Знаки зодіаку: Терези

Гороскоп для терезів на післязавтра

Загальний

Сьогодні ви можете даремно витратити цілий день у гонитві за чимось, що постійно вислизатиме, але не губитися з уваги, як би дражнюючи вас і провокуючи на новий ривок. Перш ніж пускатися в погоню, подумайте, чи це вам потрібно.

Любовний

У цей день вам варто згадати, що ви кохані, вас люблять і все у зв'язку з цим у вас буде добре. Можливо, це відчуття стало для вас настільки звичним, що ви вже не звертаєте на нього увагу. Зірки рекомендують сьогодні відчути його за новою.

Бізнес

Навіть якщо вам неприємне спілкування з колегою чи діловим партнером, не задумайте демонструвати це. Будьте дипломатичні, адже не завжди можливо, щоб вас оточували тільки ваші друзі: іноді потрібно проявити всі свої навички ділового спілкування і бути коректним по відношенню до людей, що вас оточують.

Здоров'я

Настав час серйозно задуматися про позапланову відпустку, адже якщо так піде й надалі, то ризикуєте заробити собі справжній нервовий зрив. Подумайте, а чи коштує ваша робота таких жертв із вашого боку.

Еротичний

Сьогодні саме час натякнути вашому партнеру, який саме подарунок ви хотіли б від нього отримати у найближчому майбутньому. Та й нехай жодних свят не очікується – просто так, без приводу. Найбожевільніші бажання, аж до бажання провести якийсь день, не вилазячи з ліжка і не відпочиваючи між ласками, цілком можуть втілитись у реальність!

Кулінарний

Якщо ви – гурман, це ваш день. Якщо ж до їжі ви ставитеся як до засобу підтримки життєвих сил свого організму, нічого особливого не чекайте. Особливе станеться, але ви все одно його не помітите. Перевагу слід віддати західноєвропейській кухні, можна, якщо вона вам вже була знайома раніше – середземноморською.


Вдалість дня
 • Особистість
  good good bad bad bad
 • Фінанси
  good good good good bad
 • Кохання
  good good bad bad bad
 • Небезпеки
  good good good good bad
 • Сім'я
  good good good bad bad
 • Освіта
  good good bad bad bad
 • Поїздки
  good good good bad bad
 • Здоров'я
  good bad bad bad bad
 • Работа
  good good bad bad bad
 • Друзі
  good good good good bad

libra
Сузір'я
Терези
Період
24 вересня — 23 жовтня
Стихія
Повітря
Впливає
Венера
Камені-талісмани
Яшма, лазурит, кварц, гірський кришталь, аметист, малахіт, місячний камінь і алмаз.

libra
“Один із найбільш вихованих знаків Зодіаку. Основні його примітні риси характеру: сталість, надійність, доброзичливість, розсудливість, мрійливість і непрактичність”
Гороскоп

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на сьогодні, завтра і післязавтра