Знаки зодіаку: Риби

Гороскоп для риб на вчора

Загальний

Результати ваших героїчних зусиль сьогодні будуть помітні як ніколи. Крім того, у вас залишається шанс поглибити їх і зміцнити, якщо, звичайно, справа того варта.

Любовний

Ще не пізно все змінити, виправити, повернути назад. У вас із вашою коханою людиною ще може бути все добре. Сьогодні доля дає вам дивовижний шанс, і якщо ви хочете його використати – поспішаєте це зробити. В іншому випадку ви можете запізнитися назавжди.

Бізнес

Сьогодні вам буде непросто умовити ваших колег допомогти вам у виконанні тих чи інших ваших трудових обов'язків. Однак навіть якщо вмовити вам все ж таки їх вдасться, допомога може виявитися ведмежою послугою, і ви не раз пошкодуєте про те, що це зробили.

Здоров'я

Абсолютно невідповідний день, щоб сідати на жорстку дієту. Якщо конче потрібно змінити схему харчування, почніть з малого, злегка полегшіть раціон, але в жодному разі не змінюйте його зовсім.

Еротичний

Якщо ваші стосунки з нинішнім коханим почалися нещодавно, то зірки обіцяють вам сьогодні день розкриття справжньої сексуальності одна одної. Тому зверніть особливо увагу на поведінку вашої симпатії в ліжку: якщо він пекучий і швидкий - значить, дійсно має сильний темперамент. Якщо ж він швидше неквапливий, а то й зовсім уникає близькості під будь-яким приводом – отже, всі його колишні «подвиги» можна пояснити лише тимчасовим буйством почуттів…

Кулінарний

Ймовірно, сьогодні вам не буде до їжі. Занадто багато треба зробити і занадто великої концентрації уваги ці справи вимагатимуть. Якщо вам все ж таки вдасться урвати десять п'ятнадцять хвилин на трапезу, віддайте перевагу овочевим стравам, особливо - приготованим на пару. Перевантаження шлунка більш калорійною їжею викличе відтік крові від мозку, а цього якраз і треба було б уникнути.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good good
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good good good bad
 • Поїздки
  good good good good good
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

pisces
Сузір'я
Риби
Період
20 лютого — 20 березня
Стихія
Вода
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Аквамарин, аметист, гагат, перли, місячний камінь, опал

pisces
“Це один із найбільш чуттєвих знаків Зодіаку. Прикметні риси характеру Риб: мудрість, вразливість, чуйність та здатність адаптуватися до будь-яких обставин.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра