Знаки зодіаку: Телець

Гороскоп для тільця на завтра

Загальний

Цей день має бути вдалим. Він просто не може ним не бути. Особливо добре у вас будуть ті справи, які ви відклали деякий час тому. За сьогоднішній день ви зможете підчистити майже всі хвости.

Любовний

Сьогодні ви усвідомлюєте, що ви не скільки не змінилися за ті роки, що пройшли з часів вашого першого кохання, і поряд з нею ви, як і раніше, боїтеся. Почуваєте себе невпевнено і незручно, та й поводитеся рівно так само, як і тоді. Добре, що є речі, які ніколи не змінюються.

Бізнес

Сьогодні вам не варто надто багато говорити про вашу роботу, ділитися враженнями про неї з друзями та родичами, бо не всім цікаві та зрозумілі її специфіка, подробиці та деталі. Спробуйте поговорити про щось менш інтелектуальне, зате цікавіше.

Здоров'я

Сьогодні Тельцям слід приділити увагу стану свого серця, особливо якщо останнім часом ви стали відчувати здавленість у грудях або часте серцебиття. Може, ви закохалися? Точно ні? Тоді вам до лікаря.

Еротичний

Цього дня вам варто старанно виконати всю звичну для вашого тандему процедуру попередніх пестощів, ніжностей та обміну компліментами. Можливо, це видасться вам складним і навіть занудним, проте ця процедура просто необхідна для того, щоб отримати у фіналі максимум сексуального задоволення.

Кулінарний

Найкраще місце для їди сьогодні - відкрите повітря. Причому не варто думати, що достатньо сістиме їсти біля кватирки. Не варто також обмежуватися відкритою терасою ресторану (хоча десь зараз знайдеш ресторан з відкритою терасою - холодно ж). Робити нема чого - виїжджайте за місто, в дику природу. На вас чекають багаття, шашлик, або, на крайній край, обсмажені на вугіллі сосиски.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good bad bad
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good good good good good
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good bad bad bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good bad bad bad

taurus
Сузір'я
Телець
Період
21 квітня — 21 травня
Стихія
Земля
Впливає
Венера
Камені-талісмани
Амазоніт або аметист, авантюрин або агат, яшма і кварц

taurus
“Один із найбільш врівноважених знаків Зодіаку. Прикметними рисами характеру Тельців є терплячість, працьовитість, практичність, життєва мудрість, неквапливість, любов до задоволень і впертість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра