Знаки зодіаку: Риби

Гороскоп для риб на завтра

Загальний

Сьогоднішній день буде наповнений працями. Купа господарських справ, яку ви так довго збирали, ось-ось розвалиться, і вам доведеться якщо не приступити до вирішення цих питань, то принаймні перекласти їх в іншому порядку.

Любовний

Скільки б друзів у вас не було, ваша кохана людина – це найдорожче, що у вас є, тому берегти її треба як зіницю ока, а стосунки охороняти як золоте яєчко від пустотливої ​​мишки. В цей день будьте особливо трепетні та уважні: ваш скарб більш тендітний, ніж ви думаєте.

Бізнес

Сьогодні особливо метушні день очікується у зв'язків із громадськістю, що працюють у сфері, а також комп'ютерних технологій. Доведеться докласти маси зусиль для того, щоб якось стабілізувати ситуацію, яка з кожною хвилиною ставатиме все більш і більш напруженою.

Здоров'я

Сьогодні вас може підвести пам'ять - вам здається, що з такою ситуацією ви вже зустрічалися і знаєте, що робити, ні, це не так. Якщо справа стосується самопочуття та методів упорядкування, хибна впевненість буде особливо недоречною.

Еротичний

Рибам сьогодні дуже важливо почуватися бажаними, тому поведінка, одяг та мова представниць цього знака будуть, швидше за все, викликаючими та провокуючими. Втім, задоволення при цьому вам буде приносити більше сам процес чарівності, ніж пропозиції «ближчого знайомства», що надходять, тому, награвшись, ви, цілком задоволена виробленим ефектом, мирно віддалиться зі своїм благовірним.

Кулінарний

М'ясні страви сьогодні найкраще їсти з брусницею, якщо, звичайно, вони не приготовані з чимось на кшталт кураги чи чорносливу. Переважно м'ясо без соусу, у вигляді котлет, тефтелей, фрикадельок або просто смажене шматком. На гарнір бажані коренеплоди, особливо хороший сьогодні буде тушкований у вершках корінь селери, особливо, якщо картопля вам вже набридла.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good bad bad
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good good good good bad
 • Поїздки
  good good good good bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good good good bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

pisces
Сузір'я
Риби
Період
20 лютого — 20 березня
Стихія
Вода
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Аквамарин, аметист, гагат, перли, місячний камінь, опал

pisces
“Це один із найбільш чуттєвих знаків Зодіаку. Прикметні риси характеру Риб: мудрість, вразливість, чуйність та здатність адаптуватися до будь-яких обставин.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра