Знаки зодіаку: Діва

Гороскоп для діви на післязавтра

Загальний

Встигніть відступити, перш ніж ви серйозно образите когось, хто вам небайдужий. Сьогодні вам доведеться контролювати себе щосекунди, щоб не наговорити зайвого.

Любовний

Сьогодні у вашому житті неодмінно станеться подія. Не факт, що приємне, але – переживете! Станете розумнішими і розбірливішими. А наступного разу просто частіше згадуйте, що себе треба любити все-таки більше, ніж партнера. І повагу до себе сприймати як належне, а не як подарунок на Новий рік.

Бізнес

Сьогодні зірки не рекомендують вам ризикувати вашою кар'єрою та репутацією. Якщо якась ваша дія, на вашу думку, становить загрозу і для того, і для іншого, то краще її зовсім не робити. Будьте трохи перестраховиком – і все у вас буде не так погано, як це могло б.

Здоров'я

Сьогодні Діви зможуть відчути потужне емоційне піднесення, завдяки якому ви зможете впоратися з усіма труднощами та значно покращити ваше самопочуття. Не пропустіть відповідний момент!

Еротичний

Крива вашої сексуальності сьогодні різко поповзе вгору, оскільки всі навколишні нині шалено вами захоплюються. А ваше «Я» і радіє старатися – чим більше хвалять, тим воно гарніше! Головне, не вирушайте на радощах з ким потрапило в ліжко, а то нерівну годину, що-небудь неприємне підчепите ...

Кулінарний

Ви ніколи не куштували восьминога? Чи каракатиці? Саме час спробувати. У сьогоднішній вашій дієті неодмінно повинні бути головоногі молюски, але не обмежувати ж свій вибір тривіальними кальмарами. Хоча, останні, безумовно, заслуговують на пильну увагу, особливо якщо згасити їх у червоному вині з часником, помідорами і корицею.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good good
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good good good good good
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good bad bad

virgo
Сузір'я
Діва
Період
24 серпня — 23 вересня
Стихія
Земля
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Агат, малахіт, гірський кришталь, лазурит, сердолік, місячний камінь, яшма, авантюрин, нефрит та аметист.

virgo
“Це один із найбільш далекоглядних знаків Зодіаку. Основні притаманні йому риси характеру: витривалість, обережність, недовірливість, пунктуальність, уважність, передбачливість і надійність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра