Гороскоп здоров'я на вчора

Гороскоп здоров'я на вчора, 19 квітня
Овен 21.03 — 20.04

Нині у Овнів можуть виникнути проблеми через надмірну нервозність та дратівливість. Не дозволяйте їм забирати у вас життєві сили.

Телець 21.04 — 21.05

Нині ви можете зіткнутися з такими наслідками сильного емоційного перенапруги, як неуважність, постійна втома та погіршення сну. Зараз вам час зібратися і виправити ситуацію.

Близнюки 22.05 — 21.06

В цей день Близнюкам не слід забувати про такі цінні якості, як почуття гумору та оптимізм, адже саме вони допоможуть вам зберегти гарний настрій та стануть основою для вашого чудового самопочуття.

Рак 22.06 — 23.07

Паршивий день для алергіків - краще вам, якщо ви ставитеся до таких, не спокушати долю генеральним прибиранням або відвідуванням звіринця. З квітами, новою їжею та косметикою теж будьте обережнішими.

Лев 24.07 — 23.08

Сьогодні вам варто якнайбільше спати: можна навіть на робочому місці, якщо начальство та колеги проти не будуть. Здоровий сон стане запорукою вашого доброго самопочуття, і чим більше буде сну, тим здоровіше ви почуватиметеся.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогоднішній день дуже сприятливий для вашого самопочуття, тому зараз зірки радять вам збільшити фізичні навантаження та бути активнішим. А ввечері не забудьте прийняти розслаблюючу ванну.

Терези 24.09 — 23.10

Якщо у цей день ви провели на ногах, то не забудьте ввечері прийняти контрастний душ, обливаючись поперемінно гарячою та холодною водою. Це допоможе вам позбутися відчуття втоми та покращити циркуляцію крові.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Намагайтеся сьогодні снідати хоча б через півгодини після пробудження: так ваш організм хоч трохи прокинеться на цей час, і буде готовий до їди. І не треба перевантажувати шлунок прямо з ранку, нехай краще потім у вас буде другий сніданок.

Стрілець 23.11 — 21.12

Нині намагайтеся не дати хворобам зламати себе, зберіть усю волю в кулак, зараз вам просто не можна хворіти. Якщо ви знаєте свої найвразливіші позиції, то вживіть необхідних заходів.

Козеріг 22.12 — 20.01

У цей день якась несподівано почута або побачена інформація допоможе вам значно покращити стан вашого здоров'я. Якщо, звичайно, ви зможете правильно нею скористатися.

Водолій 21.01 — 19.02

У цей день вам особливо легко будуть даватися різні вправи на гнучкість, так що приділіть їм особливу увагу, але тільки пам'ятайте про те, що перед цим необхідно добре розігріти м'язи, інакше буде ризик розтягування.

Риби 20.02 — 20.03

Абсолютно невідповідний день, щоб сідати на жорстку дієту. Якщо конче потрібно змінити схему харчування, почніть з малого, злегка полегшіть раціон, але в жодному разі не змінюйте його зовсім.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра