Знаки зодіаку: Водолій

Гороскоп для водолія на післязавтра

Загальний

Сьогодні, збираючись провести день у приємній компанії, подбайте про сумісність її членів. Нині дуже ймовірні дріб'язкові, але неприємні сварки навіть між найкращими друзями.

Любовний

Чудовий день для спільних поїздок та подорожей. До того ж бажано, щоб ці подорожі були не за хлібом у магазин навпроти, а кудись за місто, на природу. Влаштуйте собі невелику пригоду: автомобільну, велосипедну чи поїзну.

Бізнес

Якщо начальник вам благоволіє, не варто відмовлятися від його уваги до вас і протиставляти себе йому, дотримуючись погляду вашого колективу. Він може розцінити це як невдячність вже з вашого боку. Намагайтеся поводитися так, щоб нікого не образити: ні шефа, ні товаришів по службі.

Здоров'я

Сьогодні ненароком підслухана розмова на вулиці, у ліфті чи в громадському транспорті може відіграти досить серйозну роль у справі становлення здоров'я Водоліїв. Зробіть все можливе для того, щоб прийняти все, що ви почули до відома.

Еротичний

Представницям знаку Водоліїв сьогодні варто стати гарними дівчатками: навести лад у будинку, приготувати смачну вечерю, прикрасити любовне ложе квітами та вмастити своє тіло рожевим маслом. А як нагорода за зразкову поведінку вимагати собі право будь-якого іншого вечора влаштувати собі «вихідний» і провести його як душі завгодно – причому окремо від вашого коханого.

Кулінарний

На вашому столі сьогодні має бути сир, бажано - кількох сортів, вишуканий суп-пюре, скажімо, з печериць з корінням, тістечка зі збитими вершками та корицею, вишні чи виноград та червоне вино. А також свічки, хрумкі від крохмалю серветки і прилад для вашого співтрапезника, бо все сприяє тому, щоб повечеряти в романтичній обстановці.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good good good good
 • Фінанси
  good good good good good
 • Кохання
  good bad bad bad bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good good good good
 • Освіта
  good good good good good
 • Поїздки
  good bad bad bad bad
 • Здоров'я
  good good good good good
 • Работа
  good bad bad bad bad
 • Друзі
  good good bad bad bad

aquarius
Сузір'я
Водолій
Період
21 січня — 19 лютого
Стихія
Повітря
Впливає
Уран, Сатурн
Камені-талісмани
Нефрит, аметист, обсидіан, яшма, змійовик, авантюрин і перли.

aquarius
“Це один із найскладніших та суперечливих знаків. Основні примітні риси характеру Водолія: винахідливість, незалежність, відданість і непередбачуваність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра