Знаки зодіаку: Діва

Гороскоп для діви на вчора

Загальний

Сьогодні щось має статися, ваше завдання – бути в курсі подій, тоді вам не доведеться шкодувати про втрачені можливості. Не йдіть далеко від телефону і частіше перевіряйте поштову скриньку.

Любовний

Не варто шукати сьогодні таємних смислів у діях вашої коханої людини. Швидше за все, їх просто не буде: він діятиме рівно так, як підказуватимуть йому його совість та інтуїція. І трошки здоровий глузд. Мабуть, зрозуміти можна буде лише мотивацію останнього.

Бізнес

Сьогодні ваша трудова діяльність цілком може стати об'єктом численних жартів і навіть глузувань з боку близьких вам по крові та за духом людей. Постарайтеся довести, що будь-яка професія потрібна і важлива, а ваша - особливо. Головне, бути самому в цьому абсолютно впевненим.

Здоров'я

Придивіться уважніше у своє обличчя, адже воно, як книга, може розповісти вам дуже багато про хвороби, що тільки починаються. Так, мішки, що не проходять під очима, можуть бути ознакою можливих хвороб нирок. Щоправда, не зовсім ясно, як це пояснити лікарю...

Еротичний

Сьогодні ваш партнер із задоволенням підтримає будь-яку вашу ініціативу, якою б божевільною вона не була. Тому якщо ви давно виношували якусь божевільну еротичну фантазію, у цей день можете сміливо втілювати її в життя. Головне, щоби від її реалізації ніхто не постраждав.

Кулінарний

Вам категорично не слід спілкуватись ні з чим важким сьогодні. Обходьте стороною підйомні крани, вантажівки та піцерії. Також не варто заглядати туди, де ви не утримаєтеся від замовлення чогось м'ясного та жирного. Зірки настійно рекомендують обмежитися салатом по-грецьки (це той, де змішане листя салату, бринза та оливки) і шматочком пісного м'яса, краще за телятину.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

virgo
Сузір'я
Діва
Період
24 серпня — 23 вересня
Стихія
Земля
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Агат, малахіт, гірський кришталь, лазурит, сердолік, місячний камінь, яшма, авантюрин, нефрит та аметист.

virgo
“Це один із найбільш далекоглядних знаків Зодіаку. Основні притаманні йому риси характеру: витривалість, обережність, недовірливість, пунктуальність, уважність, передбачливість і надійність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра