Знаки зодіаку: Діва

Гороскоп для діви на завтра

Загальний

Сьогодні вам варто прислухатися до порад оточуючих. Серед них може бути досить несподівана ідея.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто впоратися з собою і вирішити, чого їй не вистачає в цьому житті для повного і абсолютного щастя. Можливо, результатом таких роздумів стане досить серйозний конфлікт з вами, проте його потрібно просто пережити, не зациклюючись.

Бізнес

Сьогодні вам варто бути обережним у витратах: якщо у вас з'явилися гроші, це ще не привід викидати їх на вітер і робити непотрібні вам зараз покупки. Краще відкладіть свої заощадження на той день, коли вони вам реально знадобляться, і перестаньте бути марнотратом!

Здоров'я

Цього дня на Дів зійде натхнення та якась особлива ясність думки. Якщо в результаті вам спаде на думку, що ви чудово розумієте, що з вами не так, і як це виправити, запишіть план дій на папірець і зачекайте до завтра. Вранці все це, напевно, перестане здаватися гарною ідеєю - ціліше будете.

Еротичний

Цього дня зірки рекомендують вам провести еротичне дозвілля десь поза домом. На лоні природи, мабуть, це також можна буде здійснити. Так само як і в гостях у друга, в машині чи навіть у порожньому вагоні метро, ​​якщо вже зовсім хочеться екстриму – буде справді дуже корисно.

Кулінарний

Обов'язково з'їжте сьогодні щось молочне, організм буде вам вдячний. Якщо з ранку вам не змусити себе поснідати звареною на молоці кашею, сиром або, хоча б, йогуртом, якщо навіть щи ви їсте без сметани і терпіти не можете морозиво або у вас болить горло - то молочний коктейль ви можете випити. Або десерт із збитими вершками з'їсти. Тільки неодмінно з натуральними, бо їх все більше з пальмової олії роблять.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good good good good
 • Небезпеки
  good good good good bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good bad bad bad

virgo
Сузір'я
Діва
Період
24 серпня — 23 вересня
Стихія
Земля
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Агат, малахіт, гірський кришталь, лазурит, сердолік, місячний камінь, яшма, авантюрин, нефрит та аметист.

virgo
“Це один із найбільш далекоглядних знаків Зодіаку. Основні притаманні йому риси характеру: витривалість, обережність, недовірливість, пунктуальність, уважність, передбачливість і надійність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра