Знаки зодіаку: Телець

Гороскоп для тільця на завтра

Загальний

Сьогодні вам варто бути максимально обачним при проведенні навіть найдрібніших фінансових операцій. Можливо, їх краще не здійснювати. Назавтра ви зможете знайти цим же грошам куди краще застосування.

Любовний

Ваш день сьогодні нагадує політ мотоцикліста вертикальною стіною. Будь-якої миті може статися всяке – на очах у численної публіки. Але ви вірите, що вам обов'язково пощастить. Тим більше, що вас краще за будь-яку амуніцію зберігає любов вашої половинки.

Бізнес

Сьогодні вам буде важко зосередитися на роботі. Наче й перевтомитися не мали. Мабуть, вам просто не вистачає драйву — якби ситуація була більш напруженою, вам було б простіше втягнутися. У принципі проблеми неважко довести до стану крайньої терміновості.

Здоров'я

Сьогодні зірки попереджають про можливість виникнення алергічних реакцій на ті чи інші загалом звичні для вас подразники. Намагайтеся з'ясувати, на які саме – і триматися від них подалі.

Еротичний

Тільцям захочеться дати зрозуміти, що вони не такі недоступні, як здається оточуючим. Що ж, ця справа хороша і не така вже складна, але не варто надто зловживати спокусою всіх осіб протилежної статі в зоні видимості. Вам же не потрібні проблеми та марні спроби відвернутися від сумнівного вигляду залицяльника на виході з метро чи на підході до будинку?

Кулінарний

Хороший день для того, щоб внести до свого меню кілька штрихів корейської кухні. Цілком проводити його у відповідному ресторані необов'язково, а ось додати до м'яса гострої корейської моркви або капусти чимось було б зовсім не зайве. Непогані будуть також баклажани та цвітна капуста, а от кальмарів сьогодні їсти не слід.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good bad bad bad

taurus
Сузір'я
Телець
Період
21 квітня — 21 травня
Стихія
Земля
Впливає
Венера
Камені-талісмани
Амазоніт або аметист, авантюрин або агат, яшма і кварц

taurus
“Один із найбільш врівноважених знаків Зодіаку. Прикметними рисами характеру Тельців є терплячість, працьовитість, практичність, життєва мудрість, неквапливість, любов до задоволень і впертість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра