливий день для продовження роду. Можливо, це стосується вас, але не виключені й інші варіанти: в будинку можуть з'явитися кошенята або хом'ячки, нова втеча дасть улюблений плющ або плодові мушки. Якщо ви маєте можливість вибору, нею краще скористатися.

Стрілець 23.11 — 21.12

Сьогодні краще подбати не про зовнішню привабливість, а про зручність свого вбрання. День обіцяє скластися таким чином, що у вас буде оцінено не елегантність, а витривалість та готовність до подолання різноманітних перешкод.

Козеріг 22.12 — 20.01

Так, ви витрачаєте грошей більше, ніж зазвичай - причому аж ніяк не на речі першої необхідності. Але ж ви маєте право себе побалувати! Вашій половинці, напевно, краще не знати, куди пішла чергова велика купюра. Інакше скандалу не уникнути. Нехай краще думає, що її взагалі не було.

Водолій 21.01 — 19.02

Для того, щоб любити людину, потрібно любити і той світ, у якому він живе. Сьогодні у вас це цілком може вийти. Тому якщо ваша половинка покличе вас цього дня до своєї компанії, до свого улюбленого клубу або (зовсім екстремально!) у гості до своїх батьків, у жодному разі не відмовляйтеся. Все має бути добре!

Риби 20.02 — 20.03

У цей день ваші починання в галузі змін вашого особистого життя можуть бути розкритиковані і вбиті на корені об'єктом цих починань, тобто вашою коханою людиною. Чому він з ними вчинить так жорстоко – науці невідомо, вона поки що не знає справи. Можливо, сповістити його про них трохи пізніше?


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра