Знаки зодіаку: Риби

Гороскоп для риб на завтра

Загальний

Ентузіазму у вас нині буде - хоч греблю гати, а ось з ідеями щодо об'єкта докладання енергії може виявитися тугувато. Доведеться вдатися до чиєїсь допомоги - керівна і напрямна сила буде вам просто необхідна.

Любовний

Навколо вас стільки цікавих людей! А ви сумуєте про те, що саме ця людина зовсім не звертає на вас уваги. Це ж нераціонально! У світі є люди і красивіші, і розумніші, і душевніші. Тому засуньте свою хустку в пральну машину - і вперед. На пошуки своєї мрії!

Бізнес

Сьогоднішній день буде дуже непростим для вас у психологічному сенсі. Вам доведеться перемогти дуже багато своїх страхів і ще більше забобонів ваших колег, щоб досягти своєї мети та досягти свого. Втім, у вас це має вийти, з вашою силою волі.

Здоров'я

Нині Рибам слід приділити увагу зміцненню імунітету, оскільки найближчим часом ймовірність підхопити якусь інфекцію дещо підвищиться. Будьте пильні, остерігайтеся громадян, які чхають.

Еротичний

Риб у цей день, мабуть, потягне на звичайні еротичні експерименти. Скажімо, на спробу довести себе до оргазму в повній самоті, не торкаючись свого тіла ні руками, ні якими іншими предметами - лише силою думки. Або, у крайньому випадку, використовуючи літературу та відеопродукцію. Трохи втомливо, але цілком реалізовано – для сильно духом особистості. Ви самі здивуєтеся власною винахідливістю!

Кулінарний

Зірки сподіваються, що завтра, озираючись назад, ви не зможете сказати, що день прожити марно. Ну, як мінімум, у гастрономічному плані. А для цього протягом дня доведеться хоч щось та з'їсти. Наприклад, сала із цибулею. Або галушок – теж непогано. Чи, можливо, на світі існує така страва, яку ви давним-давно не їли, але досі згадуєте її з ніжністю та теплотою? Саме час спробувати його знайти.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good bad
 • Фінанси
  good bad bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good good good good good
 • Сім'я
  good good good good bad
 • Освіта
  good bad bad bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

pisces
Сузір'я
Риби
Період
20 лютого — 20 березня
Стихія
Вода
Впливає
Юпітер
Камені-талісмани
Аквамарин, аметист, гагат, перли, місячний камінь, опал

pisces
“Це один із найбільш чуттєвих знаків Зодіаку. Прикметні риси характеру Риб: мудрість, вразливість, чуйність та здатність адаптуватися до будь-яких обставин.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра