Знаки зодіаку: Телець

Гороскоп для тільця на післязавтра

Загальний

Постарайтеся не ображатись сьогодні на своїх друзів, навіть якщо раптом так і залишитеся ними не зрозумілим. У найближчому майбутньому вони оцінять ваші думки та дії належним чином.

Любовний

Загляньте вашу половинку через плече: що вона читає? Чи не хочете прочитати те саме? Попросіть її протягнути вам один із навушників і вслухайтеся в ту музику, в ритмі якої ваша кохана людина проживає в цей день. Ці незначні, здавалося б, дрібниці допоможуть вам стати ще ближче один до одного.

Бізнес

Сьогодні весь день складатиметься з ваших суперечок із товаришами по службі та з обопільних претензій, як до вас, так і з вашого боку до колег. Такий стан справ не може тішити, крім того, безперервні перипетії всередині колективу не сприятимуть продуктивній роботі.

Здоров'я

Нині постарайтеся уникати емоційних перевантажень, оскільки зараз ви будете надто сприйнятливі до негативних емоцій, а вони, у свою чергу, не преминуть нагоди позначитися на вашому самопочутті.

Еротичний

Сьогодні у вас прокинеться ревнощі. Причому ревнувати ви свого ненаглядного будете до домашнього вихованця, колеги по роботі, телевізора, холодильника та інших абсолютно не конкурентоспроможних предметів. Ревнощі іноді корисні, стимулюють. Але замість істерик, краще хапайте коханого і починайте зло відволікати від усього навколишнього.

Кулінарний

Нинішній день вимагає якоїсь зміни. Гарний час для того, щоб сісти на дієту, або, навпаки, закінчити її. Не хочете експериментувати з кількістю та калорійністю їжі, спробуйте пошукати нових смакових відчуттів. Рекомендований напрямок пошуку - індійська кухня. Ну а якщо і це вас не спокушає, можливо, тоді зміните час обіду?


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good good good bad bad
 • Небезпеки
  good good good bad bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good good bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good good

taurus
Сузір'я
Телець
Період
21 квітня — 21 травня
Стихія
Земля
Впливає
Венера
Камені-талісмани
Амазоніт або аметист, авантюрин або агат, яшма і кварц

taurus
“Один із найбільш врівноважених знаків Зодіаку. Прикметними рисами характеру Тельців є терплячість, працьовитість, практичність, життєва мудрість, неквапливість, любов до задоволень і впертість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра