Знаки зодіаку: Телець

Гороскоп для тільця на вчора

Загальний

Чим більше народу сьогодні буде довкола вас, тим краще. Сьогоднішній день ідеально підходить для спілкування як дружнього, так і з ділових питань.

Любовний

Чи не все одно, як до вас ставиться ваша кохана людина? Головне, що вам справді добре разом сьогодні і зараз, а завтра, зрештою, буде завтра. Нехай девізом цього дня для вас стане коротка, але ємна фраза "упрімся - розберемося".

Бізнес

Іноді варто забути про свої принципи, або промовчати: так принаймні вам доведеться сьогодні вчинити. Нехай вам це і не подобається, у зіткненні з начальником, що виникло, вам слід попритримати мову, хоча правда буде на вашому боці. Але є така істина: начальник завжди правий, а якщо не правий, дивись пункт перший.

Здоров'я

Обстежтеся у всіх можливих лікарів, виписавши повний список медичних спеціальностей із якогось довідника. Потім зверніться до нетрадиційної медицини і здайтеся десятку знахарів та екстрасенсів. Потім, для повної впевненості в тому, що ви нічого не пропустили, повторіть обидва ці етапи, але із залученням конкуруючих організацій. Так, і все сьогодні – а ви що думали?

Еротичний

Представницям знаку Тельців сьогодні варто стати гарними дівчатками: навести лад у будинку, приготувати смачну вечерю, прикрасити любовне ложе квітами та вмастити своє тіло рожевим маслом. А як нагорода за зразкову поведінку вимагати собі право будь-якого іншого вечора влаштувати собі «вихідний» і провести його як душі завгодно – причому окремо від вашого коханого.

Кулінарний

Гарний день, щоб почати (або продовжити) боротьбу із зайвою вагою. Або провести профілактичні заходи з метою недопущення його появи. Загалом - їсти сьогодні потрібно, але трохи і щось дієтичне. Листок салату, скибочка лимона, шматочок сьомги... В самий раз.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good bad bad
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good good good bad

taurus
Сузір'я
Телець
Період
21 квітня — 21 травня
Стихія
Земля
Впливає
Венера
Камені-талісмани
Амазоніт або аметист, авантюрин або агат, яшма і кварц

taurus
“Один із найбільш врівноважених знаків Зодіаку. Прикметними рисами характеру Тельців є терплячість, працьовитість, практичність, життєва мудрість, неквапливість, любов до задоволень і впертість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра