Знаки зодіаку: Риби

Гороскоп для риб на післязавтра

Загальний

Плітки - це ж така краса. Треба бути зовсім безсовісним лицеміром, щоб заявляти, що вас, мовляв, вони зовсім не цікавлять. Сьогодні у вас є шанс наплітатись досхочу, на кілька років вперед.

Любовний

Сьогодні ваша кохана людина придумає собі якусь проблему, з якою доведеться потім вам боротися. У всякому разі, брати у боротьбі активну участь. Намагайтеся перешкодити процесу вигадування. Тоді вам буде простіше.

Бізнес

Цього дня зірки не рекомендують вам навіть намагатись передбачити події, які відбудуться з вами найближчим часом. У будь-якому випадку, думки та роздуми нічого не змінять ні на краще, ні на гірше, а ось ранковий настрій ви собі зіпсувати можете. І, відповідно, весь день, що залишився.

Здоров'я

Нині слід бути уважними до свого здоров'я тим, хто страждає на непереносимість білка. Будьте обережні при виборі продуктів, інакше ймовірно погіршення самопочуття.

Еротичний

Згадайте, як давно ви не приділяли уваги інтимним вбранням? Сьогодні зірки радять придбати нижню білизну і цього ж вечора оновити її за допомогою свого партнера. Результатом акції буде забуте відчуття, яке викликають дуже сексуальні речі – суміш естетичного та еротичного задоволення.

Кулінарний

Щоб уникнути загострення сприйнятливості до інфекційних захворювань сезонного характеру, постарайтеся подбати про наявність у вашому раціоні достатньої кількості вітамінів та інших речовин, що підвищують резистентність організму. Зокрема, дуже рекомендується цибуля, селера, із фруктів - сливи та апельсини. Також буде традиційно корисний часник - але з ним слід бути обережним, у великих кількостях він тяжко переноситься не лише оточуючими, а й тим, хто його скуштував.


Вдалість дня
 • Особистість
  good bad bad bad bad
 • Фінанси
  good good good bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good good good good bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good bad bad
 • Работа
  good good good good good
 • Друзі
  good good good good bad

pisces
Сузір'я
Риби
Період
20 лютого — 20 березня
Стихія
Вода
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Аквамарин, аметист, гагат, перли, місячний камінь, опал

pisces
“Це один із найбільш чуттєвих знаків Зодіаку. Прикметні риси характеру Риб: мудрість, вразливість, чуйність та здатність адаптуватися до будь-яких обставин.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра