Знаки зодіаку: Діва

Гороскоп для діви на завтра

Загальний

Якщо ви хочете щось зробити так, як вважаєте за потрібне, а не так, як вам пояснили, доведеться трохи прикинутися. Не заперечуйте – це марно. Просто не слухайте.

Любовний

Цього дня вашій коханій людині може бути холодно, причому навіть не душевно, а фізично. Ваше завдання – його обійняти, запропонувати йому теплий светр або поділитись з ним своєю курткою. Головне самому потім не захворіти, інакше наступна можливість зігріти дорогу вам людину здасться нескоро.

Бізнес

Сьогодні вам слід діяти дуже оперативно і приймати рішення з блискавичною швидкістю, адже часу для роздумів просто не передбачається, а ваші конкуренти можуть обійти вас раптово. Тому повірте в себе і дійте рішуче.

Здоров'я

У цей день велика небезпека виникнення захворювань легень та бронхів. Тому постарайтеся бути уважними до свого здоров'я, не допускайте переохолодження та зміцнюйте імунітет.

Еротичний

Повірте, сьогодні вашому партнеру найменше захочеться розумітися на тому, в якому стані ви йому щось сказали. І якщо ви в запалі пристрасті раптом шепнете "Люблю" або щось на зразок того, за свої слова доведеться потім відповідати за повною програмою. Тож постарайтеся не шепотіти. На всякий випадок.

Кулінарний

Хороший день для трапез у великих, галасливих та, бажано, веселих компаніях. Вирушайте на якесь свято, та тільки дізнайтеся заздалегідь, чи дадуть там поїсти. Якщо не дадуть, вибирайте інший захід. У випадку, якщо пошуки відповідної вечірки виявляться проблемою нерозв'язною, ви можете влаштувати таку самостійно, але пам'ятайте, що загострення кулінарних талантів зірки вам на сьогодні не обіцяли. Їжу краще замовити готову.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good bad bad

virgo
Сузір'я
Діва
Період
24 серпня — 23 вересня
Стихія
Земля
Впливає
Меркурій
Камені-талісмани
Агат, малахіт, гірський кришталь, лазурит, сердолік, місячний камінь, яшма, авантюрин, нефрит та аметист.

virgo
“Це один із найбільш далекоглядних знаків Зодіаку. Основні притаманні йому риси характеру: витривалість, обережність, недовірливість, пунктуальність, уважність, передбачливість і надійність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра