Знаки зодіаку: Водолій

Гороскоп для водолія на післязавтра

Загальний

Сьогодні ви будете людиною винятково високих моральних якостей. Не те, щоб зазвичай це було не так, але нині ваша педантичність і зовсім не матиме жодних меж. Але, все ж таки не надто старайтеся.

Любовний

У Водоліїв цього дня надважливих подій у сімейному житті не передбачається. Імовірні дрібні розбіжності з дітьми, які за вашої невмілої поведінки можуть перерости у великий і затяжний конфлікт. Зірки радять вам не йти на поводу у своїх емоцій. Розум сьогодні – ваш найкращий помічник. Конфлікти ймовірні з Овнами та Тельцями.

Бізнес

День пройде в різноманітних робочих турботах, які ви змушені будете звалити на свої плечі. Також сьогодні буде особливо добрими та довірливими стосунки з близькою людиною, і ви зможете чудово поговорити з нею до душі, чого вже давно не було.

Здоров'я

Нині зірки радять вам освоїти якийсь нетрадиційний для вас вид спорту, наприклад якийсь різновид китайської гімнастики. Це допоможе вам розвинути ті м'язи, яким ви раніше, мабуть, не приділяли достатньо уваги.

Еротичний

У цей день вашому партнеру буде досить важко доставити вам справжнє сексуальне задоволення, хоч би як він намагався. Можливо, причина буде у вашій зайвій прискіпливості та вибагливості. Що ж, вони послужать вам погану службу, тому краще від них відмовитись, поки не пізно.

Кулінарний

Не варто надмірно прискіпливо ставитися до найдрібніших відтінків смаку тих страв, які вам сьогодні доведеться їсти. У гонитві за дрібницею ви ризикуєте не помітити головного, а це було б прикро - в цілому сьогоднішній стіл буде гідний найвибагливішого смаку. Рекомендується скуштувати дичину, якщо, звичайно, ви знайдете таку можливість, але непоганою буде також і цілком домашня птиця, запечена цілком.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good bad bad bad
 • Кохання
  good good good good bad
 • Небезпеки
  good good bad bad bad
 • Сім'я
  good good bad bad bad
 • Освіта
  good good good good good
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good good good bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good bad bad bad bad

aquarius
Сузір'я
Водолій
Період
21 січня — 19 лютого
Стихія
Повітря
Впливає
Уран, Сатурн
Камені-талісмани
Нефрит, аметист, обсидіан, яшма, змійовик, авантюрин і перли.

aquarius
“Це один із найскладніших та суперечливих знаків. Основні примітні риси характеру Водолія: винахідливість, незалежність, відданість і непередбачуваність.”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра