Любовний гороскоп на вчора

Любовний гороскоп на вчора, 30 травня
Овен 21.03 — 20.04

Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться довше перебувати з вами поряд. Постарайтеся піти йому назустріч у цьому його бажанні, скасувавши по можливості не найневідкладніші справи і приготувавши для нього найприємнішу та найніжнішу з усіх ваших усмішок.

Телець 21.04 — 21.05

Сьогодні сім'я і все, що з нею пов'язано, для Тельців понад усе. Вас можуть покликати без чоловіка відзначити день народження одного з ваших друзів. Однак зірки не радять вам вирушати туди поодинці. Чоловік та дружина одна сатана! Разом вам буде там набагато веселіше. Не забудьте захопити подарунок.

Близнюки 22.05 — 21.06

Якщо у вас вперто не виходить чогось досягти від вашої коханої людини, можливо, і не варто від неї цього домагатися? Постарайтеся обійтися без цього блага спілкування - або без цієї людини. Вибір завжди залишається за вами. Тяжкий, але все-таки вибір.

Рак 22.06 — 23.07

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб вирішувати звичні проблеми у ваших стосунках із вашою коханою людиною за допомогою незвичних, оригінальних, сміливих і навіть екстравагантних методів. Ви можете починати пишатися вашими фантазією та вигадкою прямо зараз!

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні вашій коханій людині здасться, що ви не зовсім щирі з нею: хочете якось її обдурити або вселити їй точку зору, якої ви насправді не дотримуєтеся. Постарайтеся переконати його в цьому і, якщо він має рацію, обманювати його дещо витонченіше. В ім'я доброї мети – отже, можна.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогодні ваша кохана людина має нелегкий день, і тільки ви зможете зробити все можливе для того, щоб день цей став для нього куди світлішим, яскравішим, сонячнішим і радіснішим. Ви навіть не уявляєте, на які дива здатні, варто тільки цього справді захотіти!

Терези 24.09 — 23.10

Цей день ви повністю присвятите пошуку своєї Справжньої Любові. Якщо її ще не знайшли, зрозуміло. Однак на вашому шляху, як дитячій казці, буде вставати безліч перешкод, одне одного страшніше. Втім, якщо ви уподібнитеся до казкового Добра Молодця, ваша Василиса зустріне вас з розкритими обіймами зовсім скоро.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Сьогодні ви можете зробити неприємне відкриття щодо вашої половинки. А ви й не знали, що вона насправді така. Втім, це на краще: однією ілюзією у вас буде менше, а дорогу вам людину ви зможете оцінювати вельми адекватно.

Стрілець 23.11 — 21.12

Нехай сьогодні ваші очі розширюються в радісному здивуванні, як у першокласника, що вперше побачив школу! А привід, повірте, буде. Поведінка вашої коханої людини, наприклад. Воно буде більш ніж святковим та несподіваним. Втім, щоб воно було несподіваним, його не треба чекати.

Козеріг 22.12 — 20.01

Не варто нервувати - ваша доля нікуди від вас не втече. Більше того, ви її й захочете не проженете. Нині вам якраз доведеться замислитися над тим, за що ви боролися, і на що в результаті напоролися.

Водолій 21.01 — 19.02

Сьогодні ви зрозумієте, що подія, що недавно відбулася, дійсно кардинальним чином змінила ваше особисте життя, тільки ось незрозуміло, в який бік і що тепер з цими змінами робити.

Риби 20.02 — 20.03

Сьогодні ви отримаєте несподіваний лист, причому з великою ймовірністю – електронною поштою. Воно значною мірою змінить ваше особисте життя. Втім, масштаби впливу ви можете контролювати, якщо будете готові до всього – про всяк випадок.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра