Гороскоп здоров'я на завтра

Гороскоп здоров'я на завтра, 1 грудня
Овен 21.03 — 20.04

Нині спробуйте більше ходити пішки, особливо якщо у вас мало часу, щоб займатися профілактикою серцевих хвороб. Подібне «тренування» після трудового дня значно покращить ваше самопочуття.

Телець 21.04 — 21.05

Нині у Тельців можуть виникнути перепади тиску, швидше за все, це пов'язано з погодними умовами, але краще не надто навантажуватиме себе справами в цей день, по можливості постарайтеся раніше лягти спати.

Близнюки 22.05 — 21.06

Близнюки будуть схильні знаходити ознаки нездужання там, де їх, начебто, і немає. І обов'язково знайдеться людина, яка вам про це скаже. Не слухайте - просто нині ви чутливіші, ніж зазвичай. Можливо, проблема стане помітною пізніше – і немає нічого поганого у тому, щоб виявити її прямо зараз.

Рак 22.06 — 23.07

Не пийте будь-що. З рідиною малозрозумілого походження нині в організм може потрапити щось зайве. Чи не простіше купити пляшечку водички, ніж уподібнюватися братику Іванушці, що так невдало випив з копитця.

Лев 24.07 — 23.08

Нині в харчуванні вам можна і не дотримуватися ніяких канонів - їжте тоді, коли відчуваєте голод. Однак постарайтеся не плутати його із спрагою.

Діва 24.08 — 23.09

Сьогоднішній день якнайкраще, підходить для початку дієти, що очищає, адже сьогодні вам буде набагато простіше проявити силу волі і обмежити себе в улюблених, але корисних продуктах. Але пам'ятайте, що дієта має бути недовгою.

Терези 24.09 — 23.10

Якщо ви хочете схуднути, приготуйте щось несмачне. Сьогодні найефективнішим методом вирішення проблем буде вплив на психіку, а не тіло.

Скорпіон 24.10 — 22.11

Перед Скорпіонами може виникнути кілька проблем щодо вашого здоров'я, які ви навряд чи зможете вирішити без допомоги лікаря. Зірки не рекомендують відкладати візит до фахівця у довгий ящик.

Стрілець 23.11 — 21.12

Нині постарайтеся особливо ретельно обробити куплені свіжі овочі та фрукти, оскільки зараз тільки так ви зможете запобігти дуже серйозному розладу шлунка.

Козеріг 22.12 — 20.01

Якщо ви націлилися на серйозне тренування, то сьогодні вам слід приділити особливу увагу диханню. У сенсі - побігали, так нічого пихкати, як паровоз. Заспокойте дихалку, бо зараз ніс закладе.

Водолій 21.01 — 19.02

Цього дня зірки рекомендують Водоліям обмежити час взаємодії з свійськими та особливо дикими тваринами: ризик виникнення проблем великий, як ніколи. Однак ваших вихованців це стосуватися не повинно.

Риби 20.02 — 20.03

Нині Рибам слід приділити увагу зміцненню імунітету, оскільки найближчим часом ймовірність підхопити якусь інфекцію дещо підвищиться. Будьте пильні, остерігайтеся громадян, які чхають.


Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра