Знаки зодіаку: Телець

Гороскоп для тільця на післязавтра

Загальний

Сьогоднішній день просто ідеальний для різноманітних поїздок. Вам досить важко буде всидіти на місці, і якщо ніяких інших переміщень не очікується, ви з великим ступенем ймовірності проведете цей день у біганину поверхами, коридорами, або, на крайній край, просто міряючи кроками кімнату.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити якесь божевілля в ім'я любові або того, що між вами є в сенсі стосунків. Загалом саме в цей день ви відчуєте себе героєм роману, до ніг якого готові кинути весь світ і навіть трохи більше.

Бізнес

Сьогодні зірки не рекомендують вам радитися з того чи іншого питання з вашими родичами та друзями, навіть якщо вони теоретично можуть дати вам цінну пораду. Намагайтеся прийняти рішення самостійно і не втручати сторонніх людей, не стурбованих вашими проблемами, у свої справи.

Здоров'я

Нині постарайтеся зберегти позитивний настрій і не піддаватися занепадницьким настроям. Адже саме з цієї причини можуть загостритися давні захворювання та виникнути головний біль.

Еротичний

Сьогодні для того, щоб секс опинився на висоті, якнайбільше часу приділіть прелюдії. І краще підійти до цього питання нетривіально. Наприклад, візьміть у ліжко троянду або перли, якщо знати, як застосувати ці прості предмети, то прелюдія може принести задоволення не менше, ніж основний процес.

Кулінарний

Сьогоднішній день винятково вдалий для корекції фігури. Причому в будь-який бік, що цікавить вас, будь-яким прийнятним для вас способом. Так що, якщо ви вважаєте, що вашому виду немає імпозантного пузика - ласкаво просимо щільно пообідати жирною свининкою, макаронами з сиром і пивом запити. У тому ж випадку, якщо форма вашої мрії має сухі та суворі лінії, нині краще їсти огірки, яблука та листя салату. Натомість у будь-яких поєднаннях та формах.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good good good
 • Здоров'я
  good good good good bad
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

taurus
Сузір'я
Телець
Період
21 квітня — 21 травня
Стихія
Земля
Впливає
Венера
Камені-талісмани
Амазоніт або аметист, авантюрин або агат, яшма і кварц

taurus
“Один із найбільш врівноважених знаків Зодіаку. Прикметними рисами характеру Тельців є терплячість, працьовитість, практичність, життєва мудрість, неквапливість, любов до задоволень і впертість.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра