Знаки зодіаку: Діва

Гороскоп для діви на післязавтра

Загальний

Сьогодні ніхто ні в якому разі не сумнівається, що ви самий, у всіх галузях людської діяльності. Можливо так воно і є. Принаймні виходити у вас сьогодні все буде чудово.

Любовний

Сьогодні зірки рекомендують вам захопитися зовнішнім виглядом вашої коханої людини, навіть якщо нічого особливо чудового ви знаходити в ньому і не будете. Постарайтеся однак зробити комплімент дуже яскраво, барвисто і, головне, щиро, щоб ніхто не запідозрив каверзи.

Бізнес

Сьогодні зірки категорично забороняють вам згадувати у вашій промові слово «робота» і будь-які синоніми до неї. Нехай день ваш буде суто відпочивальним як для душі, так і для тіла, а страшні слова забудуться хоча б на невеликий період часу. Вони вам право зараз ні до чого.

Здоров'я

Зараз можливі проблеми з волоссям: ваша шевелюра вимагатиме турботи. Будь-який захід, спрямований на зміцнення та оздоровлення волосся, пройде на ура. А ось фарбуватися не варто.

Еротичний

Швидка стомлюваність переслідуватиме вас сьогодні та в ліжку. Вашому партнеру непросто вас розворушити. Навіть почавши займатися любов'ю, ви скоро втомитеся і попросите пощади. Постарайтеся хоча б не заснути безпосередньо під час сексу, це дуже засмутить вашу другу половинку.

Кулінарний

Від борошняних виробів, безумовно, гладшають. Але, проте, є їх іноді варто - навіть якщо ви всерйоз боретеся з своїм організмом за поліпшення якості своєї фігури. Питання лише в тому, скільки і чого варто з'їсти в даний день. Так от, сьогодні з'їдати краще небагато – не більше половини порції. А от щодо того, що саме, зірки сумніваються. Але швидше за все макарони цілком підійдуть.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good bad bad bad bad
 • Освіта
  good good good good good
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good good bad
 • Друзі
  good good good bad bad

virgo
Сузір'я
Діва
Період
24 серпня — 23 вересня
Стихія
Земля
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Агат, малахіт, гірський кришталь, лазурит, сердолік, місячний камінь, яшма, авантюрин, нефрит та аметист.

virgo
“Це один із найбільш далекоглядних знаків Зодіаку. Основні притаманні йому риси характеру: витривалість, обережність, недовірливість, пунктуальність, уважність, передбачливість і надійність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра