Знаки зодіаку: Діва

Гороскоп для діви на вчора

Загальний

Сьогоднішній день буде для вас надзвичайно вдалим у сенсі придбання корисних знайомств. Можливо, з першого погляду вони такими і не здаються, але в майбутньому неодмінно себе виправдають.

Любовний

Сьогодні Діви навряд чи будуть задоволені собою та своїм життям. Якщо ви хочете про це поговорити - ласкаво просимо до психоаналітика, а якщо волієте щось зробити - зробіть, не стримуйтеся. Можливо, вже надвечір результати отримати і не вдасться (хоча, якщо в якості способу роботи над собою буде обрано відвідування салону краси - то цілком можна розраховувати на помітний успіх), але перший крок буде зроблено. Решта – справа техніки.

Бізнес

Поки ситуація навколо не стане стабільною, вам краще не демонструвати свої амбіції. Начальство знає, що ви впораєтеся з новою можливою посадою, але, крім вас, існують і інші кандидати. Як би не почали розвиватися події, ви у будь-якому випадку залишитеся у виграші.

Здоров'я

Якщо у вас підвищена кислотність шлунка, то сьогодні вам слід бути уважнішими до свого здоров'я. Намагайтеся харчуватися часто, але помалу, щоб не виникало почуття голоду.

Еротичний

Якщо вам хтось пропонує інтимні стосунки. Зовсім не означає, що треба негайно на них погоджуватися. Навпаки, беручи час на роздуми, ви додаєте собі ціну. Не бійтеся образити хорошу людину відмовою: врешті-решт ближче вас у вас нікого немає і піклуватися потрібно в першу чергу про себе.

Кулінарний

Нині склад вашого меню має бути продиктований насамперед міркуваннями турботи про ваше здоров'я. Вибирайте виключно корисну їжу, уникайте жирного, гострого, перченого, пряного, солоного та смаженого. Може здатися, що це залишає у вашому розпорядженні тільки молочні каші - аж ніяк, скажімо, свіжу рибу, запечену цілком, ви можете собі дозволити. Як гарнір гарний буде бурий рис.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good good
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good bad
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good bad bad bad bad
 • Друзі
  good good good bad bad

virgo
Сузір'я
Діва
Період
24 серпня — 23 вересня
Стихія
Земля
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Агат, малахіт, гірський кришталь, лазурит, сердолік, місячний камінь, яшма, авантюрин, нефрит та аметист.

virgo
“Це один із найбільш далекоглядних знаків Зодіаку. Основні притаманні йому риси характеру: витривалість, обережність, недовірливість, пунктуальність, уважність, передбачливість і надійність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра